Bellona Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Bellona arıza bildirimi, bellona yetkili servis tel, bellona telefon numarası, bellona garanti süresi

Anasayfa > Genel > Bellona Müşteri Hizmetleri
20 Şubat 2019
365 okunma
Bellona Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Bellona müşteri destek hattı var mı? Bellona müşteri hizmetleri numarası nedir? Bellona 1997 senesinden beri yapmış olduğu faaliyetler ile ülkemizde öncü mobilya firmaları arasına adını yazdırmıştır. Türkiye’de pek çok yerde bayileri bulunan firma, her geçen gün daha da çoğalmakta ve hizmetlerini bu yönde daha iyi bir şekilde sürdürmektedir. Bellona mobilya konusunda son derece başarılı bir firma olmak ile birlikte, ürünleri çok fazla tercih edilmektedir. Mobilya anlamındaki her alanda ürün çıkarmakta ve modaya en uygun modeller ile göz doldurmaktadır. Her kesime ve bütçeye hitap eden modelleri bulunmakta olup, kendinize en uygun olanı bulmakta hiç de zorluk çekmeyeceksiniz. Almış olduğunuz ürün ve hizmetler için müşteri destek hatları bulunmakta olup, dilediğiniz zaman kendilerine iletişim numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bellona müşteri hizmetleri numarası nedir?

Türkiye’nin öncü mobilya firmalarından olan Bellona, müşteri destek ekibine sahiptir. Müşteri hizmetlerine 444 33 99 numarasından dilediğiniz zaman ulaşarak, ürününüz ya da siparişiniz ile ilgili her türlü konuda bilgi alabilirsiniz. Ürün sipariş takibiniz, iade ve değişim talebiniz, yardım almak istediğiniz herhangi bir konuda uzman çalışan kadrosu ile müşteri hizmetleri sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmaktadır. En kısa süre içerisinde ve en etkili biçimde sorunlarınız çözümlenecektir. Dilediğiniz zaman müşteri hizmetleri iletişim numaraları üzerinden kendilerine ulaşabilirsiniz.

Bellona müşteri hizmetleri tuş seçenekleri nasıldır?

Tuş seçenekleri ile ilerleyerek en kısa sürede dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tuş seçenekleri şu şekildedir;

  • Bayi telefonlarını öğrenmek için
  • Bölge servis temsilciliklerinin numaralarını öğrenmek için
  • Kampanyalar hakkında bilgi almak için
  • Sağlıklı uyku danışma servisine bağlanmak için
  • Teslimat ve bayi hakkında bilgi almak için
  • Ürün, satış sonrası hizmetler ve de bölge servisleri ile ilgili sorularınız için

Bellona müşteri hizmetleri telefonları hemen yanıtlıyor mu?

Bellona müşteri hizmetleri iletişim numaraları genel olarak yoğun oluyor. Fakat hatta kısa bir süre bekledikten sonra ilk müsait müşteri temsilcisi aramanızı yanıtlıyor.