Farmasi Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Farmasi müşteri hizmetleri çalışma saatleri, farmasi müşteri hizmetlerini ara, farmasi çağrı merkezi, farmasi bilgi destek

Anasayfa > Genel > Farmasi Müşteri Hizmetleri
18 Şubat 2019
364 okunma
Farmasi Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Farmasi çağrı merkezi iletişimi kurabilmeniz için hem telefon numarası ile hem de mail ile hizmet veriliyor. Aynı zamanda iletişim formunu doldurarak da bilgi alabiliyorsunuz. İster satıcı olun ister kullanıcı. Her iki tarafın da Farmasi çağrı merkezine ulaşması gerekebilir. Burası 24 saat içerisinde sorunlarınızı çözüme ulaştırmayı hedefleyen bir firma olarak karşınıza çıkıyor.

İletişim formunu doldurmanız için adınızı ve soyadınızı yazmalısınız. E mail adresinizi girmelisiniz. Geçerli bir telefon numarası sunmanız gerekiyor. Talep türünüzü belirlemelisiniz. Aynı zamanda not kısmını da doldurmalısınız. Farmasi müşteri hizmetleri birimi 7 gün boyunca her saat hizmet veriyor. Sadece şikayetleriniz için erişim sağlamanıza gerek yok. Görüş ya da önerilerinizi de yine bu birim üzerinden ulaştırabiliyorsunuz.

Çağrı Merkezi Numarası Kaçtır?

Çağrı merkezine ulaşabilmek için internet üzerinden arama yapabilirsiniz. Öncelikle birinden farklı pek çok yöntem ile müşteri temsilcisine ulaşabileceğinizi görebiliyorsunuz. İlk olarak telefon numaraları hizmet veriyor. 0216 430 19 99 numaralı telefonu arayabiliyorsunuz. İsterseniz 0216 435 7980 numaralı telefon ile de iletişim kurabiliyorsunuz.

Farmasi firmasına mail atarak sorunlarınızı dile getirebiliyorsunuz. İlk olarak bilgi@farmasiint.com adresine göndereceğiniz mail sonucunda müşteri temsilcinize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda farmasi@hs01.kep.tr adresi ile de iletişim sağlamanız söz konusudur.

Müşteri Temsilcisi ile Nasıl İletişim Kurulur?

Müşteri temsilcisine bağlandığınız zaman doğru tuşlama yapmanız gerekiyor. Aynı zamanda sade ve anlaşılır bir dil kullanmanız çok önemlidir. Karşıdaki çağrı merkezi çalışanı sizleri ne kadar iyi anlarsa sorununuzu çözebilmek için daha iyi hizmet verir. Görüşmelerin her biri kayıt altındadır. Bu durum hem sizler hem de firma için önem teşkil ediyor. Herhangi bir haksızlık durumunda mahkeme emri ile kayıtları dinleyebiliyor, mağduriyetinizi giderebiliyorsunuz.

Şikayetim Dikkate Alınır Mı?

Farmasi, tüketici haklarına oldukça önem veren bir firmadır. O nedenle herhangi bir sorununuzu ilettiğiniz zaman hemen iletişim kurabilir, çözüme ulaşabilirsiniz. Öncelikle aldığınız bir ürün gelmediyse ya da yanlış geldiyse çağrı merkezine bağlanabilir, bunun çözüme ulaştırılmasını isteyebilirsiniz. Farmasi müşteri hizmetleri birimine ulaşan kişiler, 24 saat içerisinde şikayetinin geri dönüşünü sağlayabiliyor.