Sevdiğinden Mesaj Gelmesi İçin Dua

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Sevdiğinin seni hemen araması için dua, sevdiğinin dayanamayıp araması için dua, sevdiğinin araması için dua denenmiş

Anasayfa > Genel > Sevdiğinden Mesaj Gelmesi İçin Dua
02 Şubat 2019
7.878 okunma
Sevdiğinden Mesaj Gelmesi İçin Dua
Okuma süresi: < 1 dakika

Sevdiğim kişiden mesaj gelmesi için ne yapmam lazım?Sevdiğinden mesaj gelmesi için dua hangisidir? Aşk, sevgi paha biçilemez ve de tarif edilemez duygulardır. Karşılıklı olduğu zaman tam bir bayram havası yaratırken, karşılıksız olanlar tam bir çileye dönüşür. Sevgilinizle, eşinizle, nişanlınızla tartıştınız ve sizi aramıyor, mesaj atmıyor mu? Platonik aşık olduğunuz, sevdiğiniz birisi var ama sizinle ilgilenmiyor mu? Son derece kötü ve üzücü durumlar olmak ile birlikte çeşitli ritüeller ve dualarla istediğinizi bulabilirsiniz. Allah inancı olan kimseler her koşulda ona sığınır, ona el açar ve dua ederler. Yine Allah inancı olanlar sevdikleri tarafından mesaj almak, aranmak istemeleri halinde çeşitli dualar ederler. Eğer bu dualar onların ve bütünün hayrınaysa gerçek olur, değilse hiçbir durum ya da hiçbir şey bu dileklerini gerçekleştirmez.

Sevdiğim kişiden mesaj gelmesi için dua hangisidir?

Bismillahirrahmanirrahim

Allahümmeinnies’elükebifadli
bismillahirrahmanirrahim
Ve bi hakki bismillahirrahmanirrahim ve bi heybeti bismillahirrahmanirrahim
Ve bi heybeti bismillahirrahmanirrahim
Ve bimenziletibismillahirrahmanir -rahim
irf kadri ve yessirli emri veşrahsadri ve men hüve kaf ha ya ayın sad ha mim ayın sin kaf ,elif lam mim elif am mim sad elif lam mim ra ha mim
Allahü ilahe illa hüvel-hayyül kayyum.
Allahüla ilahe illa hüvel-hayyül kayyum
Bi-siiril heybeti vel kudreti ve bi-sırrilceberutivel azameti ic-al-niminıbadikelmüttakin ve ehli taatikelmühıbbinvef-al li niyetini söyle yarabbel alemin. Ve sallahü ala seyyidinamuhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve selim amin.

Sevdiğim kişiden mesaj gelmesi için duayı ne zaman okumak lazım?

Sevdiğinden mesaj gelmesi için dua sabah namazından sonra okunması halinde çok daha fazla tesirini gösterecektir.

Sevdiğim kişiden mesaj gelmesi için dua okurken abdestli olmam gerekir mi?

Tüm duaları okumadan önce abdest almanız o duanın çok daha etkili olmasına sebep olacaktır. Öyle ki abdest alan kimse bedenen ve ruhen temizlenerek kendisini Allah’a çok daha yakın hisseder. Bu sebepten dolayı da duaları da daha içten olur.