Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Numarası 444

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Gittigidiyor müşteri hizmetleri numarası 0850, gittigidiyor müşteri hizmetleri telefon numarası 444, gittigidiyor whatsapp numarası, gittigidiyor müşteri hizmetleri sorunu, gittigidiyor müşteri hizmetlerine nasıl ulaşılır

Anasayfa > Genel > Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Numarası 444
17 Şubat 2019
452 okunma
Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Numarası 444
Okuma süresi: 2 dakika

Gittigidiyor iletişim servislerine erişim sağlamak için önce web sitesine giriş yapmalısınız. Öyle ki giriş yapanlara ‘yardım’ sekmesi eşlik ediyor. Bu şekilde müşteri hizmetleri nasıl incelemeniz zor olmayacaktır. E-ticaret platformu olduğu için farklı dallardan müşterilerine yardım servisi sunması dikkat çekmekte. Mesela müşteri hizmetleri bölümünden şu alternatiflere yer verilmektedir;

  • Alıcı müşteri hizmetleri
  • Satıcı müşteri hizmetleri
  • Üyelik işlemleri

Direk olarak bu alanlardan seçiminizi yaparak müşteri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda Gittigidiyor müşteri hizmetleri numarası 444 olarak sunulmasa da aktif olan iletişim numarasından görüşmelere geçilebilir.

Gittigidiyor Telefon Numarası Nedir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi 444 olarak herhangi bir telefon numarası mevcut değil. Bunun yerine önce müşteri hizmetleri için 0850 252 32 29 telefon numarasını gözler önüne sermektedir. Beraberinde de iletişim için ayrı bir telefon numarası dahi sunuluyor. Bu sefer 0212 687 02 99 şeklinde sunulan numara eşliğinde görüşmelere geçilebilir.

İletişim bölümünden adres ile telefon bilgilerini paylaşmaktadır. Hatta faks numarası da ayrıca gözler önüne serilmekte. Telefon yerine kayıtlı posta adresinden de mesajlarınızı iletmeniz mümkün. Kısacası birkaç iletişim servisine yer verilmiştir.

Gittigidiyor İletişim Süreleri Nasıl?

Müşteri hizmetlerinin 7 gün 24 saat boyunca aktif olduğu ifade edilmektedir. Ancak çağrı merkezinden faydalanmak isteyenlere süreleri dikkate almalıdır. Şöyle ki hafta içi görüşmelere açık durumda. Aynı zamanda müşteri temsilcileri ile saat 08.30 ile 17.00 aralığında iletişime geçmeniz mümkün olacaktır.

İrtibat sürelerini dikkate alarak müşteri hizmetlerine bağlanmanız önem arz ediyor. Aynı zamanda bağlantı kurmak için VIP kodu almayı da ihmal etmemeniz gerekiyor.

Gittigidiyor İletişim Kodu Ne Demek?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kodlar eşliğinde direkt bağlantılara yer verilmekte. Bu anlamda destek koduna yönelik müşteri arasına katılmanız önem arz ediyor. Böylece kod alarak destek hattından faydalanabilirsiniz. Direkt bağlantılara yönelik geçerli olan şartları göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Neticesinde de çağrı merkezine bağlanmanıza izin verilir. Gittigidiyor müşteri hizmetleri numarası 444 olarak değil de yukarıda belirttiğimiz şekilde girilmelidir. Doğru iletişim detayları eşliğinde görüşmelere geçilebilir. Neticesinde sorularınızı, görüşlerinizi ya da önerilerinizi iletmeniz kısa sürecektir.