Erikli Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Erikli müşteri hizmetleri ara, erikli su fiyatı, erikli su damacana telefon no, erikli müşteri hizmetleri telefonu

Anasayfa > Genel > Erikli Müşteri Hizmetleri
18 Şubat 2019
184 okunma
Erikli Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 2 dakika

Erikli Su ülkemizde yaygın olarak tüketilmesine bağlı olarak, marka değeri olan önemli bir firmadır. Erikli ISO belgelendirme, ürün analiz raporu ve OHSAS belgesi ile birlikte birçok belge, alım satım hizmetleri lisanslı hizmetler arasındadır. Sınırlı bir sorumluluk şirketinin tedarikçisi yalnızca Türkiye ile değil, aynı zamanda dünyanın birçok ülkesine, özellikle de Arap ülkelerine ihracat yapmaktadır.

444 0 222 numaralı telefondan arayabileceğiniz Erikli müşteri hizmetleri, yıllardır faaliyetlerini sürdüren hizmetlerin başında gelmektedir. Sadece bir su firması olarak değil, işine önem veren bir firma olarak hizmetler yapılmaktadır.

Mobil Kullanım Var Mı?

Şirket, cihazları ve yazılımı ile mobil sipariş seçeneği sunmuştur. Bugün müşteriler çevrimiçi sipariş verebilir. Şirket Bursa Kestel’de bulunmaktadır ve İstanbul Ümraniye’deki genel merkezinden yönetim hizmeti vermektedir.

Önemli bir kalite politikası izleyen bir şirket asla taviz vermez. Erikli son zamanlarda ağını genişletmeye başladı ve bugün ülkenin en önemli ihracatçılarından biridir.

Erikli Su Müşteri Hizmetleri Telefon numarası şu şekildedir:

444 0 222

Erikli Su Kaliteli Midir?

Erikli markası, suyunu ülkemizin kuruluşunun ilk anından itibaren verimliliğini artırarak tatmin etmenin en saf yolunu bulmuştur.Her zaman Türkiye için en iyi suyu sunmaya çalışmaktadır ve bozulmamış bir içerik ile üretime devam edilmektedir. Evinize ve sofralarınıza getirdiğiniz su, Uludağ’ın tepesinden geliyor ve tamamen doğal bir şekilde meydana geliyor. Şişelenmemiz ve bozulmaması için sağlıklı bir ortamda su üretimi gerçekleştirilmektedir.

Erikli Su Faydalı Mıdır?

Erikli Su, mineralleri nedeniyle vücut için son derece faydalıdır. İlk andan itibaren, şişeleme için platforma geldiğimizde, suyun doğallığını kaybetmemesi ve kirletmemesi için gerekli tüm önlemleri alırız. Burada da suyumuz her türlü testten geçmekte ve ulusal ve uluslararası düzeyde su şişelenmektedir. Ek olarak, suyu paketlemek için kullandığımız şişelerve diğer ürünler de test edilir ve bu şekilde doldurma işlemi tamamlanır. Evinize ulaşana kadar suya el bile dokunmuyor.

Erikli Su’yun aşamaları veya ambalajdan su tahliyesi hakkında bilgi edinmek isterseniz, sizi www.erikli.com.tr web sitesini ziyaret etmeye davet edebiliriz. Ayrıca Erikli müşteri hizmetleriile iletişim kurabilir ve hakkımızda detaylı bilgi alabilirsiniz.