Hepsiburada Kapıda Ödeme Var Mı?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Hepsiburada kapıda ödeme var mı 2019, kapıda ödeme hepsiburada, kapıda ödeme hangi sitelerde var

Anasayfa > Genel > Hepsiburada Kapıda Ödeme Var Mı?
18 Şubat 2019
409 okunma
Hepsiburada Kapıda Ödeme Var Mı?
Okuma süresi: < 1 dakika

Türkiye’nin en hızlı ve en güvenilir e-ticaret sitesi hepsiburada.com, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için yeni ortaklıklar kurarak hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor ve bu kolaylıklardan birini de Hepsiburada kapıda ödeme var mısoruları ile bizlere sunuyor.

Hangi Kargo Şirketi İle Çalışıyor?

Yurtiçi Kargo işbirliğiyle hepsiburada.com artık üyelerine EFT / Havale, kredi kartı, telefon, CepBank üzerinden üyelerine ödeme imkanı sunuyor.

Yeni hizmetin bir parçası olarak, hepsiburada.com üyeleri 100 ila 5000 lire kadar nakit ödeme yaparak kapıda ödeme imkanlarını kullanabilirler. Böylece üyeler sipariş ettikleri ürünlerin teslimi üzerine ödeme yapabilirler.

Hepsiburada.com, Yurtiçi Kargo işbirliğiyle, müşterilerine kapıda online ödeme yapma imkanı sunuyor.

Herhangi Bir Sınır Var Mı?

En önemli kural aldığınız ürünlerin 100 liradan 5000 liraya kadar fiyatlandırma olması gerekiyor. Bunun üzerindeki ve altındaki ücretler için kapıda ödeme imkanı bulunmuyor.

Hepsiburada.com’un CEO’su şunları söyledi: “Müşterilerimize, çevrimiçi alımlardan bekledikleri çok çeşitli ürünleri, uygun fiyata ve en iyi kampanyalarla sunarken, sundukları ödeme yöntemlerini kullanarak kapıda ödemeimkanlarını kolaylaştırıyoruz.”

Aytuğ, gelecekte müşterilere çeşitli hizmetler sunmaya devam edeceğini de ekledi.

Yurtiçi Kargo yetkilileri ise, yakın gelecekte yeni ve farklı ortak projeler imzalayacaklarını söyledi.

Verilen bilgilere göre, şu anda kapıda ödeme destekli bir sipariş toplam siparişin yüzde 6’sı oranında olmalıdır.

Site Ne Kadar Tercih Ediliyor?

Sağlık, güzellik, spor, anne-çocuk, çocuk ve mutfak gereçleri gibi ürünleri kadınlar tarafından tercih edilen sitede; bilgisayar, spor, otomotiv, kamera, kamera ve bahçe kategorisindeki ürünleri satın alan erkekler de vardır. Uzun zamandan beri hizmetlerinin yanı sıra ürünlerinin çeşitliği ile de beğeni bulan Hepsiburada kapıda ödeme var mıimkanlarının genişletilmiş olması sebebiyle kendine daha çok müşteri çekmeyi başaran site, artık kart kullanmayanların da bir numaralı tercihi olmaya başlamıştır. 18 yaş üzerindeki herkesin rahatlıkla sorumluluğu üzerine alarak alışveriş yapabildiği siteden ürün alabilmek için sadece bir internet bağlantısına sahip olmanız ve güvenilirlik açısından üyelik hesabınızın bulunması yeterlidir. Devamında satın aldığınız ürünler, en kısa zamanda tarafınıza ulaştırılacaktır.