Gizlilik Politikası - Şartları Neler

Gizlilik Politikası

Bu site, gizlilik politikaları çerçevesinde, sayfaya giren kişilerin bilgilerini toplamaz, kopyalamaz ve üçüncü kişilere aktarmaz. Site, müşterilerin ve bilgi sahibi olabilmek için sayfada online olan şahısların bilgilerini, yüksek derece hassasiyete sahip güvenlik yazılımları ile koruma altına alınmıştır. Bu noktada şifreleme sistemi tercih edilmiştir. Site üzerinden yapılan giriş sayısı, ziyaretçilerin hangi sayfalarda gezindiği, bu tür işlemlerin ne kadar sürdüğü ile alakalı olarak bilgi toplanabilmektedir. Elde edilen tüm bu veriler, analiz edilerek; daha iyi bir portföy oluşturma ve müşteri ihtiyaçlarını belirleme noktasında kullanılabilir.

Sitemiz, içerik ile alakalı olarak reklam alabilmektedir. Reklam veren kurumsal firmalar, daha iyi hizmet verebilmek amacı ile ziyaretçilerin yapmış olduğu arama, giriş yapmış olduğu web sayfası, okuduğu içeriğe dair; kişisel bilgilerinizi, elektronik posta adresinizi, adınızı ve soyadınızı içermeyen bilgileri toplayabilmektedir.

Tüm bu bilgi ve veriler, sadece kurumsal şirketler tarafından; yapılan tercihlere göre kullanılabilmektedir. Sitemiz üzerinden işlem yapan tüm ziyaretçiler, gizlilik politikasını okumak zorundadırlar. Bu noktada sayfayı kullanan şahıslar, bu şartları da kabul etmiş olurlar.