En Basit Saç Modelleri | Saç Modeli

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Anasayfa > Genel > En Basit Saç Modelleri | Saç Modeli
19 Eylül 2021
42 okunma
En Basit Saç Modelleri | Saç Modeli
Okuma süresi: < 1 dakika

Bayanların en önemli gördükleri konu saç modelleridir. Bu bağlamda en basit saç modelleri için birçok yöntem bulunmaktadır. Çünkü saçlarına önem veren bayanlar bir o kadar da pratikliğe de önem vermektedirler. Bu nedenden dolayı bu yazımızda sizlere birkaç pratik saç modeli yapımından bahsedeceğiz.

Pratik ve Basit Yapılan Saç Modelleri En Basit Saç Modelleri 

En basit saç modelleri arasında oldukça çeşit bulunmaktadır. Hem kolayca yapılabilen hem de oldukça hoş duran modeller için web sitemizin anlatımlı ve görsel olan sunumlarını inceleyebilirsiniz. Pratik ve düzenli bir saç modeli elde etmek için, topuz tokasından yardım alabilirsiniz. Bu toka ile onlarca farklı saç modeli oluşturmak mümkündür. Aynı zamanda bebek lastikleri ile kolayca yapılabilen saç modelleri vardır. Bunlardan ilki ise şöyledir; saçlarınızı tepeden sıkıca bir lastik toka ile bağlayın. Ön kısımdaki açların kabarmaması için sprey veya köpük kullanabilirsiniz. Daha sonra toplanan saçlarınızın küçük bir kısmını alarak atkuyruğu yaptığınız yerin üzerinden dolayarak tokayı kamufle edebilirsiniz. Bu saçı tel toka ile kamufle edebilirsiniz. Daha sonra bebek lastikleri ile bir tutam altından toplayın ve topladığınız bölümü yuvarlak hale getirerek bombeleştirin. Yine aynı mesafe uzaklıktaki saçı aynı şekilde bebek lastiği ile bağlayarak bombe yapın. Bu işlemi saç uzunluğuna göre devam ettirebilirsiniz.

Farklı bir model olarak bir örnek daha verebiliriz. Saçı yine aynı şekilde toplayarak bir tutamını örün. Ördüğünüz kısmı ortay alarak diğer saçlar ile bir tutam daha örün. Daha sonra tümünü örüp birleştirerek alt kısımda toplayın.