Gediz Elektrik Borç Ödeme Kredi Kartı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Gediz elektrik tc kimlik ile borç sorgulama, internetten kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, kredi kartı fatura ödeme

Anasayfa > Genel > Gediz Elektrik Borç Ödeme Kredi Kartı
18 Şubat 2019
286 okunma
Gediz Elektrik Borç Ödeme Kredi Kartı
Okuma süresi: < 1 dakika

Gediz elektrik borç ödeme işlemlerini yapacaksanız bunun için kredi kartını kullanabiliyorsunuz. Gediz elektrik borç ödeme kredi kartı ile taksitlendirilebiliyor. En az 2 taksit yapabiliyorsunuz. En çok ise 9 taksite kadar böldürebiliyorsunuz. Hem dönem borcunuzu hem de geçmiş dönem borcunuzu kredi kartı ile ödeme şansına sahip oluyorsunuz. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamıyor, bütçenizi de zorlamıyorsunuz.

Kredi Kartı İle Borç Nasıl Ödenir?

Kredi kartı ile borç ödemek için en yakın merkeze gitmeniz gerekiyor. Öncelikle Gediz’in internet adresine girmeniz lazım. Burada müşteri ilişkileri merkezleri adı altında bir kategori sunuluyor. Bu birime girerek İzmir ya da Manisa tercihinde bulunuyorsunuz. Sonra da ilçe seçimi yapmanız gerekiyor.

İlçe seçimi yapan kullanıcılar kendilerine en yakın MİM merkezine ulaşabiliyor. Şubenin adresini, telefon numarasını ve hangi günler kaça kadar çalıştığını öğrenebiliyorsunuz. Aynı zamanda şubede hangi işlemlerin yapılabileceğini de detaylı olarak görüntüleyebiliyorsunuz.

Kredi Kartı İle Taksitlendirme Yapılıyor Mu?

Enerjinizi Gediz Elektrik’ten sağlıyorsanız kredi kartı ile borç ödeme seçeneğinden yararlanabiliyorsunuz. Bunun için Akbank, Denizbank, İş Bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden işlem yapabiliyorsunuz. Tüm bu kartlar sayesinde 2 ile 9 taksitlendirme yapabiliyor, ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Sadece dönem borcunuzu değil, geçmiş dönem borcunuzu ödeme şansınız da olacaktır. Ödeme yapabilmek için Gediz’in internet sitesine girmeniz gerekiyor. Gediz hem İzmir hem de Manisa bölgesinde geçerlilik gösteriyor. Diğer şehirlerde kullanılmıyor.

Kredi Kartı İle Ödeme Güvenilir Mi?

İnternet üzerinden işlem yapmak, internete kredi kartı bilgilerini vermek güvenilir bir durum değildir. Ancak, Gediz için ödemeler merkezlerden yapılabiliyor. O nedenle Gediz elektrik borç ödeme kredi kartı ile güvenilir bir şekilde yapılabiliyor.

Sistemin kabul ettiği bankalar ile çalışıyorsanız sorunsuz şekilde ödeme yapabiliyorsunuz. Ödemenizin sonucunda kesik olan elektriğiniz açılıyor. Aynı zamanda ödeme sonucunda makbuz talep edebiliyorsunuz. Otomatik ödeme talimatı vermeniz de mümkündür. Bu sayede her fatura döneminde borcunuzu katlamadan direkt ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme ile nakit ödeme arasında bir komisyon farkı bulunmuyor.