Eşinin Seni Sevmesi İçin 44 Kere Okunacak Dua

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika 44 defa okunan aşk duası, resime okunan aşk duası, şekere okunan muhabbet duaları, kocanın seni sevmesi için ömür boyu dua, kocanın karısına düşkün olması için dua, suya okunan muhabbet duası, eşimle aramın düzelmesi için dualar.

Anasayfa > Genel > Eşinin Seni Sevmesi İçin 44 Kere Okunacak Dua
09 Şubat 2019
8.799 okunma
Eşinin Seni Sevmesi İçin 44 Kere Okunacak Dua
Okuma süresi: < 1 dakika

Eşini aşık etmek için dualara başvurulabilir. Evlilikte çiftlerden birisinin sevgisi zaman içerisinde azalabilir. Bu sevginin azalmasının da çeşitli nedenleri olabilir. Böyle durumlarda karşı taraf da hangi yola başvuracağını bilemez. Karmaşık duygular içine girildiğinde de eşinin kendine aşık olabilmesi için dualara başvurulabilir. Eşinin seni sevmesi için 44 kere okunacak dua çeşidi vardır. Bu dualar muhabbeti arttırmak için edilebildiği gibi aşık edebilmek için de tercih edilir.

Aşık Etme Duaları

Bu dualar uzaktan hoşlanılan bir kişinin kendisine aşık edebilmek için kullanılabilir. Bunun yanı sıra aşık etme dualarına başvurmanın bir diğer nedeni ise evli çiftlerinden birisinin sevgisinin azalmasıdır. Böyle durumlarda da tarafların yeniden birbirlerine aşık olabilmesi için bu dualara başvurulabilir.

Bu dualar edilirken kesinlikle art niyetten kaçınılmalıdır. Şayet tamamen iyi niyetli bir şekilde aşık etme duası okunuyorsa bu duanın etki etme ihtimali oldukça yüksektir. Alimler tarafından bu duaların üç gün üst üste okunması tavsiye edilir.

Esma ve Felak Suresi İle Aşık Etme

Eşin kendisine aşık olabilmesi için başvurulabilecek dualardan bir tanesi Felak Suresidir. Bu sure günde en az 7 kere okunmalıdır. Bunun yanı sıra okunması gereken dua Ya Rahman Esmasıdır. Bu esmanın da 21 kez okunması gerekir. Üst üste Felak suresi ve Ya Rahman Esmasının okunması duaların etkisini arttıracaktır. Bundan dolayı da en çok tercih edilen dualar onlardır.

Bağlama Büyüleri

Eşin yeniden sevgisini kazanabilmek için tercih edilen yollardan bir tanesi de bağlama büyüleridir. Bu büyüler sayesinde gözü dışarıda olan eş yeniden karısını ya da kocasını sevmeye başlar. Bunun için çeşitli büyüler vardır. Bunlarda bir tanesi Hüddam Beşir Efendi aracılığı ile yapılandır. Bu büyü için gerekli olan malzemeler ise şunlardır:

  • Yarım çay bardağı ayçiçeği yağı,
  • 1 kesme şeker.

Bu malzemelerin edinilmesinin ardından Hüddam Beşir Efendiye seslenerek bağlama büyüsü yapılabilir. Eşinin seni sevmesi için 44 kere okunacak duaların olduğu gibi büyüler de vardır. Kişiler hangi yol ile eşlerinin sevgisini kazanmak istiyorlarsa onu deneyebilir.