Memur Maaşları Bayramdan Önce Ödenecek Mi 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Memur maaşları bayramdan önce ödenecek mi 2019, memur maaşları bayramdan önce yatacak mı 2019, memur maaşları kurbandan önce yatacak mı

Anasayfa > Genel > Memur Maaşları Bayramdan Önce Ödenecek Mi 2019
25 Şubat 2019
1.031 okunma
Memur Maaşları Bayramdan Önce Ödenecek Mi 2019
Okuma süresi: < 1 dakika

Memur maaşları bayramdan önce yatacak mı konusu her yıl bayram öncesi sorulan bir sorudur. Bayram öncesi alışveriş, yiyecek ya da herhangi bir nedenden dolayı insanlar alışveriş yapmaktadır. Bu nedenle işçiler bayram öncesi paraya ihtiyaç duymaktadır. Dolayısıyla da en sık karşımıza çıkan sorulardan biri de Memur Maaşları Bayramdan Önce Ödenecek Mi 2019 yılında sistem nasıl olacak konusudur.

Bu konuda yapılan açıklamalardan sırasıyla bahsedeceğiz.

Bayram Öncesi Memur Maaşları Yatacak Mı?

Maliye Bakanı Naci Ağbal bu konuya ilişkin olarak bir açıklama yaptı. Açıklama yaptığı sırada Bayburt Valiliği’nde bulunan Ağbal, gazetecilere kamu görevlilerinin ayın 15’i itibarı ile maaşların yatırılacağını bildirdi.

Haziran ayında maaşlarının ayın 15’i itibarı ile Ramazan Bayramı’nın ilk gününe geldiğini ifade eden Naci Ağbal konuya ilişkin birkaç cümle söyledi.

Ağbal Memur Maaşları Bayramdan Önce Ödenecek Mi 2019konusunda bugün bütün bakanlıklara kamu ve kuruluşlara bir genelde gönderdim ve dolayısıyla tüm kamu görevlilerimiz memurlarımız sözleşmeli personellerimiz işçi ve statülerde çalışan bütün işçilerimiz ister bakanlıkta çalışsın, ister belediyede çalışsın, ister il özel idaresinde fark etmeksizin bütün kamu kuruluşlarında çalışan kardeşlerimizin maaşları 13 Haziran itibarı ile hesaplara yatırılacak sözlerini söyledi.

Bayrama girmeden mübarek Ramazan Bayramı’na girmeden bütün kamu personellerimiz ve görevlilerimiz maaşlarını ve aylıklarını almış olacaktır diyen Ağbal müjdeli haberi verdi

Memur Maaşları Bayramdan Önce Ödenecek Mi 2019

Her yıl insanların en çok merak ettiği konulardan biri olan maaşların yatması durumu bu yıl kesin bir yargı ile belirlenmiştir. Memur Maaşları Bayramdan Önce Ödenecek Mi 2019 yılında maaşlar bayram öncesinde personellerin hesaplarına yatmış olacaktır.

Maliye Bakanı Naci Ağbal tüm kamu kuruluşlarının gerekli hazırlıkları yaptığına işaret ederek gerekli talimatları verdiğini, bakanlık olarak bu konunun takibinin yapıldığını, böylece bayram girmeden emeklilerin aylıklarının ödenmesi gibi kamu görevlilerinin aylıklarının ödenmesinin mümkün hale getirildiğini söyledi.

Yaklaşık olarak 3 milyon 700 bin kamu çalışanı ile bu şekilde bayram girmeden önce maaşlarını almış olacaklar ve bayrama maaş almış bir şekilde girecekler şeklinde konuştu.