Casper Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 4 dakika

Casper teknik destek, casper müşteri hizmetlerini ara, casper teknik servis telefon numarası, casper müşteri hizmetleri 2019

Anasayfa > Genel > Casper Müşteri Hizmetleri
20 Nisan 2019
393 okunma
Casper Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 4 dakika

Casper, Türkiye’de 1991 yılında 3 bilgisayar mühendisi tarafından kurulan bir teknoloji markasıdır. Türkiye’de akla gelen teknoloji firmalarının ilk sıralarında yer almaktadır. Kalitesi ve güvenilirliği nedeni ile en çok tercih edilen markalardan biridir.

Casper bugün Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük bilgisayar üretim tesisi olma özelliğini kazanmıştır. Casper üretim tesisleri yıllık 1 milyon adet üretim kapasitesine sahiptir. Casper ürünleri arasında, dizüstü ve masaüstü bilgisayar, telefon ve excalibur yer almaktadır.

Casper’ın geniş ürün yelpazesi ve birçok ülkede kullanımı sebebiyle Casper müşteri hizmetleri servisine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Casper müşteri hizmetleri; çağrı merkezi, online iletişim formu ve canlı sohbet aracılığı ile birçok kanaldan hizmet vermektedir.

Casper Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin

Casper müşteri hizmetlerine bağlanmak için, sabit hat ya da cep telefonlarınızdan arama gerçekleştirebilirsiniz. Casper müşteri hizmetleri numarası 0850 250 77 77’dir.  Eğer Casper müşteri hizmetlerine ileteceğiniz bir konu ya da bir sorun var ise çağrı merkezi numarasını tuşladıktan sonra telesekretere bağlantı gerçekleşir. Telesekreterin yönlendirilmesi ile dilediğiniz konu ile ilgili tuşlama yapıp, müsait bir Casper müşteri temsilcisi ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Casper, yoğun olarak kullanılan bir marka olduğu için zaman zaman bağlanmakta zorluk çekebilirsiniz. Eğer çağrı merkezini aramak istemezseniz, Casper web sitesi üzerinden iletişim formunu doldurarak da istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Casper Müşteri Hizmetleri 0850

Casper müşteri hizmetleri 0850 numaralı hat kullanmaktadır. Çağrı merkezi numarası olan 0850 250 77 77’den tüm şikayet, istek ve önerilerinizi paylaşabilir, karşılaştığınız sorunlar ile ilgili sorularınızı yönlendirebilirsiniz.

Casper müşteri hizmetleri 0850 hattı tercih eden müşterilerin en çok ilettikleri konular arasında, Asus şikayet ve öneri, Casper bilgisayar garantisi gibi işlemler bulunmaktadır.

Casper Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Casper müşteri temsilcisine direk bağlanma için kullanılmakta olan tek çağrı merkezi numarası 0850 250 77 77’dir. Bu telefonu hem sabit hatlarınızdan hem de cep telefonundan aramanız mümkündür. Ancak Casper müşteri temsilcisine direk bağlanma için özel bir tuşlama bilgisi verilmemektedir. Eğer zamanınız kısıtlı ise ya da telesekreteri dinlemeden direk bağlanma gerçekleştirmek istiyorsanız 0’ı tuşlayarak öne sıraya geçmeyi deneyebilirsiniz. Buna rağmen müsait bir Casper müşteri temsilcisi ile iletişime geçemezseniz Casper direk müşteri hizmetlerinin diğer kanallarını tercih edebilirsiniz.

Casper Direk Müşteri Hizmetleri

Casper direk müşteri hizmetleri sadece çağrı merkezi kanalından hizmet vermemektedir. Casper direk müşteri hizmetleri servisine, web sitesinde yer alan müşteri hizmetleri bölümünden, iletişim formunu doldurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Web sitesi üzerinden ayrıca canlı sohbet bölümüne girerek, web sitesi üzerinden sohbet başlatabilirsiniz. Bu hizmetlerin yanı sıra yardım istediğiniz her konuda e-posta gönderebilirsiniz.

Canlı sohbet için yapmanız gerekenler; ekranın sol alt köşesinde yer alan servis destek sohbet bölümüne tıklayarak, karşınıza çıkan formu doldurup, şimdi konuşmaya başlayın sekmesini tıklamaktadır. Bunun ardından canlı sohbet başlayacaktır. Satın aldığınız ürün ile alakalı her sorunu iletebilir ve sorularınıza hızlıca cevap alabilirsiniz. Bu servis üzerinden bilgi almak istediğiniz konu ile ilgili doküman da gönderebilirsiniz.

Web sitesi üzerinden ayrıca, Türkiye’deki tüm servis noktalarının adres ve telefon bilgilerine ulaşıp, adresinize en yakın servis noktasından da yardım alabilirsiniz. Zaten Casper müşteri hizmetleri servisine de bir sorun ile ilgili ulaşıyorsanız sizi en yakın servis noktasına yönlendireceğinden, kısa yoldan sonuca kendiniz ulaşmış olacaksınız.

