İlluminati Gerçek Mi - Şartları Neler

İlluminati Gerçek Mi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

İlluminati gerçek mi sorusuna karşılık oldukça güçlü deliller söz konusudur. Lakin konuyla alakalı net bir olgu söz konusu değildir.

Anasayfa > Soru- Cevaplar > İlluminati Gerçek Mi
27 Şubat 2024
186 okunma
İlluminati Gerçek Mi

İlluminati Gerçek Mi; İlluminati cemiyeti çok eskilere dayanan ve dünya üzerinde büyük bir etkisi olduğu iddaa edilen örgüttür. Kurulumu Rönesans dönemi içerisinde olup 1 Mayıs 1776 yılına tekamül etmektedir. Pek çok gruptan oluşan bu örgüt 1785 yılında dağılmıştır. Halen bu örgütün nesiller aktarımı yoluyla faaliyet gösterdiği ve modern bir illuminati anlayışı ortaya sürdüğü iddia edilmektedir. Modern illuminati anlayışına göre var olan tüm düzen değişmeli ve aydınlanmış olan kişilerce dünya tekrar oluşturulmalıdır. Din, vatan, millet gibi temel olguları soy saymaktadır. Dünya içerisinde gerçekleşen bazı olayların sebepleri dahi halen bu gizli örgüte bağlanmaktadır.

İlluminati Teorileri

İlluminati gerçek mi sorusuna karşılık öncelikli atılan iddaa 1981 yılında piyasaya giren illuminati kart oyunlarıdır. Nitekim bu oyunda yer alan kartların dünya üzerinde gerçekleşmiş olan büyük olaylara denk düşen figürleri vardır. İlluminati gerçek mi sorusuna karşılık pek çok alanda göz şeklinde yer alan sembolleri de söz konusudur. Nitekim bu simgeyi çoğu ünlü iş adamı, devlet adamları ya da popüler sanatçılar kullanmaktadır. Örgüt içerisinde ünlü isimlerin olduğu da tahmin edilmektedir. İlluminati gerçek mi sorusuna karşılık oldukça güçlü deliller söz konusudur. Lakin konuyla alakalı net bir olgu söz konusu değildir. Örgütün gelişmiş özelliklerinden dolayı çok gizli tutulduğu ön görüler arasındadır. Nitekim büyümesini tamamladığı anda ortaya çıkacakları iddaa edilmektedir. İlluminati efsanesi yıllardır tartışılmakta olan bir durumdur. Sürekli olarak yeni isimlerin bu örgüte dahil olduklarına dair iddialar ortaya atılmaktadır. Nitekim bu konuyla alakalı hiç bir kanıta ulaşım sağlanamaması akıllarda ki soru işaretlerini günden güne büyütmektedir. Eğer ki gerçekten böyle bir örgüt varsa ve oyunlarında ki de kartlara da nazaran oldukça güçlü ve söz sahibi oldukları kaçınılmaz noktadır.

İlginizi Çekebilir: https://sartlari.com/dini-mesajlar/