Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Elden taksitli telefon, senetle telefon almak istiyorum, senetle cep telefonu nereden alabilirim

Anasayfa > Genel > Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum
18 Şubat 2019
361 okunma
Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum
Okuma süresi: < 1 dakika

Elden taksitle cep telefonu almak istiyorsanız birbirinden farklı pek çok adresi değerlendirebilirsiniz. Yeni yasa gereği bir telefon alırken en fazla 6 taksit yapma hakkınız oluyor. Ancak, bu durumdan memnun kalmayan müşteriler elden taksitle telefon alabileceği mağazaları araştırıyor. Telefon almak isteyen kullanıcılar kredi kartına 6 taksitle işlem yapma hakkına sahip oluyor. Elden taksitle telefon almak istiyorum diyorsanız bunun için senet imzalamanız gerekiyor.

Senetle Telefon Almak Güvenli mi?

Bazı mağazalar elden taksitle telefon satışına izin veriyor. Ancak, her mağazanın güvenilir olduğunu söylemek ne yazık ki mümkün değil. Mağazalar kendilerini güvence altına alabilmek adına senet imzalatıyor. Senet imzaladığınız zaman eğer ki ödeme yapmazsanız başınız derde girebiliyor. Güvenilir olmayan mağazalardan alışveriş yapıyorsanız düzenli ödeme yapsanız dahi sorun yaşayabiliyorsunuz. O nedenle senetle telefon almak güvenilir bir durum değildir.

Elden Taksitle Telefon Alınır Mı?

Elden taksit seçeneklerini iyi değerlendirmek gerekiyor. Çünkü elden taksit yapan yerler telefonu değerinde değil, değerinin üzerinde satmaya çalışıyor. 1000 TL değerinde bir telefon için en az 1300 TL değerinde ödeme yapmak durumunda kalıyorsunuz. Bu da insanların bütçelerini etkileyen önemli bir parametre oluyor. Önce internet araştırması yapılmalıdır. İnternet araştırması yapan kullanıcılar telefon konusunda net bilgi alarak mağazalara yönelmelidir. Her mağaza kendi fiyatını kendi belirliyor. O nedenle mağaza fiyatlarına dikkatli yaklaşmak gerekiyor.

Kefilsiz Telefon Alabilir miyim?

Mağazalardan elden taksitle telefon almak istiyorsanız kefil sunmak zorundasınız. Senet imzalasanız bile kefil isteniyor. Çünkü her mağaza kendini garanti altına almak istiyor. Eğer ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapmıyorsanız kefile yönelme olacaktır. O nedenle ödemelerde kefil istenecektir. Aynı zamanda kimlik belgenizi sunmanız gerekiyor. İkametgahadresinizi sunmanız da önemli bir konudur. Tüm bu belgeler ile başvuru yapabiliyorsunuz. Elden taksitle telefon almak istiyorum diyorsanız bunun en son kararını mağaza verecektir. Eğer sizin ödeme yapacağınızdan emin oluyorsa telefonu elden taksitle alabilirsiniz. Ancak, mağazaya olumsuz bir etki yaratıyorsanız ne yazık ki elden taksitle bir ürün almanız söz konusu olamaz.