Canon Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Canon müşteri hizmetleri no, canon yetkili servis numarası, canon müşteri hizmetleri servis, canon web hizmeti

Anasayfa > Genel > Canon Müşteri Hizmetleri
17 Şubat 2019
282 okunma
Canon Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 2 dakika

Canon iletişim bilgilerini, ürünlerini, uygulamaları ve hizmetlerini resmi sitesinden gözler önüne sermektedir. Yani ilk başta farklı platformlardan arayışa girmek yerine resmi sitesini ziyaret etmeniz en doğru olacaktır. Bu şekilde güncel paylaşımları eşliğinde firmayı değerlendirmeniz ve müşteri temsilcileri ile iletişim geçmeniz mümkün olmakta. Örneğin Canon müşteri hizmetleri olarak şu paylaşımlara yer vermektedir;

  • Öncelikle iletişim noktalarını gözler önüne seriyor.
  • Adres bilgilerinin arkasından telefon ile Fax numaraları gelmektedir.
  • Son olarak e-posta adresini de resmi sitesinden sunuyor.

Dilediğiniz destek servisinden faydalanabilirsiniz. Bu alanda herhangi bir gün ya da saat sınırlaması da mevcut değil. Ancak temelde çoğu firma gibi mesai saatlerinde görüşmelere açık olduğu görülüyor.

Canon İletişim Numarası Ne Oldu?

Firmaların dönem dönem güncel iletişim bilgilerini duyurdukları görülmekte. Bu nedenle Canon web sitesinden son iletişim numarasını öğrenmeniz gerekiyor. Şöyle ki merkezi olarak ilk önce 0216 571 68 00 telefon numarasını paylaşıyor. Bir de 0216 571 68 99 olarak ayrıca Fax numarasını da bildirmeye devam etmektedir.

Cihazlara yönelik farklı telefon ile Fax numaralarına yer verilmesi de dikkat çekmekte. Mesela markanın çok fonksiyonlu cihazları bulunuyor. Tarayıcıları ve faks makineleri için de ayrı iletişim bilgilerinden harekete geçilmektedir. Kısacası hangi cihazla alakalı görüşme yapacaksınız, o alana yönelik telefon numarasını aramalısınız.

Canon Çağrı Merkezinin Numarası Nedir?

Yukarıda belirttiğimiz merkezi telefon ile faks numaraları dışında da yardım merkezlerini sunmaktadır. Bu sefer 0212 385 16 16 olarak numarasını paylaşıyor. Çağrı ile yardım merkezinin numarasını doğru bir şekilde aratmanız halinde görüşmelere geçebilirsiniz. Aynı zamanda çoğu firmada olduğu gibi çağrı merkezi hafta için aktif durumda.

Mesai saatleri içerisinde çağrı merkezi ile iletişime geçilebilir. Bu şekilde hesap ya da faks makinelerinden yazıcılarına kadar pek çok ürünü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Nitekim ürünlerine yönelik soruları, şikayetleri ve önerileri karşılamaktadır.

Canon Makinelerine Göre İletişim Bilgileri Nelerdir?

Yukarıda sıraladıklarımız dışında fotoğraf makineleri ile adından söz ettirmektedir. Video kameralar ile projektörler de arkasından geliyor. Network kameralar ile dürbünleri için de ayrı bir Canon müşteri hizmetleri sunulması dikkat çekmekte. Bu sefer dikkate alınması gereken telefon numarası 0212 519 23 86 şeklindedir.

Numarası dışında dahili kodlarını da gözler önüne seriyor. Yani yukarıda belirttiğimiz cihazlar için 128 – 129 dahili kodlar eşliğinde müşteri temsilcilerine bağlanmanız mümkün olacaktır.