BAC Team Köpek Eğitim Merkezi - Şartları Neler

BAC Team Köpek Eğitim Merkezi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

BAC Team Köpek Eğitim Merkezi hayatınızın bir parçası olacak yol arkadaşlarınızın uygun bir yaşam tarzına sahip olması için gerekli eğitimlerin yapılmış olmasını amaçlayan bir kuruluştur.

Anasayfa > Tanıtım > BAC Team Köpek Eğitim Merkezi
02 Ekim 2023
74 okunma
BAC Team Köpek Eğitim Merkezi

BAC Team Köpek Eğitim Merkezi 2007 yılında hizmet vermeye başlamış ve temel amacı köpeklerin eğitilmesinin yanında eğitilmiş olan sahipsiz köpeklerin sahiplendirilmesi olan bir merkezdir. Bu eğitim merkezi sayesinde dilerseniz yavru ya da yetişkin köpeklerinizin eğitimi almasını sağlayabilirsiniz.

Köpek sahiplendirme işlemleri gerçekleştirmeye devam eden eğitim merkezi İstanbul içerisinde hizmet veriyor. https://www.bacdogs.com/ web sitesi üzerinden köpek talep formu doldurarak başvuru yapabilir ya da köpeğinizin eğitimi işlemleri için gerekli bilgileri alabilirsiniz.

BAC Team Köpek Eğitim Merkezi Nerede, İletişim Bilgileri

BAC Team Köpek Eğitim Merkezi ile iletişime geçerek eğitim ya da sahiplendirme işlemleri hakkında iletişim kurmak istiyorsanız doğrudan eğitim merkezini ziyaret edebilir ya da farklı iletişim yöntemleri sayesinde ulaşımı sağlayabilirsiniz.

BAC Team Köpek Eğitim Merkezi nerede, iletişim bilgileri olarak günümüzde en güncel bilgiler şu şekildedir;

 • Bu eğitim merkezine doğrudan ziyaret gerçekleştirmek isteyen kişiler Paşamandıra, Paşa Mandıra Caddesi, No: 73 34829 Beykoz / İstanbul adresini ziyaret edebilir. Bu adres günümüzde eğitim merkezinin bulunduğu adrestir.
 • Mail adresi ile ulaşım sağlamak isteyen kişiler ise merhaba@bacdogs.com adresini kullanarak soru ya da isteklerini iletebiliyor.
 • Aynı zamanda dileyen kişiler soru ya da isteklerini iletmek amacıyla web site içerisinde bulunan iletişim formunu kullanabilir. Bunun için doğrudan https://www.bacdogs.com/iletisim/ adresinin kullanılması mümkün olacaktır.
 • Doğrudan köpek eğitim merkezini arama imkanı bulunmasa da sosyal medya üzerinden paylaşmış oldukları bilgilendirmede eğitmen olan Berker Aslan’ın aranması için 0532 701 03 73 numaralı telefon kullanılabiliyor.

Eğitim merkezi ile görüşme sağlamak isteyen kişiler bu yöntemleri kullanarak gün içerisinde iletişim kurabilir. Eğitim merkezinin çalışma saatleri 09:00 – 17:00 arası olduğu için iletişim kurmak amacıyla bu saatleri tercih etmeniz gerekir. Çalışma saatleri dışında merkezin ziyaret edilmesi ya da aranması mümkün olmayacaktır.

İletişim yöntemlerinden dilediğinizi tercih ederek eğitim merkezi ile görüşebilirsiniz. Çalışma saatleri dışında merkez ile görüşme sağlamak isteyen kişiler sosyal medya üzerinden iletişim kurabilir.

BAC Team Köpek Eğitim Merkezi Yorumları

Günümüzde hem köpek eğitim merkezi hem de köpek üretilmesi için uygun bir alan oluşturulmasını amaçlayan bu eğitim merkezi hakkında oluşturulmuş olan yorumlar sayesinde burayı deneyimlemiş olan kişilerin nasıl bir hizmet elde ettiğini gözlemleyebiliyoruz.