Web sitesi üzerinden ayrıca, jet ya da turbo servis talebinde bulunabilirsiniz. Talep formundan jet ya da turbo kutusunu seçerek, servise göndereceğiniz ürün ile ilgili sorunlarınızı yazabilirsiniz. Ürünün seri numarası gibi teknik bilgilerini yazabilirsiniz. Ürününüzü hasar görmeyecek şekilde paketleyip, eğer bir şarj arızası var ise sarj aletinizi de paketlemelisiniz. Bu aşamadan sonra kargo firması sizi arayarak teslimat zamanı ile ilgili bilgi verecektir. Bu nedenle forma doğru telefon girmeniz önemlidir. Turbo servis için aynı gün teslimat alınmasını isterseniz, hafta içi 12:00’ye kadar talepte bulunmanız önemlidir.  Turbo servis ücretli olup, bedeli 50 TL’dir. Bu hizmet şuan sadece Ankara ve İstanbul’da verilmektedir.

Casper web sitesinde ana sayfa üzerinden, yeni üyelik bölümüne girerek üye olunmaktadır. Bu şekilde birçok işlemi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Üye olmak için, ad, soy ad, e-posta ve şifre bölümleri doldurulup üye ol sekmesine tıklanmalıdır. Üye olanlar ise giriş bölümünden e-posta ya da kimlik numarası ve şifre ile giriş yapabilmektedirler.

Casper web sitesinde ayrıca destek bölümüne girerek, standart servis hizmeti kullanmak için, ücretsiz ürün gönderme ile ilgili detaylar da öğrenilmektedir. Destek bölümünden ayrıca tüm ürün çeşitleri ile ilgili kullanım kılavuzu ve sürücülere ulaşılmaktadır.

Görüldüğü gibi Casper müşteri hizmetleri servisine ulaşım için çağrı merkezinden önce web sitesi kanalından birçok işlem, pratik şekilde gerçekleştirilmektedir.

Casper Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Casper müşteri hizmetleri çalışma saatleri incelendiğinde, 08:30- 18:00 mesai saatleri arasında hizmet sunduğu görülmektedir. Web sitesi ve servis kanalı ile yoğun şekilde hizmet sunulduğu için, çağrı merkez kanalı çok fazla yoğun değildir. Bu nedenle 24 saat (7/24) hizmet sunması gerekli görülmemiştir.

Casper müşteri hizmetleri servisine mesai saatleri içinde 0850 250 77 77 saatleri arasında ulaşabilir, tüm dilek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Web sitesi üzerinden ise 24 saat (7/24) hizmet alabilirsiniz.

Casper servis noktalarının çalışma saatleri her servis noktasına göre değişmekle birlikte genel olarak 09:00- 19:00 saatlerinde hizmet verdiği bilinmektedir.

Casper Müşteri Hizmetleri Arama Ücreti

Casper müşteri hizmetleri arama ücreti almaktadır. Casper müşteri hizmetleri servisini cep telefonundan ararsanız; bulunduğunuz tarifeye göre indirimlerden yararlanabilirken, eğer hattınızda ücretsiz arama dakikanız var ise ücretlendirme dakikanızdan düşmektedir. Eğer Casper çağrı merkezini sabit hatlardan arıyorsanız bulunduğunuz telekomünikasyon şirketinin uyguladığı ücretlendirme ile fiyatlar değişiklik gösterecektir. Bu nedenle eğer ücret ödemek istemezseniz; dilek, şikayet ve önerilerinizi Casper müşteri hizmetleri web sitesi kanalından gerçekleştirebilirsiniz. Casper ürününüzde bir sorun var ise de, Casper servis noktalarını arayarak, kargo ücreti olmadan ürününüzü gönderebilirsiniz.

Casper Müşteri Hizmetleri Açmıyor

Casper müşteri hizmetleri ne kadar geniş bir müşteri kitlesine hitap etse de, servis ve web sitesi kanalı nedeni ile çok fazla yoğun kullanılmamaktadır. Herhangi bir sorun olduğunda direk servis numaralarından kolayca ulaşım olduğu için genelde Casper müşteri hizmetleri açmıyor şeklinde şikayetler ile karşılaşılmaz.

Eğer Casper müşteri hizmetleri telefonu, telefon numarası doğru olmasına rağmen açılmıyor ise muhtemelen mesai saatleri dışında arama yapmış olabilirsiniz. Bu nedenle Casper müşteri hizmetleri mesai saatleri takip edilmelidir. Aramalar hafta içi 08:30- 18:00 saatleri içinde gerçekleştirilmelidir.

Casper Müşteri Hizmetleri Bağlanmanın Kolay Yolu

Casper müşteri hizmetlerine bağlanmanın kolay yolu, aslında hafta içi mesai saatleri içinde arama yapılarak gerçekleştirilir. Casper müşteri hizmetlerine direk bağlanma başlığı altında da açıkladığımız gibi öne geçmek için herhangi bir tuşlama önerilmemiştir. Yine de telesekreteri dinlemeden öne geçmek isterseniz, birçok çağrı merkezinde olduğu gibi 0’ı tuşlamayı deneyebilirsiniz. Eğer Casper müşteri temsilcisi müsait ise kısa süre içinde görüşme gerçekleşecektir. Casper müşteri hizmetleri telefonu (0850 250 77 77) diğer çağrı merkezleri kadar yoğun olmadığından muhtemelen kısa süre içinde görüşme gerçekleşecektir.