Cinemaximum Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Cinemaximum müşteri hizmetleri istanbul, cinemaximum müşteri hizmetleri tel no, cinemaximum müşteri hizmetleri numara, cinemaximum çağrı merkezi telefon numarası

Anasayfa > Genel > Cinemaximum Müşteri Hizmetleri
18 Şubat 2019
339 okunma
Cinemaximum Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 2 dakika

Cinemaximum, 2001 yılında MARS Sinema Grubu tarafından kuruldu. Yaklaşık 40 eyalete hizmet veren şubesi var, Türkiye’de bu teknolojiyi ilk kullanan 100’den fazla IMAX tiyatrosu da mevcuttur.

Cinemaximum, rahatlığı, kendine has özellikleri ve en yeni filmleri ile tüm film severlerin favori şirketi oldu. Birçok şirket ve Cinemaximum web sitesi kampanyayla sinema bileti dağıtır ve çok makul bir fiyata alabileceğiniz içecekler ve mısır menülerinin yanı sıra indirimli biletler alabilirsiniz. Elbette bu hizmetler için bir de Cinemaximum müşteri hizmetleridesteği almak da mümkündür.

Çağrı Merkezi Ne İş Yapıyor?

Cinemaximum çağrı merkezini arayarak en yakın sinemayı bulabilir, filmler ve gösteriler, film biletleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, memnuniyetinizi, isteklerinizi, şikayetlerinizi ve önerilerinizi bu çağrı merkezinden kolayca rapor edebilirsiniz.

Cinemaximum gibi birçok sinemada bir müşterinin irtibat numarasını veya çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay değildir. Bazen bir Cinemaximum çağrı merkezine bağlanmadan önce biraz beklemeniz gerekebilir. Müşteri hizmetleri sizi aramanın yoğunluğuna uygun olarak geri dönmeye zorlar ve şikayetlerinizi ve problemlerinizi dikkatlice değerlendirir. Cinemaximum çağrı merkezine bağlanmak için, aşağıdaki iletişim ve yardım veya destek yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En Sık Karşılaşılan Sorunlar Nelerdir?

Cinemaximum müşterilerinin karşılaştığı en sık karşılaşılan sorunlardan biri çevrimiçi bilet satın almak, yayındaki filmleri incelemek ve bu aşamalardaki prosedürlerden şikayetçi olmaktır. Elbette bunların yanı sıra istek ve görüşler de belirtilmektedir.

Cinemaximum çağrı merkezinin iletişim numarasında ilginizi çeken herhangi bir konuda bilgi alabilir ve sorularınızı müşteri temsilcilerimizden cevaplayabilirsiniz.

Kendi başınıza bir çözüm bulamadığınız durumlarda, Cinemaximum veya müşteri desteğine başvurmak en iyisidir.

Cinemaximum Müşteri Desteği İletişim Numarası Nedir?

Türkiye Film Grubu’nun en büyük sinemalarından olan Cinemaxim, MARS sinema kulübünün desteği ile hayata geçti. 2001 yılında hayatımıza giren şirket, Türkiye genelinde toplam 96 sinema filmi ile 35 tiyatroda 840’tan fazla şehre hizmet veriyor.

Oldukça rahat koltuklara sahip, ülkemizdeki tüm IMAX salonları, Cinemaximum her zaman daha iyisini yapmak için çalışır. Şirketle iletişim kurmak istiyorsanız, aşağıdaki iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

İrtibat içinCinemaximum müşteri hizmetleri:

0850 220 09 67