E Bebek Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 4 dakika

Ebebek merkez telefon numarası, ebebek sipariş takibi, e bebek iletişim, ebebek müşteri hizmetleri tel 2019

Anasayfa > Genel > E Bebek Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası 2019
07 Nisan 2019
334 okunma
E Bebek Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası 2019
Okuma süresi: 4 dakika

E Bebek, bebek.com sitesinin kurulması ile 15 yıldır hizmet veren bir e-ticaret sitesi ve mağazalar zinciridir. Ayrıca Türkiye’de açılan ilk online mağazalar zinciri olmuştur. Bunun yanı sıra E Bebek fiziki olarak açılan ilk bebek mağazasıdır.

E Bebek hem anne için doğum öncesi ihtiyaç duyduğu ürünleri hizmete sunarken hem de 4 yaşa kadar bebeklerin ihtiyaç duyabileceği tüm ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Türkiye’de 51 ilde 138 mağaza ile hizmet sunmaktadır. Ayrıca web sitesinden de online olarak alışveriş yapılmaktadır.

E Bebek müşteri hizmetleri, özellikle web sitesinden tüm hizmetleri sunarken bunun yanı sıra çağrı merkezi hizmeti ile de müşterilerinin talep ve isteklerini karşılayarak, şikayetlerine çözüm getirebilmek için yardımcı olmaktadır. Hem e- ticaret sitesi olması hem de 138 mağazası ile hizmet sunması nedeni ile E Bebek müşteri hizmetleri 2019 önem taşımaktadır.

E Bebek Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin

E Bebek müşteri hizmetlerine bağlanmak için ulaşabileceğiniz tek çağrı merkezi numarası 0216 325 11 11’dir. Ayrıca E Bebek web sitesi üzerinden yardım merkezine ulaşarak da müşteri hizmetlerine bağlanmak ile vakit kaybetmeden istediğiniz bilgilere ulaşabilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

E Bebek müşteri hizmetlerine bağlanmak içinyine de çağrı merkezine ulaşmak isterseniz, cep telefonu ya da sabit telefonunuzdan çağrı merkezi numarasını tuşlayıp arama tuşuna bastıktan sonra telesekreteri beklemeli, talep ettiğiniz konu ile ilgili hangi seçeneği tercih ederseniz ona göre tuşlama yapmalısınız.

E Bebek Müşteri Hizmetleri 850

E Bebek müşteri hizmetleri telefon numarası 2019 olarak daha önce de belirtildiği gibi sadece 0216 325 11 11 hatlı numarayı kullanmaktadır. E Bebek müşteri hizmetleri 850numaralı hat kullanmamaktadır.Ancak mağazaları için telefon numaralarına baktığımızda 850’li hatlı numaraları tercih ettiği görülmüştür. Herhangi bir mağazasından alışveriş yaptığınızda aldığınız ürün ile ilgili bir problem olduğunda ya da ekstra bir ürüne ihtiyacınız olduğunda bu mağazalara numaralarından kolayca satış temsilcileri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Ya da bir AVM’de ki E Bebek mağazasını ziyaret etmek istediğinizde gitmeden önce bu telefonlardan ulaşarak ürünün stokta olup olmadığını ya da fiyat bilgisini gitmeden öğrenme şansınız olacaktır.

E Bebek müşteri hizmetleriçağrı merkezleri bazı durumlarda fiyat değişikliği olduğunda v.s gibi durumlarda hemen bu bilgiyi veremeyeceklerinden mağazalardan daha doğru bilgi alma şansınız da olacaktır.

E Bebek Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

E Bebek müşteri temsilcisine direk bağlanma, diğer çağrı merkezlerine kıyasla daha kolaydır. Çünkü E Bebek çağrı merkezleri, gsm operatörleri ya da internet servisi sağlayan firmaların çağrı merkezleri kadar hiçbir zaman yoğun değildir. Bu nedenle E Bebek firmasında aldığınız bir ürün ile ilgili sorun yaşadıysanız, aldığınız mağazaya gitmek ya da mağazayı aramak daha ön sırada olur. Daha seyrek olarak tercih edilen E Bebek müşteri temsilcisine direk bağlanma bu nedenle çok fazla tercih edilmez.

E Bebek müşteri temsilcisine direk bağlanma için 0216 325 11 11 hatlı telefon numarası, cep telefonu ya da sabit hatlardan aranarak, telesekreteri beklemeden 0’ı tuşlayarak gerçekleşecektir. Müsait olan E Bebek Müşteri hizmetleritemsilcisine bağlanma kolayca gerçekleşecektir. Direk olarak ulaşmak istediğiniz konu ile ilgili yetkili müşteri temsilcisine bağlanmak isterseniz de telesekreteri dinleyerek bağlanmak istediğiniz konu ile ilgili tuşlama yapabilirsiniz.

E Bebek Direk Müşteri Hizmetleri

E Bebek direk müşteri hizmetleri servisini birçok kanaldan karşılamaktadır. Mağazalarda satış temsilcilerinden yardım alabildiğimiz gibi, çağrı merkezi müşteri temsilcilerinden ve web sitesi üzerinden online olarak da bu hizmeti alabiliyoruz.