BAC Team Köpek Eğitim Merkezi yorumları ile elde edilen durumlar şu şekilde;

 • Birçok kişi buranın son derece güvenli olduğunu ve yalnızca eğlence amaçlı da gelebilecekleri bir alan olduğunu söylüyor. Temiz doğa içerisinde köpekleriyle etkileşim kurmak isteyen kişiler burayı ziyaret edebiliyor.
 • Birçok kişi hem doğası hem de oturabilecek mekanları sayesinde güzel bir alan olduğunu ayrıca köpek dostlarını da eğitimi için değerlendirilebilecek iyi niteliklere sahip olduğunu belirtiyor.
 • Burayı deneyimlemiş olan kişiler tesisin temiz, ilgili ve deneyimli olduğunu belirtiyor. Tesis içerisinde iyi bir eğitim ve üretim merkezinin bulunduğunu söylüyorlar.
 • BAC Team Köpek Eğitim Merkezi ile köpeklerinin eğitimini sağlamış olan kişiler ise bilgili ve tecrübeli bir ekibin bulunduğunu söylüyor. Kesinlikle tecrübelerinden kaynaklı buranın tercih edilmesi gerektiğini söyleyen yorumlar bulunuyor.
 • Takım olarak hizmet sağlanan bu alanda keyifli bir vakit geçirmek isteyen kişilerin aynı zamanda köpek eğitimi için de uygun niteliklere sahip olan eğitmenler ile eğitim alabileceklerini söylüyorlar.

Yapılan yorumların değerlendirilmesinde yorumların tamamının olumlu yönde olduğunu söylemek mümkün. Birçok kişi hem tesisi hem de burada verilen eğitimi kaliteli bulduğunu belirtiyor.

Eğitim merkezi bulunan doğal alan halka açık olduğu için çocuklar ile de ziyaret edilebilmesinin mümkün olduğunu söylüyorlar. Hatta köpeklerden korktuğu halde burada tamamen güvenli bir şekilde gezdiğini ye köpeklerle iletişim gerçekleştirdiklerini söyleyen yorumlar da bulunuyor.

BAC Team Köpek Eğitim Merkezi

BAC Team Köpek Eğitim Merkezi

BAC Team Köpek Eğitim Merkezi Şikayetleri

Günümüzde İstanbul içerisinde hizmet vermeye devam eden BAC Team Köpek Eğitim Merkezi şikayetleri olarak inceleme yapıldığı zaman herhangi bir sosyal medya platformu içerisinde bir şikayet bulunduğunu gözlemleyemiyoruz.

Aynı zamanda yapılmış olan yorumlar ve şikayet platformları içerisinde de herhangi bir bu eğitim merkezi hakkında oluşturulmuş şikayet bulunmuyor. Bu durumda da burayı deneyimlemiş olan kişilerin elde etmiş oldukları deneyimin olumlu olduğunu söyleyebiliyoruz.

Birçok kişi yapmış olduğu yorumlar da ortamın ve köpek eğitiminin iyi olduğu konusunda fikirlerini belirterek diğer kişilere de burayı tavsiye ettiklerini söylüyor. Hem keyifli vakit geçirilebilecek bir alanın olduğunu söyleyen kişiler aynı zamanda eğitim konusunda da profesyonel kişilerden yardım alındığını belirtiyor.

BAC Team Köpek Eğitim Merkezi sahiplendirme ve üretim işlemleri de gerçekleştirdiği için farklı amaçlara hizmet eden bir alandır. Yapılan değerlendirmeler kapsamında bu eğitim merkezinin birçok kişi tarafından güvenli bir şekilde tercih edildiği görülüyor.

