2019 Yılının En İyi Dizileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika

2019 dizileri, 2019 tavsiye diziler, 2019 en iyi diziler hangileri, 2019 da başlayacak yabancı diziler, en popüler 2019 dizileri

Anasayfa > Genel > 2019 Yılının En İyi Dizileri
05 Temmuz 2019
286 okunma
2019 Yılının En İyi Dizileri
Okuma süresi: 2 dakika

Televizyon evlerin en gözde eşyalarından biridir. Ekranlar genişledikçe dizi keyfi de artmaktadır. Özellikle bazı kişiler akşam evine gidip en az bir hafta boyunca beklediği dizinin yeni bölümünü izlemek için sabırsızlanmaktadır. Ev hanımları bu konuda daha az seçiciyken izlenme rekoru kıran yerli dizileri merak ediyorsanız işte detaylar…

En Çok İzlenen Yerli Diziler

  1. Sen Anlat Karadeniz

Para karşılığı babası tarafından satılan Nefes karakterinin yolu Karadeniz’e düşer ve orada köklü bir ailenin oğlu Tahir’le tanışır. Tahir herkese karşı Nefes’i ve oğlunu korumak için çetin bir mücadeleye başlar. 2018 yılında başlayan dizi 2019 yılında halen reyting rekoru kırmaktadır.

  1. Çukur

İstanbul’da Çukur isminde ki bir mahalle anlatılmaktadır. 2018 yılında çok ses getiren dizi 2019 yılında seyircisini arttırmaya devam etmektedir.

  1. Elimi Bırakma

Aile bağlarının önemi anlatılan dizi başrol karakteri Azra ve esas oğlan Cenk’in aşka olan inançlarını da vurgulamaktadır. 2018 yılında yaz dizisi olarak başlayan Elimi Bırakma 2019 yılında da büyük bir izleyici kitlesine sahip.

  1. Avlu

Avlu günden güne etkisini arttıran diziler arasındadır. 2018 yılının Mart hayatında ilk bölümüyle çok konuşulurken şimdi her bölümü haftalarca konu olmaktadır. Ömrü hapishanede geçen kadınların hüznü, umudu, arkadaşlıkları ve öfkesi anlatılmaktadır.

  1. Bizim Hikâye

Uyarlama dizilerden biri olan Bizim Hikâye yoksul semtlerde yaşam mücadeleleri veren hayatları konu edinmektedir.  2019 yılının iddialı dizileri arasında yer almaktadır.

  1. Kızım

2018 Eylül ayında yayınlamaya başlana dizi 8 yaşında ki Öykü’nün babasını bulması ile başlıyor. Baba kız hayatta kalma savaşı verirken Öykü’nün hastalığı aileyi birbirine kitlerken dram ve komedi ile Türk seyircisi her bölümünü merakla beklemektedir.

  1. Yasak Elma

İlk sezonu oldukça ses getiren dizi ikinci sezonunda da zirvenin sahibidir. Aşk, dram, entrika ve eğlenceli sahneleri ile romantik- komedi severlerin severek takip ettiği bir dizidir.

  1. Kadın

Sürükleyici senaryosu ve usta oyuncular ile her bölümü dikkat çeken kadın 2018 yılında seyircisini çok ağlattı. 2019 yılında büyük sürprizler ile yayın hayatına devam ederken yayınlandığı gün en çok izlenen dizi oluyor.

  1. İstanbullu Gelin

Sadece ülkemizde değil yurtdışında da büyük bir izleyici kitlesine sahip. Bursa’nın zengin ailelerinden biri olan Boran ailesinin hayatı konu edinmektedir ve gerçek bir hikâyeden esinlenilmiştir.