Ttnet Kullanıcı Adı Şifre Öğrenme

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika
Ttnet kullanıcı adı ve şifresi öğrenme, ttnet kullanıcı adı ve şifre değiştirme, ttnet kullanıcı girişi

Anasayfa > Genel > Ttnet Kullanıcı Adı Şifre Öğrenme
18 Şubat 2019
582 okunma
Ttnet Kullanıcı Adı Şifre Öğrenme
Okuma süresi: < 1 dakika

Ttnet kullanıcı bilgisi öğrenme işlemlerine yönelik avantajlı uygulamalara yer vermektedir. Şöyle ki internetin kullanıcı adını ve şifresini unutanların işi bir hayli zor olacaktır. Özellikle de şifreyi daha sonrasında değiştirenler, fabrika ayarları çerçevesinde yeniden internetten faydalanabilir. Ancak herhangi bir değişim yapmayan ve bu bilgileri unutanlar Ttnet’in SMS kanalını göz önünde bulundurabilir. Ttnet kullanıcı adı şifre öğrenme için;

  • Direk olarak kısa mesajlar dahilinde sorgulama yapılması mümkün.
  • Birkaç saniye içerisinde tüm kullanıcı bilgilerini öğrenmeniz sağlanmakta.

Sadece SMS kanalı değil aynı zamanda müşteri hizmetlerinden de paylaşımlara yer verilir. Yani dilerseniz iletişim numaralarını göz önünde bulundurabilir ve görüşmelere geçebilirsiniz.

Ttnet SMS Kanalı Nedir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi SMS üzerinden tüm kıllanıcı bilgilerinizi değerlendirmeniz mümkün olmakta. Şöyle ki SMS kanalında internet kullanıcı adı ile parola için sorgulamalara geçilebilir. Bunun için dikkate alınması gereken numarası ise 6606 şeklindedir.

Direk olarak 6606 üzerinden kısa mesaj işlemlerine yer verilir. Bu aşamada göndereceğiniz kısa mesaj ’SIFRE’ olarak bildirilmekte. Aynı zamanda boşluk bırakarak hizmet numaranızı da sunmanız gerekiyor. Faturalarınıza göz atarak hizmet numarasını öğrenebilir ve SMS göndererek kullanıcı bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Ttnet Hizmet Numarasını Nasıl Öğrenebilirim?

SMS kanalından faydalanmak için hizmet numarasını öğrenmeniz gerekiyor. Ancak bu şekilde kullanıcı bilgilerinizi öğrenmeniz mümkün olacaktır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi ‘SIFRE’ yazdıktan sonra hizmet numarasına geçiş yapılır. Henüz bu numarayı da bilmeyenlerin direk olarak müşteri hizmetleri le görüşmeye geçmesi gereklidir.

Faturalardan kısa süre içerisinde hizmet numarasını öğrenmeniz mümkün. Nitekim elinde fatura olmayanlar 444 1 444 numarası üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşmelere geçmelidir. Böylece hizmet numarasını öğrenebilirsiniz.

Ttnet Müşteri Hizmetleri Nasıl?

Ttnet kullanıcı adı şifre öğrenme için şifre kanalından faydalanmanız en doğrusu olacaktır. Ancak bunun dışında müşteri hizmetlerinden de faydalanmanız mümkün. Öyle ki hizmet numarasını bilmeyenler direk olarak çağrı merkezinden harekete geçiyor. Bu aşamada kullanıcı bilgilerinizi de sorgulamanız mümkün. Devamında elde ettiğiniz bu bilgileri bir yere not almanız ise faydalı olacaktır. Böylece sorgulama yapmanıza gerek kalmaz.