Ego Kart Bakiye Sorgulama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Ego bakiye sorgulama numarasi, ego bakiye sorgulama telefon, ego kart yükleme sorgulama

Anasayfa > Genel > Ego Kart Bakiye Sorgulama
18 Şubat 2019
261 okunma
Ego Kart Bakiye Sorgulama
Okuma süresi: < 1 dakika

Ankarakart, Ankara Belediyesi tarafından Ankara’da kullanılabilecek toplu taşıma araçlarına binmede kullanılan bir karttır. Ego ile ilişkili tüm toplu taşıma araçlarında kullanılabilecek Ankarakart, Ankara’da toplu taşıma araçları için birçok olanak sağlamaktadır. Ego Toplu Taşıma Genel Müdürlüğü, vatandaşları özgür ve rahatettirecekprojeleri ile sürekli olarak gündeme gelmektedir ve aradığınız her detaylı çözümü de bulabilmektesiniz. Bunlardan biri, internetin modern döneminde kullanılacak olan çevrimiçi bakiye sorgulama sistemidir. Cep telefonunuzdan istediğiniz yerde, tabletinizde isterseniz, bilgisayarınızda Ego Kart bakiye sorgulamaişlemini yapmak isterseniz, Ankarakarta’nızda ne kadar bakiye kaldığını görebilirsiniz.

Ankarakart Bakiye Sorgulama Nereden Yapılır?

Ego Ankarakart’ın toplu taşıma araçlarında ne kadar kullanıldığını iki farklı şekilde öğrenebilirsiniz. Ego web sitesini ego bakiye talebi sayfasına kart numaranızı girerek bulabilirsiniz. 2. öğrenme yöntemi, cep telefonunuza veya tabletinize EgoAnkarakartuygulamasını indirebilir ve uygulama aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Ankarakart ile Bakiye Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Akıllı cihazların kullanımının günümüzde önemli ölçüde arttığını hepimiz biliyoruz. Ego Genel Müdürlüğü bunu düşünüyor ve Ankarakart kullanıcıları için Ego Cepte uygulamasını üretmeye karar vermiştir. Ego Genel Müdürlüğü resmi web sitesinden indirilebilen bu uygulamanın yardımı ile bakiyenizi internete sahip olduğunuz her yerden öğrenebilirsiniz veya otobüs seçeneğini kullanarak beklediğiniz otobüs hattının nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ego mobil uygulamasını, uygun indirme bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. Ego cebi uygulamasını destekleyen cihazlar şu şekildedir:

  • Android
  • İPhone
  • İPad
  • Windows Phone 8 cihazları

Ego mobil uygulamasını indiren ve cihazlarına yükleyen Ankarakart kullanıcıları, kartlarının bakiyelerini bulmak için ego mobil uygulamasındaki özel menüden Ankara Kart İşlemleri indir seçeneğini kullanmalıdır. Bu seçeneği seçtiğinizde, istediğiniz zaman kart numaranızı işlem bölümüne yazabilir ve kart bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Ankarakart Bakiye Transferi Mümkün Mü?

Toplu taşıma kartı içinden bir diğerine bakiye aktarmaya çalışıyorsanız, çeşitli çalışmaları araştırmış olabilirsiniz ancak ne yazık ki, şu anda herhangi bir kartta başka bir karta bakiye transferi yoktur. Tüm illerde kullanılan kartlar için aynı durum geçerlidir. Çünkü her kart kendine özeldir ve online olarak şu anda sadece Ego Kart bakiye sorgulamaişlemleri onaylanmaktadır.