Pronet Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Pronet fiyatları, pronet müşteri hizmetleri 2019, pronet mail, pronet güvenlik insan kaynakları

Anasayfa > Genel > Pronet Müşteri Hizmetleri
17 Şubat 2019
669 okunma
Pronet Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 2 dakika

Pronet iletişim kanallarına bir hayli önem veren firmalar arasındadır. Nitekim güvenlik alanında çalışma gösterdiği için de 7/24 iletişime açık olduğu görülüyor. Bu anlamda birkaç destek servisi eşliğinde müşterilerini karşılamaktadır. Pronet müşteri hizmetleri nelerdir merak edenler de resmi sitesine giriş yaparak bilgi sahibi olabilir. Buradan sunduğu servisler;

  • Farklı olarak FaceTime görüşmelerine yer vermesi dikkat çekiyor.
  • Çağrı ile haber alma merkezlerinin de ayrıca sunulması esas alınmakta.
  • Bölge ofisleri ile adres bilgilerini de detaylı bir şekilde sunmaktadır.

Bunların arkasından iletişim formu dahi geliyor. Sonuç olarak birkaç destek servisi ile müşterilerini karşılaması dikkat çekmektedir. Böylece müşteriler aralarından tercihte bulunarak anında iletişime geçiyor.

Pronet İletişim Numarası Nedir?

Müşterilerin ilk etapta telefon numarası üzerinden iletişime yer verdikleri açık durumda. Örneğin Pronet alarm haber alma merkezi için iletişim bilgilerini paylaşmaktadır. 7 gün 24 saat aktif durumda olan bu servis için 444 1 911 numarasını dikkate almanız gerekiyor.

Web sitesine giriş yapanlara telefon sembolünü sunuyor. Bu sembol üzerine tıklamanız halinde ise FaceTime görüşmelerine geçilmesi sağlanır. Direk olarak uygulama üzerinden görüşmelere yer verilmektedir. Yani çağrı merkezlerinden ziyade FaceTime görüşmelerine de yer vermeniz esas alınmıştır.

Pronet İletişim Formu Nasıl?

Son olarak resmi siteden iletişim formunu da paylaşmaya devam ediyor. Güvenlik sistemlerine yönelik bilgi sahibi olmak istiyorsanız formundan harekete geçebilirsiniz. Aynı zamanda sisteminden faydalanan müşteriler de yazışmalara yer verebilir. Örneğin görüşlerin ya da taleplerin karşılanması esas alınmaktadır.

Formdan yazışmalara geçmek için önce isminizi ve soy isminizi sunmanız gerekiyor. Telefon numaranız ile mail adresiniz ise arkasından gelmektedir. Abone olanlar sistem numarasını da girmelidir. Henüz abone olmayanlar bu alanı boş bırakarak mesajını sunabilir. Maksimum 500 karakter olacak şekilde mesajınızı girmeniz ve göndermeniz gerekiyor.

Pronet Destek Servislerinin Süresi Nasıl?

Pronet müşteri hizmetleri adına önce telefon numarasını sunuyor. Hemen arkasından 0212 467 48 47 olarak faks numarasını da paylaşmaktadır. Bir de FaceTime ile Twitter üzerinden görüşmelere açık olması dikkat çekmekte. Müşteri hizmetlerine yönelik süre kısıtlaması mevcut değil. Örneğin telefon numaraları eşliğinde 7/24 müşteri temsilcilerine bağlanmanız sağlanıyor.