İninal Kart Satın Al

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 1 dakika İninal kart alma, ininal kart para yükleme, ininal sanal kart, ininal kart yaş sınırı 2019

Anasayfa > Genel > İninal Kart Satın Al
18 Şubat 2019
109 okunma
İninal Kart Satın Al
Okuma süresi: 1 dakika

İninal kart satın alım işlemlerini yapabilmek için bayileri bulmanız gerekiyor. Hem internette hem de mağazalarda kolay bir şekilde alışveriş yapabiliyorsunuz. Bir ön ödemeli kart sistemi olduğunu söylemek gerekiyor. İninalkart satın al işlemlerini yaparken kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmiyor. Bu da internet ortamında kişisel bilgilerinizi koruyabilmeniz adına çok önemli bir özellik sunuyor. Önce satın al, sonra kolayca yükleme yap, en son güvenli bir şekilde harca.

İninal Kart Nedir?

Gerek internet üzerinden gerek ise mağazalardan alışveriş yapmak istiyor, bu aşamada kişisel bilgilerinizi korumaya yöneliyorsanız İninal kartı kullanabilirsiniz. Bu kart bir ön ödemeli kart sistemidir. Önce satın almanız, ardından da bakiye yüklemeniz gerekiyor.

İçerisindeki bakiye sayesinde alıverişlerinizi kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Özellikle internet alışverişlerinde güvenilir bir işlem yapabilmeniz için bu ön ödemeli kart sistemi büyük bir avantaj sağlıyor.

Nereden Satın Alınır?

İninal kart satın almak istiyorsanız satın alabileceğiniz ve bakiye yükleyebileceğiniz pek çok mağaza bulunuyor. Öncelikle D&R üzerinden kartı satın alabiliyorsunuz. Migros’tan da bu kartı sahiplenmeniz mümkündür. PTT, Teknosa, Vatan Bilgisayar, TK Kitap Kırtasiye, N11.com, Gittigidiyor ve hepsiburada.com üzerinden kartı satın alabiliyorsunuz.

Hem kredi kartı ile hem de EFT ile yatırım yapma hakkınız vardır. Aynı zamanda nakit para üzerinden de kartınıza bakiye yükleme hakkına sahip oluyorsunuz. Teknosa ya da Paramara uygulaması üzerinden ücretsiz bir şekilde para yatırmanız söz konusu olacaktır.

Nerelerde Kullanılır?

İninal kart satın aldığınız zaman bu kartı bir kredi kartı gibi kullanabiliyorsunuz. Dolayısıyla bakkaldan markete, alışveriş merkezlerinden internet alışverişine kadar pek çok alanda bu kartı rahat bir şekilde kullanacaksınız.

İnternet üzerinden İninal kartı kullanmak istiyorsanız üzerindeki kart numarasından yararlanıyorsunuz. Aynı kredi kartı gibi son kullanma tarihini ve CVV kodunu yazmanız isteniyor. Bu sayede internete kişisel bilgilerinizi vermeden alışveriş yapma hakkına sahip oluyorsunuz. Bakiyeniz bittikçe yeniden yüklemeniz de mümkün. İninal kart satın al işlemlerini ücretsiz şekilde yapmak için Teknosa ve Paramara uygulamalarını tercih etmelisiniz. Diğer yerlerde de işlem ücreti 5 TL olacaktır.