Francisco Lachowski Barbara Palvin Neden Ayrıldı?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Francisco lachowski, Francisco lachowski sevgilileri, barbara palvin francisco lachowski mavi

Anasayfa > Genel > Francisco Lachowski Barbara Palvin Neden Ayrıldı?
22 Şubat 2019
3.467 okunma
Francisco Lachowski Barbara Palvin Neden Ayrıldı?
Okuma süresi: 2 dakika

Francisko ile Barbara ilişkisi ilk duyulduğu zamanlarda bir hayli ses getirdi. Öyle ki her iki modelin de birbirine fazlasıyla yakıştırıldığı açık durumda. Birisi kızların diğeri ise erkeklerin gözdesi halinde olduğu için yakıştırılan çiftler arasında gösterildi. Ancak devamında bu ilişkiye nazar değdi diyebiliriz. Nitekim çok uzun sürmeden ilişkinin bitmesi herkesi bir hayli meraklandırdı. Francisco Lachowski Barbara Palvin neden ayrıldı merak edenlere net bir açıklama yapılmadı. Sadece kulislerde her zaman ki gibi farklı senaryoların dolaştığı açık durumda.

Francisco Lachowski Kimdir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kadın hayranlarının sayısı bir hayli fazla olan Francisko, Brezilyalı modeller arasında. Yakışıklı model 1991 doğumlu olup, ailenin en küçük erkeği olarak karşımıza çıkıyor. 2008 yılında kariyer basamaklarını hızla tırmanan model, yarışmalarda kendini gösterdi. Yine 2008 yılında modellik yarışmasına katılarak adından söz ettirmeye başladı.

188 cm boyunda olan Francisko, 17 yaşında iken dünyaca ünlü bir yarışmada da kendini gösterdi. Öyle ki pek çok ülkeden modelin katıldığı bu yarışmada birinci oldu. Üstüne daha 18 yaşındayken Brezilya’nın en iyi 50 modeli arasında girmesi de dikkat çekti. Hatta bu 50 model arasında birinci seçildi. Ünlü markaların mankenliğine devam eden Francisko, yine Barbara Palvin ile reklam yüzü olduğu bir başka markanın reklam çekimlerinde tanışmıştı.

Barbara Palvin Kimdir?

Gelelim erkeklerin favori gösterdiği mankenlerden Barbara Palvin’e. Öncelikle 1993 doğumlu olan modelin, New York’ta dünyaya geldiğini belirtmek gerek. Sadece model değil aynı zamanda şarkıcı ve oyuncu olması ile de dikkat çekmektedir. Hatta dansları ile de adından söz ettirmekte. Kısacası her sektörde kariyeri bulunan ünlü modellerden bir tanesidir. Ancak 2006 yılında yani henüz 13 yaşındayken Victoria Secret mankeni olması, ününe ün katmış ve popüler hale gelmesini sağlamıştır.

Francisco Lachowski Barbara Palvin Nasıl Tanıştı?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi reklam çekimleri sırasında tanıştıkları biliniyor. Her iki ünlü isminde çekimler sırasında yakınlaştığı, arkasından da ilişkilerinin başladığı iddia edildi. Ancak bu ilişki çok uzun sürmedi. Francisco Lachowski Barbara Palvin neden ayrıldı merak edenlere ise genel olarak aldatma senaryoları eşlik etmiştir. Özellikle de yine model olan Jessian Gravel Beland ile hızlı bir şekilde evlenmesi, bu iddaları doğrular nitelikte