Htc Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Htc müşteri hizmetleri 0850, htc desire 820 müşteri hizmetleri numarası, htc servis takip, htc garanti sorgulama

Anasayfa > Genel > Htc Müşteri Hizmetleri
17 Şubat 2019
296 okunma
Htc Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 2 dakika

Htc iletişim servislerine bir hayli önem veren markalardan bir tanesidir. Elektronik cihazlara yönelik üretim yapan markanın uzun süredir sektörde olduğu açık durumda. Bu nedenle müşteri potansiyeli bir hayli faydalıdır. Müşterilerine çeşitli iletişim servisleri eşliğinde destek sunmaktadır. Örneğin Htc müşteri hizmetleri nasıl merak edenlere ilk önce web sitesinden şu alternatifler eşlik ediyor;

  • İnteraktif yardım kılavuzu
  • Yetkili teknik servis bilgileri
  • Teknik servis cihaz takip

Öncelikle bu seçeneklerden tercihte bulunabilirsiniz. Yani direk olarak web sitesinden destek hattına bağlanmanız mümkün. Sunulan bilgiler dahilinde de harekete geçmeniz zor değil.

Htc Çağrı Merkezinin Numarası Nedir?

Diğer firmalardan farklı olarak sadece yukarıda sıraladığımız destek alternatiflerini, web sitesinden sunuyor. Ancak bunun dışında çağrı merkezine sahip olan markalardan da bir tanesidir. Yani direk olarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz mümkün. Bu anlamda aktif olan numarasını öğrenerek görüşmelere geçilmelidir.

Telefon numarası 0216 282 15 00 olarak güncellenmiştir. Yani son iletişim numarası olarak ifade edilir. Bu şekilde çağrı merkezine bağlanarak görüşmelere geçilmekte. Gerek cihazlara yönelik sorular gerekse şikayetler adına müşterilerin karşılanması esas alınmakta.

Htc İletişim Merkezinin Saatleri Nasıl?

Belirli saat aralıklarında çağrı merkezlerinden görüşmelere yanıt verilmektedir. Örneğin sadece hafta içi çağrı merkezine bağlanmanız mümkün. Yani Cumartesi ile Pazar günleri iletişime kapalıdır. Aynı zamanda hafta için geçerli olan saatleri de dikkate almak gerekiyor. Şöyle ki 09.00 ile 18.00 aralığında çağrı merkezi aktif durumda. Sonuç olarak çalışma saatlerini dikkate alanlar sorularınızı iletebilir. Ya da görüş ile şikayet bildirimlerine geçilebilir.

Htc Sanal Destek Servisi Nasıl?

Önceden de belirttiğimiz gibi Htc müşteri hizmetleri olarak resmi sitesinden sanal destek servisini sunuyor. Bu aşamada yardım almak istediğiniz konu için detaylı bildirimlere yer vermeniz esas alınıyor. Mesela Desire, One ve U gibi ürün alternatifleri üzerinden seçiminizi yaparak ilerlemeniz mümkün. Bu şekilde ürüne yönelik uygulama, güvenlik, ses ya da şarj hakkında destek servisine yer verilir.

Eğer ki aradığınız konuda herhangi bir bilgi yoksa destek seçeneklerini değerlendirmeniz mümkün. Bunun için yine web sitesinden sunduğu seçenekler şu şekildedir;

  • E-posta
  • Canlı sohbet