BAC Team Köpek Eğitim Merkezi Verdiği Hizmetleri ve Fiyatları

Köpek eğitim merkezi olarak hizmet vermeye devam eden bu eğitim merkezinin içerisinde farklı hizmetler bulunuyor. BAC Team Köpek Eğitim Merkezi hizmetler kapsamında sağlanan detaylar şu şekildedir;

 • Köpeklerin bireysel eğitim serüveni düzenlenerek temel itaat eğitimi, tuvalet eğitimi ve ileri düzeyde itaat eğitimi gibi farklı eğitimler sağlanarak köpeğinizin ihtiyaç duymuş olduğu eğitimleri alması amaçlanıyor.
 • Köpeğinizin ev ortamına adapte olabilmesi için gerekli olan uyum eğitiminin yanında davranış problemlerinin giderilmesi amacıyla verilen eğitimler de bulunuyor.
 • Yavru köpekler için düzenlenmiş olan eğitim sayesinde köpeklerin erken yaşlardan itibaren ev ortamında beslenebilmesi için gerekli eğitimi alması sağlanıyor.
 • Köpek üretim merkezi olarak da kabul edildikleri için burada üretimi gerçekleştirilmiş olan cins köpeklerin eğitimleri verilerek sahiplendirme işlemleri tamamlanıyor.
 • Ayrıca ekip olarak gerçekleştirmiş oldukları bazı etkinlikler de bulunuyor. Bu etkinliklere köpeğiniz ile katılmanız mümkün oluyor.
 • Dileyen kişiler özel eğitimler de alabiliyor. Ancak bu özel eğitimler hakkında doğru eden bir açıklama bulunmuyor. Eğitim merkezi aracılığı ile özel bir şekilde eğitim almak isteyen kişiler iletişim kurarak özel eğitim detayları hakkında bilgilendirme alabiliyor.

Web Sitesi

 • Web site üzerinden köpek talep formu doldurarak şehir içi ya da şehir dışı köpek sahiplendirme işlemleri de yapıyorlar. Özellikle eğitim verilmiş ve sahiplendirme için hazır olan yavru ya da yetişkin köpeklerin sahiplendirilmesi yapılıyor.
 • Aynı zamanda cins köpeklerin üretiminin sağlanması için güvenilir bir şekilde satış ve sahiplendirme işlemleri yapıyorlar. Ancak eğitim merkezi içerisinde bulunan cins köpekler zamanında değişiklik gösterebiliyor.
 • Dileyen kişiler burada yer alan alanı pansiyon olarak kullanabiliyor. Pansiyon hizmeti sayesinde köpeğinizin geçici süreliğine burada kalmasını ve sizin köpeğinizin yanında olamadığınız süreçte hem enerjisini atacak etkinliklere katılmasını hem de onunla ilgilenecek kişilerin olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Ayrıca buranın pet shop hizmeti de bulunuyor. Köpeğinizin ihtiyacı olan ürünleri buradan satın alabilir ve güvenilir bir şekilde köpeğinizin bakımını gerçekleştirebilirsiniz.

BAC Team Köpek Eğitim Merkezi verdiği hizmetleri ve fiyatları olarak doğrudan bir açıklama yapmıyor. Fiyatlar özellikle köpeğinizin ihtiyaç duyduğu eğitime ve eğitim süresine bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

Fiyatlar ve detaylı eğitim hizmetleri kapsamında bilgi almak isteyen kişiler web sitesi üzerinden ya da doğrudan sosyal medya ile ulaşım sağlayabiliyor. Köpeğinizin yaşı, ihtiyaçları ve genel eğitim durumuna bağlı olarak bilgilerinizi paylaşmalı ve buna göre bir bilgilendirme almalısınız.

Sahiplendirme işlemi için bu köpek eğitim merkezini kullanmak isteyen kişiler de köpek üretimi ve eğitimleri konusunda detaylı bilgi almak amacıyla firma ile görüşme sağlayabiliyor çünkü firma web sitesinde ya da sosyal medya üzerinde sunmuş oldukları köpek üretimi ve eğitim konusunda net bir bilgilendirme sağlamıyor.

Özellikle köpek üretim ya da sahiplendirme için ellerinde bulunan köpekler farklılık gösterdiği için herhangi bir köpek sahiplenmek istiyorsanız iletişim formunu doldurabilir ya da doğrudan köpek eğitim merkeziyle görüşerek ne tür köpek sahiplendirme işlemleri yaptığını öğrenebilirsiniz.

