Sevdiğinin mesaj atması için dua | Yazması için dua - Şartları Neler

Sevdiğinin mesaj atması için dua | Yazması için dua

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 3,21 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 4 dakika Sevdiğinin seni hemen araması için dua, sevdiğinin dayanamayıp araması için dua, sevdiğinin araması için dua denenmiş

Anasayfa > Genel > Sevdiğinin mesaj atması için dua | Yazması için dua
02 Şubat 2019
35.352 okunma
Sevdiğinin mesaj atması için dua | Yazması için dua
Okuma süresi: 4 dakika

Sevdiğinden Mesaj Gelmesi İçin Dua; Sevdiğinizden mesaj gelmesini isterseniz o zaman bir rituel gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için doğru anı yakalamanız çok önemlidir.

Gerçekten aklınıza bütün sevdiğinizin düştüğü bir zaman yanınızda kim olursa olsun hangi ortamda olursanız olun, bir koltuğa oturun. Telefonunuzu sağ bacağınızın yanına bırakın. Aklınızdan sevdiğinizin ismini geçirin ve sağ elinizi telefonun üzerine koyun. Bunları yaparken çok rahat hissetmeniz gerekir. Telefonun üzerine elinizi koyduktan sonra kaldırmadan sevdiğiniz kişinin adını birkaç kez söyleyin ve gözlerinizi açıp uzaklara bakın sonra telefonunuza bakın. İçinizden gelirse 3 ihlas bir fatiha suresi okuyup dışarıya doğru sıkıntılarınızı atmak için üfleyin. Bunun ardından telefonunuz birkaç saniye içinde çalabilir. Deneyenlerin hepsinde işe yaramıştır. Buna enerji aktarımı diyorlar ama düşünce gücüyle ulaşma daha mantıklı bir tabir olacaktır.

Ancak eğer sevdiğiniz kişi sizi düşünmüyorsa, hatrından tamamen çıktıysanız o zaman bu işlem işe yaramaz. Sabredip başka dualara sığınmak zorunda kalırsınız. Ancak sizi sevmeyen birinden de mesaj beklememeniz doğru olur. Sizi seven insanlar orada bir yerde sizi doğru zaman geldiğinde bulacaktır.

Sevdiğinden Mesaj Gelmesi İçin Dua;

Sevdiğim kişiden mesaj gelmesi için ne yapmam lazım? Sevdiğinden mesaj gelmesi için dua hangisidir? Aşk, sevgi paha biçilemez ve de tarif edilemez duygulardır. Karşılıklı olduğu zaman tam bir bayram havası yaratırken, karşılıksız olanlar tam bir çileye dönüşür. Sevgilinizle, eşinizle, nişanlınızla tartıştınız ve sizi aramıyor, mesaj atmıyor mu? Platonik aşık olduğunuz, sevdiğiniz birisi var ama sizinle ilgilenmiyor mu? Son derece kötü ve üzücü durumlar olmak ile birlikte çeşitli ritüeller ve dualarla istediğinizi bulabilirsiniz. Allah inancı olan kimseler her koşulda ona sığınır, ona el açar ve dua ederler. Yine Allah inancı olanlar sevdikleri tarafından mesaj almak, aranmak istemeleri halinde çeşitli dualar ederler. Eğer bu dualar onların ve bütünün hayrınaysa gerçek olur, değilse hiçbir durum ya da hiçbir şey bu dileklerini gerçekleştirmez.

Sevdiğim kişiden mesaj gelmesi için dua hangisidir? | Mesaj atması için dua

Bismillahirrahmanirrahim

Allahümmeinnies’elükebifadli bismillahirrahmanirrahim
Ve bi hakki bismillahirrahmanirrahim ve bi heybeti bismillahirrahmanirrahim
Ve bi heybeti bismillahirrahmanirrahim
Ve bimenziletibismillahirrahmanir -rahim
irf kadri ve yessirli emri veşrahsadri ve men hüve kaf ha ya ayın sad ha mim ayın sin kaf ,elif lam mim elif am mim sad elif lam mim ra ha mim
Allahü ilahe illa hüvel-hayyül kayyum.
Allahüla ilahe illa hüvel-hayyül kayyum
Bi-siiril heybeti vel kudreti ve bi-sırrilceberutivel azameti ic-al-niminıbadikelmüttakin ve ehli taatikelmühıbbinvef-al li niyetini söyle yarabbel alemin. Ve sallahü ala seyyidinamuhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve selim amin.

 

Sevdiğim kişiden mesaj gelmesi için duayı ne zaman okumak lazım? | Sevdiğinin yazması için dua

Sevdiğinden mesaj gelmesi için dua sabah namazından sonra okunması halinde çok daha fazla tesirini gösterecektir.

Ayrıca şu dua da işinize yarayabilir;

Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü nasran azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn.

Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ. Bismillâhir- rahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm.

Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn.

Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.

Sevdiğinden Mesaj Gelmesi İçin Dua Okurken Abdestli Almam Gerekir Mi?

Tüm duaları okumadan önce abdest almanız o duanın çok daha etkili olmasına sebep olacaktır. Öyle ki abdest alan kimse bedenen ve ruhen temizlenerek kendisini Allah’a çok daha yakın hisseder. Bu sebepten dolayı da duaları da daha içten olur.

Birini kendine aşık etmek için hangi dua okunur?
Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente.
Köpek gibi aşık etme duası kaç kere okunmalı?
Bismillâhirrahmânirrahîm. Ev kesayyibin minessemâi fîhî zulümatün ver’dün “sevdiğiniz kişinin adı” ve “Senin Adın” berkun yecalune esabiahüm iî azanihim minis-savaiki haze-rel mevt. Kezalike yasubbu bissavaiku min re’si filan ibni fîlane vallahü muhitun bil kâfirin.
Kopek kimi asiq etme duasi?
Bismillâhirrahmânirrahîm. Ev kesayyibin minessemâi fîhî zulümatün ver’dün “sevdiğiniz kişinin adı” ve “Senin Adın” berkun yecalune esabiahüm iî azanihim minis-savaiki haze-rel mevt. Kezalike yasubbu bissavaiku min re’si filan ibni fîlane vallahü muhitun bil kâfirin.
Sevdiğim kadini kendime Kole etmek için hangi duayi yapmaliyim?
Bir kişi kendine köle etmek onu kendine aşık etmek ve bağlamak için çok etkili bir uygulama olan köle etme duası ile kişi nerde olursa olsun onu bağlayabilirsiniz. Bismillâhirrahmânirrahîm. Abese ve tevellâ. Yâ leyte beyni ve beyııeke bu’del meş-rikiyyeti.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/bugun-cok-musteri-gelmesi-icin-okunacak-dua/

https://sartlari.com/tez-vakitte-para-gelmesi-icin-dua/

https://sartlari.com/gebeligin-son-ayi/

https://sartlari.com/bir-seyin-olmasi-icin-okunacak-dua/

https://sartlari.com/asik-edici-sozler/