Sevdiğinin mesaj atması için dua | Yazması için dua - Şartları Neler

Sevdiğinin mesaj atması için dua | Yazması için dua

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (41 votes, average: 3,46 out of 5)
Loading...

Sevdiğinin seni hemen araması için dua, sevdiğinin dayanamayıp araması için dua, sevdiğinin araması için dua denenmiş

Anasayfa > Genel > Sevdiğinin mesaj atması için dua | Yazması için dua
02 Şubat 2019
100.801 okunma
Sevdiğinin mesaj atması için dua | Yazması için dua

Sevdiğinden Mesaj Gelmesi İçin Dua; Sevdiğinizden mesaj gelmesini isterseniz o zaman bir rituel gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için doğru anı yakalamanız çok önemlidir.

Gerçekten aklınıza bütün sevdiğinizin düştüğü bir zaman yanınızda kim olursa olsun hangi ortamda olursanız olun, bir koltuğa oturun. Telefonunuzu sağ bacağınızın yanına bırakın. Aklınızdan sevdiğinizin ismini geçirin ve sağ elinizi telefonun üzerine koyun. Bunları yaparken çok rahat hissetmeniz gerekir. Telefonun üzerine elinizi koyduktan sonra kaldırmadan sevdiğiniz kişinin adını birkaç kez söyleyin ve gözlerinizi açıp uzaklara bakın sonra telefonunuza bakın. İçinizden gelirse 3 ihlas bir fatiha suresi okuyup dışarıya doğru sıkıntılarınızı atmak için üfleyin. Bunun ardından telefonunuz birkaç saniye içinde çalabilir. Deneyenlerin hepsinde işe yaramıştır. Buna enerji aktarımı diyorlar ama düşünce gücüyle ulaşma daha mantıklı bir tabir olacaktır.

Ancak eğer sevdiğiniz kişi sizi düşünmüyorsa, hatrından tamamen çıktıysanız o zaman bu işlem işe yaramaz. Sabredip başka dualara sığınmak zorunda kalırsınız. Ancak sizi sevmeyen birinden de mesaj beklememeniz doğru olur. Sizi seven insanlar orada bir yerde sizi doğru zaman geldiğinde bulacaktır.

Sevdiğinden Mesaj Gelmesi İçin Dua;

Sevdiğim kişiden mesaj gelmesi için ne yapmam lazım? Sevdiğinden mesaj gelmesi için dua hangisidir? Aşk, sevgi paha biçilemez ve de tarif edilemez duygulardır. Karşılıklı olduğu zaman tam bir bayram havası yaratırken, karşılıksız olanlar tam bir çileye dönüşür. Sevgilinizle, eşinizle, nişanlınızla tartıştınız ve sizi aramıyor, mesaj atmıyor mu? Platonik aşık olduğunuz, sevdiğiniz birisi var ama sizinle ilgilenmiyor mu? Son derece kötü ve üzücü durumlar olmak ile birlikte çeşitli ritüeller ve dualarla istediğinizi bulabilirsiniz. Allah inancı olan kimseler her koşulda ona sığınır, ona el açar ve dua ederler. Yine Allah inancı olanlar sevdikleri tarafından mesaj almak, aranmak istemeleri halinde çeşitli dualar ederler. Eğer bu dualar onların ve bütünün hayrınaysa gerçek olur, değilse hiçbir durum ya da hiçbir şey bu dileklerini gerçekleştirmez.

Sevdiğim kişiden mesaj gelmesi için dua hangisidir? | Mesaj atması için dua

Bismillahirrahmanirrahim

Allahümmeinnies’elükebifadli bismillahirrahmanirrahim
Ve bi hakki bismillahirrahmanirrahim ve bi heybeti bismillahirrahmanirrahim
Ve bi heybeti bismillahirrahmanirrahim
Ve bimenziletibismillahirrahmanir -rahim
irf kadri ve yessirli emri veşrahsadri ve men hüve kaf ha ya ayın sad ha mim ayın sin kaf ,elif lam mim elif am mim sad elif lam mim ra ha mim
Allahü ilahe illa hüvel-hayyül kayyum.
Allahüla ilahe illa hüvel-hayyül kayyum
Bi-siiril heybeti vel kudreti ve bi-sırrilceberutivel azameti ic-al-niminıbadikelmüttakin ve ehli taatikelmühıbbinvef-al li niyetini söyle yarabbel alemin. Ve sallahü ala seyyidinamuhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve selim amin.

Sevdiğim kişiden mesaj gelmesi için duayı ne zaman okumak lazım? | Sevdiğinin yazması için dua

Sevdiğinden mesaj gelmesi için dua sabah namazından sonra okunması halinde çok daha fazla tesirini gösterecektir.

Ayrıca şu dua da işinize yarayabilir;

Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü nasran azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn.

Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ. Bismillâhir- rahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm.

Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn.

Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.

Sevdiğinden Mesaj Gelmesi İçin Dua Okurken Abdestli Almam Gerekir Mi?

Tüm duaları okumadan önce abdest almanız o duanın çok daha etkili olmasına sebep olacaktır. Öyle ki abdest alan kimse bedenen ve ruhen temizlenerek kendisini Allah’a çok daha yakın hisseder. Bu sebepten dolayı da duaları da daha içten olur.

Hadislerde var mı?

Peygamber’in (s.a.v.) hiçbir hadisinde sevgiliyi yanına getirmek için özel bir dua formülünden bahsetmemiştir. Ancak Allah’ın sevdiği bazı şeyleri yapıp sonra da Allah’ın sana bir an önce salih bir koca/eş/ sevgili vermesi için O’na dua edip yalvarmak mümkündür. Bu eylemler arasında kız şunları yapmalıdır: Su ile abdest almak. Rahatlamak niyetiyle iki rek’at kılmak. Allah’ın dilediklerinize ulaşacağından emin olarak Allah’a dua etmek. Böylece, sevgiliyi bir an önce kendinizi çekersiniz. Dualarınız sayesinde sizi hatırlar ve mesaj atar.

Sevgiliyi göz açıp kapayıncaya kadar geri getirmek

Daha önce de belirtildiği gibi, sevgiliyi bir an önce getirmek için bir dua özel olarak belirtilmemiştir. Ancak gönülleri uzlaştırmaya, sevenleri bir araya getirmeye, evliliği kolaylaştırmaya ve hızlandırmaya yardımcı olan dualar vardır. Bu dualar arasında şunlar vardır:

 1. Ey kendisinde şüphe olmayan bir gün için insanları bir araya toplayan Allah’ım, beni dünyada ve âhirette sevdiğin ve razı olduğun, Kaf ile Rahibe arasında kendisine emreden kimselerle bir araya getir.
 2. Ve eğer bir şeye “Ol” derse ve o da oluverirse, bana güzel bir eş ve gözüme hoş gelecek güzel bir zürriyet nasip eyle.
 3. Rabbim Sen her şeye Kadirsin, şanı yücesin, hayır senin elindedir.
 4. Sen dilediğini mülkü verirsin, dilediğinden mülk alırsın, hayır Senin elindedir.
 5. Sen her şeye kadirsin. Rabb’im, sevgili filan oğlu filan’ı yokluğundan bana geri ver, çünkü o çok özlendi.
 6. Rabbim, kalbim onu özlüyor.
 7. Allah’ım, beni filan oğlu filanla hak ile birleştir ve aramızı hak ile aç ve sen her şeyi bilen Fettah’sın.
 8. Büyük, Hakim Allah’tan başka ilah yoktur, Büyük Arş’ın Rabbi Allah’tan başka ilah yoktur, göklerin Rabbi ve yüce Arş’ın Rabbi Allah’tan başka ilah yoktur.
 9. Allah’ım rahmet eyle, umarız bizi göz açıp kapayıncaya kadar kendi halimize bırakma Ya Rabbi, rahmetinle en yakın zamanda bana dönmeni dilerim sevgilim, senden başka ilah yoktur, yücelik sanadır. , biz zalimlerdendik.
 10. Allah’ım, ölümün vefatından, evliliğin gecikmesinden ve ağırlaşmasından Sana sığınırım ve Senden bana falancadan daha hayırlısını vermeni, beni ve ailemi buna ikna etmeni dilerim.
 11. Ya Rab, Ey Merhametlilerin En Merhametlisi, Ey Azamet ve İzzet Sahibi, Ya Rab, Ey Diri, Ey Allah’ın Rabbi, Allah’ın salât ve selâmı Resulü Muhammed’in üzerine olsun, Allah’ın salât ve selâmı Allah’ın salât ve selâmı üzerine olsun.
 12. Kendi adını verdiğin, Kitabında indirdiğin veya yarattıklarından birine öğrettiğin her isimle Senden istiyorum.
 13. Veya bana salih bir koca vermek için onu gayb ilminde sakladın (ve sonra bu kocada arzu ettiğin özellikleri iste.) Allah’ım, işimi bana kolaylaştır, helâlliğinle haramlardan beni koru ve lütfunla başka kimselere karşı koru.

