En Son Örgü Şal Modelleri | Şal Örnekleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Anasayfa > Genel > En Son Örgü Şal Modelleri | Şal Örnekleri
03 Kasım 2020
409 okunma
En Son Örgü Şal Modelleri | Şal Örnekleri

Örgü şallar, özel günlerde kadınların imdadına yetişen giysiler olarak karşımıza çıkıyor. Kıyafetlerinizi bin bir zahmetle, özenle hazırladığınız bir galada, nikah ya da düğün töreninde hava birden bozuluveriyor. Sanki size kasıtlı bir şekilde davranırmışçasına özenle seçip aldığınız kıyafetinizin üzerine alakasız renk ve desenlerde mont, hırka gibi giysileri giymenizi istiyormuşçasına size bunu yapmayı zorlayıcı kılıyor. Ancak bu gibi durumlarda imdadınıza örgü şallar yetişiyor. Hem bedeninizi bir ölçüde sıcak tutuyor hem de kıyafet kombinenize gölge düşürmüyor. Dolayısıyla renk renk, desen desen örgü şal modellerini dolabınızda tutmanızın hiçbir zararı olmaz. Aksine sizin için bir can simidi olmaktadırlar. Peki, en son örgü şal modelleri hakkında biraz bilgiye ne dersiniz?

  • Dantelli üçgen şalllar
  • Örgü saçaklı şallar
  • Örgü desenli şallar
  • Tığ ile işlenen şal modelleri

Gelin Adaylarının En Büyük Kurtarıcısı En Son Örgü Şal Modelleri

Özellikle gelin adaylarının, düğün törenlerinde hava gibi faktörlere bağlı olarak üzerine beyaz bir örgü şal alması, bu olumsuz durumu absorbe etmektedir. Gelin adayları için tabi ki elbisenin modeline göre de değişkenlik gösteren bir görgü şal olması gerekmektedir. Ancak beyaz renkte dantelli ve üçgen örgü şallar düğün merasimleri için ideal örgü şallardır. En son örgü şal modeli kategorisinde şal modellerini irdelemiş bulunmaktayız. Sadece özel günleriniz için değil normal günlerde de şık ve modern bir görüntü oluşturmak adına örgü şallar tercih edilmelidir.

Kaç çeşit şal vardır?
Kumaş türlerine göre şallar, ipek, tafta, koton, pamuk, saten ve şifon şallar olarak bilinmektedir.
En iyi Şal hangisi?
Medine ipeği kumaş, şal kumaşları arasında en popüler ve en çok tercih edilen kumaş türüdür. Hem kumaşın pamuksu yumuşaklığı hem de her mevsim kullanıma uygun olması, Medine ipeği kumaşını çok daha çekici kılar. Medine ipeği şallar çoğunlukla krep kumaşa benzetilir.
Yazın hangi şal takılır?
Tok duruşu ve yine sizi terletmeyen ipek dokusu ile hem şık hemde sıcağa karşı sizinle savaşan bir şaldır. O zaman bu yaz aylarında da öncelikli tercihimiz yaz serinliği olan şal eşarplar , cotton şallar ve ipek şallar olabilir

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/sal-modelleri-yapimi/

https://sartlari.com/anlatimli-aciklamali-sal-modelleri/

https://sartlari.com/son-orgu-sal-modelleri-2020/

https://sartlari.com/yeni-orgu-sal-modelleri-orgu-sal-modeli/

https://sartlari.com/basit-orgu-sal-modelleri/