Gratis Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Gratis merkez iletişim, gratis kart puanı, graits kayıt, gratis müşteri hizmetleri tel no

Anasayfa > Genel > Gratis Müşteri Hizmetleri
18 Şubat 2019
183 okunma
Gratis Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Gratis çağrı merkezi her türü sorunuzu yanıtlamak için 7/24 hizmet veriyor. Sadece sorularınız için değil aynı zamanda görüş ve önerileriniz için de sistemi kullanabiliyorsunuz. Teslimat sorunlarından, ürünlerin kullanımına kadar olan tüm konularda yardım alabiliyorsunuz. İletişim kurabilmek adına çağrı merkezi telefon numarasını almanız gerekiyor. Gratis müşteri hizmetleri birimine bağlanarak, sorunlarınıza anlık yanıt bulabiliyorsunuz.

Çağrı Merkezine Nasıl Erişirim?

Canlı destek birimi yok. Bunun yerine çağrı merkezine bağlanabiliyorsunuz. Bunun için www.gratis.com adresine girmeniz gerekiyor. En alt panele baktığınız zaman iletişim kategorisini görüyorsunuz. İletişim kategorisine giren kullanıcılar buradan çağrı merkezi numarasını alabiliyor. 0850 210 6 900 numaralı telefondan kolay bir şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz.

Gün içerisinde istediğiniz soruları sorabilir, her biri için detaylı bilgi alabilirsiniz. Ancak, önce çağrı merkezindeki müşteri temsilcisi ile görüşürken yönlendirmelere uymalısınız. Telesekreter size hizmet verebilmek adına en uygun danışana sizi ulaştırmaya çalışıyor. Bunun için doğru rakamları tuşlamanız gerektiğini unutmamalısınız.

Çağrı Merkezi Elemanı ile Nasıl Konuşmalıyım?

Sorununuz teslimat ile ilgili olabilir. Ürünün durumu ile ilgili bilgi vermek istiyor olabilirsiniz. Aldığınız ürünü geri iade etmek durumunda da kalmış olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda çağrı merkezi elemanına ulaşmanız gerekiyor. Sorunlarınızı doğru bir şekilde ilettiğiniz zaman çözüme ulaşmak da kolay olacaktır.

Sade bir dil ile anlatım yapmalısınız. Çağrı merkezindeki müşteri temsilcisinin sizlere söylediklerini anlamalısınız. Konuşmalar kayıt altına alınıyor. Bunun nedeni yasalar karşısında haklarınızı savunabilmeniz içindir. Herhangi olumsuz bir durumda mahkeme kararı ile konuşmaları dinlemeniz ve delil olarak kullanmanız mümkün olacaktır.

Çağrı Merkezi Müşteri Memnuniyeti Sağlıyor Mu?

Herhangi bir sorun oluştuğu zaman sorunlarınızı çağrı merkezi elemanları ile çözüme ulaştırabiliyorsunuz. Bu gibi durumlarda müşteri memnuniyeti ön plana çıkmalıdır. Gratis, bu konuya önem veren bir firmadır. O nedenle sorunlarınız olduğunda 24 saat içerisinde çözüm sunuluyor. Gratis müşteri hizmetleri bölümüne giren her bir kullanıcı sorunlarını çözüme ulaştırabiliyor. Doğru bir şekilde sorunlarınızı iletmeniz, karşınızdakini iyi dinlemeniz çok önemlidir. 7 gün 24 saat boyunca hizmet almanız söz konusu olacaktır.