Genç Tesettür Giyim Kombini | Tesettür Giyim Kombinleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Anasayfa > Genel > Genç Tesettür Giyim Kombini | Tesettür Giyim Kombinleri
19 Kasım 2021
18 okunma
Genç Tesettür Giyim Kombini | Tesettür Giyim Kombinleri

Birbirinden renkli tasarımlarla tesettürlü genç kızlarımızın özgür ruhlarını dışarıya yansıtmaları konusunda oldukça başarılı olan genç tesettür giyim kombini özellikle lise çağının sonları, üniversite dönemi ve sonrasında iş hayatına atıldıkları süreçte tesettürlü genç kardeşlerimiz tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Peki, genç tesettür kombinlerinde nelere dikkat etmeliyiz, neleri yaparsak doğru; neleri yaparsak yanlış yapmış oluruz?

Tesettürlü Genç Bayanlara Giyim Önerileri, Genç Tesettür Giyim Kombini

Genç tesettürlü bayanların giyim konusunda en sık yaptıkları yanlışların başında; yaşlarının özelliklerini yansıtmayan, abartıya kaçan kıyafet seçimleri gelmektedir. Söz konusu kıyafetler bir yandan sizin yaşınızı olduğunuzdan büyük göstereceği gibi, objektif bir şekilde değerlendirme yapacak olursak büyük ihtimalle bir genç kız olarak size yakışmayacaktır. Bu sebeple eğer 20’li yaşlarınızın başında genç bir tesettürlü bayansanız:

  • Ağır desenli tesettür abiyeler,
  • Pullu payetli elbiseler ve
  • Parıltılı kıyafetlerden kesinlikle kaçının; daha sade çizgileri olan, özgün yapısıyla yaşınızı yansıtma noktasında başarılı bir görüntü çizen tasarımlara yönelin. Söz gelimi pardesü yerine farklı renk de modeldeki kaplar ve trençkotlar ruhunuzun gençliğini başarıyla ortaya koyacaktır.

Bununla birlikte genç tesettür giyim kombinleri konusunda başarı sağlayabilmek için vücudumuzun yapısını iyi tanımamız ve buna göre hareket etmemiz lazım gelmektedir. Bu durum bilhassa ergenlik döneminde olan, gelişimini hızlı bir biçimde sürdüren tesettürlü kardeşlerimiz için oldukça önemlidir; zira bu kardeşlerimiz vücut ölçülerine göre kıyafet kombinleri yapmazlarsa ortaya hoş olmayan görüntüler çıkabilir.

İlginizi Çekilebilir;

Kaşkol Modelleri Yapılışı | Kaşkol Modelleri