Çağrı merkezi numarası olan 0216 325 11 11’den hizmet almanın yanı sıra web sitesi üzerinden birçok işlem gerçekleştirebilirsiniz.

E Bebek web sitesinde ana sayfa ekranında yer alan internetten al mağazadan değiştir sekmesi ile internetten aldığınız bir ürünü, size en yakın E Bebek mağazasından değiştirme imkanı tanınmaktadır. İnternetten aldığınız bir üründe sorun çıktığında değişim yerine 1,5 yıl kullanım süreli çek kullanma imkanı da tanınmıştır.

E Bebek web sitesinde ayrıca mağazalara ulaşım sağlanabilir. Tüm mağazaların adres ve telefon bilgilerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Sipariş takip sekmesinden E Bebek web sitesine üye girişi yaptıktan sonra, internet üzerinden yaptığınız alışverişin takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Üye girişi için öncelikleüye ol butonuna tıklanmalıdır. Ardından ad, soy ad bilgilerini, e-posta bilgisini, cep telefonu ve şifre bilgilerini içeren giriş formu doldurulur. Bu forma bebeğinizin doğum tarihi bilgisini de girerek, doğum günlerinde size özel olan fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Birden fazla çocuğunuz var ise başka çocuk ekle seçeneğinden tekrardan yeni tarih seçebilirsiniz. Bu işlemleri tamamlandıktan sonra her web sitesinde olan benzer bir sözleşme formuna da onay vermeniz istenecektir. Onay Kodu iste butonuna tıkladığınızda üye olmuş olursunuz. Bu işlemler biraz uzun görünse de sadece bir kez yapılacağından, online olarak E Bebek müşteri hizmetleri servisini kullanmak çok kolay olacaktır. Üye olduktan sonra, üye girişi yapmanız için sizlerden tek istenen e-posta yada cep telefonu ve şifre ile giriş yapmaktır. Bu bilgileri kaydettiğinizde tek tuşla giriş yapabilirsiniz.

Web sitesinde yardım sekmesini tıkladığınızda, karşınıza sık sorulan sorular çıkacaktır. Kargo seçenekleri, kargo ücreti, sipariş teslimat süresi, siparişimi nasıl takip edebilirim ve hasarlı ürün geldi ne yapmalıyım gibi genel soruların cevabını bulabildiğiniz bu bölümde her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Yardım bölümünde ayrıca, garanti koşulları, değişim ve iade koşuları, kampanya ve indirim şartları, ödeme seçenekleri gibi daha birçok konuda sık sorulan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Online hizmetlerde görüldüğü gibi E Bebek direk müşteri hizmetleri servisini çok rahatlıkla kullanabilir ve pratik şekilde faydalanabilirsiniz.

E Bebek Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

E Bebek müşteri hizmetleri çalışma saatleri, diğer çağrı merkezleri gibi çok fazla ihtiyaç duyulan bir servis olmadığından, hafta içi 09:00 ile 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu servisin 24 saat (7/24) açık olması gerekli görülmemiştir. Hem mağazaları hem de web sitesi, sürekli olarak aktif olduğundan çok fazla ihtiyaç duyulmamaktadır.

E Bebek mağazaları, 10:00 ile 22:00 saatleri arasında açık bulunmaktadır. Ailelerin çok rahatlıkla ulaşım sağlayacağı bu mağazalar hafta içi ve hafta sonu açıktır.

E Bebek Müşteri Hizmetleri Arama Ücreti

E Bebek müşteri hizmetleri arama ücreti bulunmaktadır. E Bebek müşteri hizmetlerini cep telefonunuzdan aradığınızda mobil hattınızda bir dakika paketi var ise o paketten konuştuğunuz dakika düşmektedir. Sabit hattan aradığınızda da kullandığınız telekomünikasyon şirketlerinin ücretlendirmesine bağlı olarak şehir içi ya da şehir dışı olma durumunuza göre ücretlendirme yapılmaktadır. Bu nedenle cep telefonu ile E Bebek müşteri hizmetleri araması yapmak daha avantajlıdır.

E Bebek Müşteri Hizmetleri Açmıyor

E Bebek müşteri hizmetleri açmıyor ise öncelikle aradığınız saate dikkat etmeniz önemlidir. Zaten doğru çağrı merkezini arıyorsanız, telesekreter size mesai dışında arama yaptıysanız bu bilgiyi verecek ve aramanız gereken saatleri iletecektir.

Hafta için 09:00 ile 17:00 saatleri arasında çağrı merkezini aramadıysanız, E Bebek müşteri hizmetleri mesai dışında olduğundan ulaşma şansınız olmayacaktır. Mesai saatleri içinde ulaşamıyorsanız, yoğun bir zamana denk gelmiş olabileceğinizden kısa bir bekleme süresi sonrası ulaşılacaktır.

E Bebek Müşteri Hizmetleri Bağlanmanın Kolay Yolu

E Bebek müşteri hizmetlerine bağlanmanın kolay yolu daha önceki başlıklarda da işlediğimiz gibi, mesai saatleri içerisinde 0216 325 11 11 numaralı telefondan gerçekleşir. Bu çağrı merkezi çok fazla yoğun olmadığından, dilerseniz direk 0’ı tuşlayarak E Bebek müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.