Bu Dua İle Zengin Oldum

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Hemen zengin olmak için dua, karunun zenginlik zikri, bir anda zengin olma duası, tez vakitte zengin olma duası

Anasayfa > Genel > Bu Dua İle Zengin Oldum
18 Şubat 2019
637 okunma
Bu Dua İle Zengin Oldum
Okuma süresi: 2 dakika

Zengin olmak için nasıl dua edilir? Birçoğumuz zengin olma hayalleri ile yaşar dururuz. Devamlılığımızı ve nezaketimizi arttırmak için yeteneklerimize uygun olarak çalışmalı ve dua etmeliyiz. Yüce Rabbimiz bizi yarattı ve görevlerimizi yerine getirmemizi istedi. Görevlerini doğru bir şekilde yerine getiren inananlar maddi ve manevi hediyeler almaya hak kazanırlar. Bu nedenle, Allah’tan ne istersek beklemeliyiz, görevlerimizi yerine getirmeliyiz. Sonra da bu dua ile zengin oldumkonularında araştırmalara başlayabiliriz.

Her Şey Allah’a Erişmekte Mi Gizli?

Güvenliği sağlayan Allah’tır. Allah istediğini zenginleştirir, yoksullukla istediğini ifade eder. Bununla birlikte, Allah zengin olmak isteyenler, için lütuf eder ve isteklerimizi kabul etmek için sadece bizden içten bir dua bekler.

Zenginlik sağlamak için önce dikkatli olmalısınız. Zengin kalmak için saldırgan olmamak gerekir. İnsan karakterli ve nezaket ile kazandığı paranın da hakkını verebilir. Maddi olarak zengin olmak için, maneviyatınızın güçlü olması gerekir. Allah dilediğine, istediğine rahmet etmesini ihsan eder. Parayı kazanmak ve zengin olmayı hak etmek için sebeplere dayanarak dualarımıza borçluyuz demeyi bilmeliyiz.

Zenginlik, elbette herkes için önemlidir. Bu, hem kendi yaşamlarını sürdürmek hem de gelecekte çocukları ve torunları için konforlu bir yaşam sağlamak için gereklidir. Fakat servet her zaman herkes için çok faydalı değildir. Bu nedenle, zenginler için bir dua okumadan önce, öncelikle ruhsal dünyanızı zenginleştirerek başlamalısınız.

Servet Duası Var Mıdır?

Zenginlik dualarının çoğu Esma-ülHüsnalar’da bulunur. Allah’ın isimleri son derece erdemli ve muhteşem bir fazilete sahip isimlerdir. Bu 99 ismin her birinin kendine has özellikleri vardır ve birçok problemi çözecektir.

Hafta boyunca, her gün 1000 kat defa Kevser Suresini okursanız, Allah Teala varlığınızın kapısını açacak ve maddi imkanlarınızın da genişlediğini göreceksiniz.

Bu dua bir servet duasıdır. Hem de Hz. Süleyman tarafından okunan servet duasıdır. Bu dua 12 kez okunmalıdır. Belirli bir gün yoktur, bu nedenle bu duayı ihtiyacınız olan süre boyunca günde 12 defa okuyabilirsiniz.

Hafta boyunca sürekli yapılması gereken emri yerine getirmeye başlayabilirsiniz. Bu yer kısa ama basit, kolay ama etkili. Bu nedenle, bunu dikkatlice ve talimatlara uygun olarak yapmakta fayda vardır.Bu dua ile zengin oldumderken mutlaka peygamber efendimize salavat çekilmesi gerektiğini de unutmamalısınız.