Sevgiliyi bir saniyede getirmek için bir dua

 • Allah bana gerçekten sevdiğim bir kalp versin, kalbimi ziyaret etsin ve sevdiğimin ayrılığına sabır versin ve birlikte olmamıza hükmetsin.
 • Ey uzun bir ayrılıktan sonra Yusuf’u babasıyla buluşturan ve azametinle Yakup’a gözünü döndüren Allah’ım! Mûsâ’yı kardeşi Harun ile kuvvetlendirdin, rahmetin ve lütfunla bana dön sevgilim.
 • Allah’ım Yasin ve Hikmetli Kur’an hürmetine, Taha’nın ve Büyük Kur’ân’ın hürmetine, Ey soranların ihtiyacını karşılamaya gücü yeten, Ey vicdanda olanı bilen. Ey dertlilerden kurtuluş, ey dertlilerden kurtuluş, bana kabul edeceğin güzel bir koca nasip et.
 • Ey Büyük Şeyhin Merhametlisi Allahım, Ey Küçük Çocuğun Rızası, Ey açıklamaya ihtiyacı olmayan, Muhammed’e ve Muhammed’in ailesine salât ve selâm eyle.
 • Ve bende senin neye lâyık olduğunu bil ve beni kalbinden “aramasını, mesaj atmasını istediğin kişinin adını an” sözüne rahmet olarak koy, “ve ben seni kendimden sevdirdim ve kıldım. gözlerimde.” Ey nurların Rabbi, ulu arşın Rabbi, tenha denizlerin Rabbi, Tevrat’ı, İncil’i ve Zebur’u vahyeden, gölgelerin ve hararetlerin Rabbi olan Allah’ım.
 • Ve Kur’ân-ı Kerîm’in vahyi ve meleklerin, peygamberlerin ve elçilerin Rabbi olan Allah’ım, Senden beni onunla birleştirmeni istiyorum.
 • ” kişinin adını zikret”, ey celâl ve ikram sahibi Rabb’im. Rabbim Senden başka ilah yoktur, seni tesbih ederim, senin ortağın yoktur.
 • Rabbimiz, bizi darlıktan çıkar, bana senden başka güç ve kuvvet yoktur, ey Allah’ım, rahmetinle bana merhamet et, ey Allah’ım. Rabb’im bana bir âşık getir ve onu selâmetle ailesinin kollarına geri ver, o uzun zamandan beri yok Rabb’im, gönlümü âşığımda incitme.
 • Allah, sadaka veren, ona rızık ve saadet veren namuslu kullarındanım, ey âlemlerin Rabbi bana yardım et.

İşe yarayan kişilerin anlattıkları; Her bir okuyucumuza teşekkür ederiz ve mutlu olmalarını dileriz.

A.Y; Birini çok sevmiştim ve 10 senedir de yolunu gözlüyordum. Nerede olduğunu, ne yaptığını bilmiyordum sonra buradaki duaları okudum ve dileklerimi diledim. Bir süre sonra sevdiğim kişinin komşusu olan bir kız ile tanıştım. Hayatımın şokunu yaşamıştım. Laf lafı açtı ve konu sevgilim olup olmadığına geldi, sevdiğim biri olduğunu ama onu bulamadığımı söyledim, ismini verince komşum olabilir mi dedi. Alnında bir ben var diyince olabilir diye heyecanlandım ve sonunda ona ulaştım. Şimdi çok mutluyuz, henüz çocuğumuz olmadı ama teşekkür etmek için bu siteye hikayemi yazmaya karar verdim. Siz olmasaydınız, buradan öğrendiklerim olmasaydı hayatım boyunca yalnız kalacaktım. Ne kadar teşekkür etsem az..

Filiz K; (Bu okuyucumuz ismini verebilirsiniz demiş.) Ben birine kör kütük aşık olmuştum ama onun gözünün dışarıda olduğunu, çevresindeki kızlardan daha güzel olmadığımı biliyordum. Bu sitedeki duaları okuduktan sonra birden ilgisi bana yöneldi. Özellikle beni aramasını gerçekten istediğim zamanlarda cep telefonu olayını yapıyordum hakikaten de ya yazıyor ya da arıyordu. Bir süre sonra arkadaşlığımızı ileri seviyeye taşımak istedi ve tabi ki ben aşırı mutluydum, Bulutlarda yürüyordum hep gülüyor, asla kafama birşey takmıyordum. 2 yıl kadar harika ilişkimiz oldu, öyle aşıktım ki dünyanın en mutlu insanı bendim ve beni de sevdiğine inanıyordum. Ancak aşkın gözü körmüş, iki yıl sonra bir ara benden uzaklaşınca bu saplantılı sevgimi kalbime gömüp onu bir inceleyeyim dedim. Sonra da aslında bana göre biri hiç bir zaman olmadığını ve olmayacağını anladım. Geç kalmışsın demeyin bu site sayesinde aşık olduğum, aklımdan çıkmayan ve benimle olmadığı için her gün üzüldüğüm biriyle birlikte olmanın keyfini sürdüm ve sonunda ona değil de sadece kafamda onsuzken yarattığım hayalini sevdiğimi, benim aklımdaki ile onun kişiliğinin bambaşka olduğunu anladım. Yani tüm okuyucularınızı uyarmama izin verin, lütfen değecek kişi için bu duaları etsinler yani dilediklerine dikkat etsinler. Değmeyecek kişileri de unutsunlar, gerçekten iyi insanlar vardır dünyada ama aramak lazım. Yine de iki sene kör bir şekilde inanılmaz mutluluklar yaşadım bir bakışı bile beni mutlu ediyordu o nedenle kadere de size de teşekkür ederim.

Hasan B.: (Okuyucumuz adını yayınlamamıza izin verdi.) Sevdiğim kız evlenecekti ve beni istemiyordu, daha fakirdim ve işsizdim açıkçası. Bu dualara başladım ve tüm kalbimle onu istedim, en azından bir kere olsun beni sevsin, benim ona karşı hislerime karşılık versin istedim. İnanmayacaksınız ama gerçekten oldu. Ona ihtiyacın olduğunda beni istediğin zaman ara nerdeysem gelirim demiştim ve bu duaları ettiğim bir gün daha telefondan telapati yöntemiyle resmen onun aramasını diliyordum ve daha elimi kaldırmadan arama geldi. Bir baktım o, deliye döndüm evde nasıl zıpladım hopladım çocuk gibi mutlu oldum bilemezsiniz ben sevinçten delirirken son anda açmak aklıma geldi ve kendimi nefesimi mutluluğumu kontrol etmeye çalışarak alo dedim. İşte ondan sonra herşey güzel olmadı, zorlukla karşılaştık ama evlenmeyi başardık. Ben hala onu çok seviyorum, umuyorum ki o da bir gün beni benim onu sevdiğim kadar sevebilir. Bu nasıl oldu diye düşünürken yıllar sonra siz aklıma geldiniz ve teşekkür etmek için yazmak istedim. Size minnettarım.

Birini kendine aşık etmek için hangi dua okunur?
Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente.
Köpek gibi aşık etme duası kaç kere okunmalı?
Bismillâhirrahmânirrahîm. Ev kesayyibin minessemâi fîhî zulümatün ver’dün “sevdiğiniz kişinin adı” ve “Senin Adın” berkun yecalune esabiahüm iî azanihim minis-savaiki haze-rel mevt. Kezalike yasubbu bissavaiku min re’si filan ibni fîlane vallahü muhitun bil kâfirin.
Kopek kimi asiq etme duasi?
Bismillâhirrahmânirrahîm. Ev kesayyibin minessemâi fîhî zulümatün ver’dün “sevdiğiniz kişinin adı” ve “Senin Adın” berkun yecalune esabiahüm iî azanihim minis-savaiki haze-rel mevt. Kezalike yasubbu bissavaiku min re’si filan ibni fîlane vallahü muhitun bil kâfirin.
Sevdiğim kadini kendime Kole etmek için hangi duayi yapmaliyim?
Bir kişi kendine köle etmek onu kendine aşık etmek ve bağlamak için çok etkili bir uygulama olan köle etme duası ile kişi nerde olursa olsun onu bağlayabilirsiniz. Bismillâhirrahmânirrahîm. Abese ve tevellâ. Yâ leyte beyni ve beyııeke bu’del meş-rikiyyeti.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/bugun-cok-musteri-gelmesi-icin-okunacak-dua/

https://sartlari.com/tez-vakitte-para-gelmesi-icin-dua/

https://sartlari.com/gebeligin-son-ayi/

https://sartlari.com/bir-seyin-olmasi-icin-okunacak-dua/

https://sartlari.com/asik-edici-sozler/