BAC Team Köpek Eğitim Merkezi Instagram, Twitter, Facebook

İstanbul içerisinde hem köpek eğitim merkezi olarak hizmet veren hem de farklı özellikleri sayesinde diğer kişilerin sadece vakit geçirmek için tercih edebileceği bir alan olan BAC Team Köpek Eğitim Merkezi Instagram, Twitter ve Facebook sosyal medya platformlarında da hesapları bulunuyor.

Bu köpek eğitim merkezine doğrudan Facebook üzerinden ulaşım sağlamak isteyen kişiler https://www.facebook.com/BerkerArslanClub adresini kullanabilir. Bu adres köpek eğitmeni ile doğrudan bağlantı kurmanızı sağlayacak bir adrestir. Merkeze ulaşmak amacıyla kullanılabilecek Facebook hesabı eğitim merkezi tarafından paylaşılmış.

Köpek eğitim merkezi için düzenlenmiş olan bu Facebook hesabı içerisinde yer alan paylaşımlar güncel değildir. Bu nedenle bu hesabın aktif bir şekilde kullandığını söylememiz mümkün olmayacaktır.

Dileyen kişiler Instagram üzerinden de bu köpek eğitim merkezi ile iletişim kurabilir. Bunun için kullanılabilecek doğrudan köpek eğitim merkezi hesabı @bacdogs şeklindedir. Burada yapılan paylaşımlar ise güncel olarak devam ediyor ve hafta içerisinde 2 adet paylaşım yapılması gibi aktif bir ortam bulunuyor.

Eğitim merkezinin işlemlerini takip etmek ve buradaki haberleri almak için doğrudan eğitim merkezine ait olan hesabı takip etmeniz gerekir. Burada resmi duyurular da sağlanıyor ve eğitim merkezini kullanmak isteyen kişiler için bilgilendirme yapılıyor.

İnstagram Hesabı

Ayrıca doğrudan eğitmen olan kişinin Instagram hesabını da takip edebilirsiniz. Bunun için kullanmanız gereken Instagram hesabı @berkerarslan8 şeklindedir. Bu Instagram hesap aracılığıyla eğitmen olan kişi ile doğrudan iletişim kurabilir ve gerekli bilgilendirmeleri de hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Eğitmen ile görüşme sağlayarak eğitim hakkında detaylar alabilir ve eğitmen tarafından paylaşılmış olan videolar / fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Daha çok eğitmen ve eğitimden haberdar olmak isteyen kişiler bu sosyal medya hesabını tercih etmelidir.

Ayrıca eğitmen olan kişi kendi hesabında son derece aktif bir yapıya sahip ve neredeyse günlük olarak paylaşımlar yapıyor. Yapmış olduğu paylaşımlarda da köpekler ve köpek eğitimleri konusunda bilgilendirme sağlayarak köpek sahibi olan kişiler için içerik düzenliyor. Köpek eğitim merkezinden de içerikler bulunuyor.

Köpeğiniz için uygun bir alanda eğitim almak istiyorsanız ve aynı zamanda hem köpeğinizle hem de sevdiklerinizle beraber iyi bir alanda vakit geçirmek istiyorsanız bu eğitim merkezi tercih edebilirsiniz.

Farklı iletişim yollarını kullanarak eğitim merkezi ile iletişime geçebilir ve köpeğinizin ihtiyaç duyduğu eğitim için tüm detayları öğrenebilirsiniz. Eğitim merkezi günümüzde aktif olarak hizmet vermeye devam ediyor ve dileyen kişiler bu eğitim merkezi üzerinden sahiplendirme işlemleri de gerçekleştirebiliyor.

Hem köpek eğitimi hem de sahiplendirme gibi farklı kriterler için iletişime geçebilir ve eğitim merkezinin farklı hizmetlerinden yararlanarak dilediğiniz hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz.