Küs Olduğun Birinin Seni Araması İçin Dua

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3,20 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 1 dakika Birinin sizi araması için dua, sevdiğinin dayanamayıp araması için dua, sevdiğinin araması için dua denenmiş, sevdiğinin sürekli seni düşünmesi için dua, sevdiğinin mesaj atması için dua, küs olduğun biriyle barışmak için okunacak dua, küs olan kişiyi ayağına getirmek için dua

Anasayfa > Genel > Küs Olduğun Birinin Seni Araması İçin Dua
15 Şubat 2019
9.124 okunma
Küs Olduğun Birinin Seni Araması İçin Dua
Okuma süresi: 1 dakika

Küslerle barışma duası olarak aranızın bozuk olduğu kişilerle barışabilirsiniz.

Birisiyle aranız bozulduğunda küstüğünüzde ya da uzaklaştığınızda tekrar barışabilmek ve tekrar konuşabilmek için Allah’a sığınarak tek yolun dua olduğunu düşünüyorsanız küs olduğun birinin seni araması için dua edebilirsiniz. Bu duayı inanan herkes yapabilir. Dua edince sabırlı olmak gerekmektedir. Bazen dualar hemen kabul olmamaktadır. Fakat sabredince elimizi açtığımız her konuda Allah bizleri boş çevirmeyecektir.

Küs Olduğun Birinin Beni Araması İçin Hangi Duayı Etmeliyim?

Duanın gücüne inanan bir insansanız mutlaka küs olduğunuz, aranızın soğuk olduğu ya da uzaklaştığınız kişilerle tekrar bağ kurmak için duaya sarılmanız çok doğru olacaktır.

Duayı sadece okumak ya da sesli bir şekilde söylemek değil, duaya kalpten inanmak da önemlidir. Bu anlamda duayı sadece söylemek değil yürekten inanarak istemeniz de gerekmektedir.

Ettiğiniz duanın ne anlama geldiğini bilerek ve hissederek etmeye çalışın.

Eğer küstüğün birisiyle barışmak istiyorsanız yüreğinizin güzel olduğunu söylemeliyiz. Bu konuda arayış içerisine girmişseniz mutlaka dua ederek yolunuzu bulabilirsiniz.

Söz konusu küsleri barıştıran bu dua İslamâleminde oldukça yüksek bir yerde bulunmaktadır. Duayı okuyan ve inanarak okuyan herkes olumlu sonuçlar almıştır.

Duayı okumadan önde Esmaül Hüsna okumanız duanızı daha da kuvvetlendirecektir.

Dargınları Barıştıran Dua

Küs olduğun birinin seni araması için dua edebilir veya barışmasını istediğin kimseler için dua edebilirsin. Bu konuda hemen dualardan hangisinin daha uygun oluğundan bahsedeceğiz.

Gözlerinizi kapatarak Esmaül Hüsna okuyun. Sonra Türkçesini okuyun. Barışma duası olan İnşirah suresini de tekrar gözlerinizi kapatarak okuyun ve bu sureyi 7 kez okuyun.

7 defa İnşirah Suresi’ni okuduktan sonra bir cümle dua edin. Bu sözler ‘Allah’ım, muhabbet ve sevgiyi kalplerimize nakşeden sensin, ne olur bizim kalplerimize muhabbet tohumunu ek.’ Diyerek Âmin ile duanızı bitirin.

Bu sözlerle birlikte barışma duanızı bitirmiş olacaksınız. Aktardığımız bu barışma duası umuyoruz ki size şifa olur. Kırgın, dargın, ya da küskün olduğunuz kişilerle barışmak için seçeceğiniz en iyi yol duadır. Dua aradaki olumsuzlukları telafi edecek güçtedir.