Hgs Müşteri Hizmetleri Telefonu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Hgs müşteri hizmetleri numarası 0312, hgs müşteri hizmetleri telefon 444, karayolları hgs, hgs ceza sorgulama 2019

Anasayfa > Genel > Hgs Müşteri Hizmetleri Telefonu
18 Şubat 2019
331 okunma
Hgs Müşteri Hizmetleri Telefonu
Okuma süresi: 2 dakika

HGS, Türkiye’de karayolu kullanan araçlar için hızlı geçiş sistemi 09.17.2012 tarihli, yapılan anlaşma ile etkinleştirilen bir ödeme sistemidir. HGS ürünlerinin satışı ve bakiye yükleme işlemleri tüm PTT işleri, sözleşmeli GSM şirketleri, sözleşmeli bayi merkezleri, sözleşmeli petrol şirketleri ve sözleşmeli bankalar aracılığıyla Hgs müşteri hizmetleri telefonudesteği ile gerçekleştirilmektedir.

HGS sisteminde kullanılan kartlar iki versiyonda mevcuttur: etiket tipi ve kart tipi bulunmaktadır. Sistemde kullanılan teknoloji pasif RFID teknolojisidir (radyo frekansı tanımlama). Etikete uygulanan koruma teknolojisi sayesinde, bir araçtan çıkarıldıktan sonra kullanım için tekrardan uygun olmaz.

Ödemeler Nereden Yapılır?

Günümüzde HGS dolum ve talep işlemleri PTT şubeleri ve sözleşmeli bankalar aracılığıyla yapılmaktadır. 0850 460 60 60 hgs numaralı telefonu arayarak, bakiye talebinde bulunarak, transfer ederek ve indirerek Hgs temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz.

HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), araçların otoyol ve köprüler için beklemeden hızlı bir şekilde ödeme yapmalarını sağlayan bir ödeme sistemidir. Gişedeki geçişler daha hızlı geçiş için oluşturulmuş bir sistemdir. HGS, kaçak veya para yetersizliğinden dolayı ödeme yapamayacağınız durumlarda ceza almamanız için çağrı merkezinden ve müşteri hizmetlerinden tüm bilgileri almanızı sağlar.

Ödemeler Ne Zaman Gerçekleşir?

HGS, para cezası olmadığı için transferden sonraki 15 gün içinde ödeme sağlar. Yasadışı ihmal durumunda, bakiyenin% 10’u bir kişinin HGS’sine ve para cezasına çarptırılan bir isim plakasına ödenir. Para cezalarını önlemek için, köprüden ve otoyoldan geçtikten sonra dengeniz yoksa çağrı merkezini arayarak her zaman destek alabilirsiniz. HGS ücretsiz telefon desteği sağlar.

Aslında, HGS ücretli yollardaki tıkanıklığı düzene koymak için uygulanmaktadır.Yapabileceğiniz ilk şey; HGS müşteri destek telefon numarası 444 1 788’dir. Şikayetinizden bir çağrı merkezi çalışanı ile temasa geçerek çözüm adına ne yapmanız gerektiğini sorabilirsiniz.

Ayrıca HGS 444 1 788 8 müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilir ve HGS için şikayet, öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Para Cezası Durumunda Ne Yapılabilir?

HGS’ye para cezası durumlarında yetkili kişi bir ceza hakimidir. HGS, Ceza Mahkemesi tarafından yönetilmektedir. Bunu yapmak için itiraz şeklinde bir dilekçe yazmalı ve nedenlerinizi belirtmelisiniz. Kısa bir dilekçe yazmak iyi bir fikirdir. Bu konu hakkında bilgi almak için de Hgs müşteri hizmetleri telefonuile uzmanlara erişebilirsiniz.