Cardfinans Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Finansbank müşteri hizmetleri doğrudan, finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019, finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019, cardfinans müşteri hizmetleri no, cardfinans direk müşteri temsilcisi ile görüşme

Anasayfa > Genel > Cardfinans Müşteri Hizmetleri
17 Şubat 2019
241 okunma
Cardfinans Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Cardfinans müşteri destek hattı var mı? Cardfinans müşteri hizmetleri numarası nedir? Cardfinans, QNB Finansbank bankası tarafından sunulmakta olan kredi kartı hizmetidir. Kredi kartları doğru kullanım ile son derece faydalı olabiliyorlar. Çeşitli bankalara ait kredi kartları için çeşitli kullanım olanakları ve avantajları sunulmaktadır. QNB Finansbank tarafından kullanıcılarına sunulmakta olan Cardfinans kredi kartları de son derece avantajlı tekliflere sahiptir. Öyle ki anlaşmalı firmalardan, markalardan vs. yapmış olduğunuz harcamalar ile puan kazanabilir ve kazandığınız puanları çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz. QNB Finansbank tarafından sunulmakta olan bu kart hizmeti, çok sayıda çeşitlere sahiptir. Kendinize  en uygun olanı kredi kartınızı belirlemek için en yakın şubeye gidebilir, internet şubelerinden başvurabilir ya da müşteri hizmetleri numarasından iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Avantajlı teklifler ile kredi kartınızı kullanarak harcarken kazanmak için Cardfinans kredi kartlarını deneyebilirsiniz. Ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü konu için müşteri hizmetleri numarasından kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Cardfinans müşteri hizmetleri numarası nedir?

QNB Finansbank tarafından sunulmakta olan Cardfinans kredi kartları avantajlı teklifler ile kullanıcılarını sevindiriyor. Cardfinans müşteri hizmetleri iletişim numarası 0850-222-0-900 şeklinde olup, dilediniz zaman bu numara üzerinden banka ürün ve hizmetleri ile ilgili tüm konularda destek alabilirsiniz. Cardfinans müşteri hizmetleri uzman bir çalışan kadrosuna sahip olup, her türlü konuda hızlı ve etkili bir biçimde sizlere yardımcı olurlar.

Cardfinans müşteri hizmetlerine her saatte ulaşabilir miyim?

Cardfinans müşteri hizmetlerine 7 gün ve 24 saat iletişim numaraları üzerinden ulaşabilir, her türlü konuda kendilerinden destek alabilirsiniz.

Cardfinans müşteri hizmetlerinden hangi işlemleri gerçekleştirebilirim?

Cardfinans müşteri hizmetleri numarasından gerçekleştirebileceğiniz işlemler;

  • Kredi kartı işlemleri
  • Bankacılık işlemleri
  • Şifre işlemleri
  • Bilgi güncelleme işlemleri

Olup, işlem yapmak istediğiniz seçenek ile ilerlemeniz halinde en kısa sürede gerekli birime aktarılırsınız. İşlem yaptırmak istediğiniz birimi aktarıldıktan sonra en kısa sürede işlemleriniz gerçekleştirilir, etkili bir şekilde sonuçlandırılır. 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri iletişim numaralarından kendilerine ulaşabilirsiniz.