Iphone Müşteri Hizmetleri 7/24

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika iphone müşteri hizmetleri telefon numarası 7/24, apple müşteri hizmetleri 24 saat, ıphone destek hattı 7/24 telefon numarası, iphone destek

Anasayfa > Genel > Iphone Müşteri Hizmetleri 7/24
18 Şubat 2019
368 okunma
Iphone Müşteri Hizmetleri 7/24
Okuma süresi: < 1 dakika

Türkiye Apple ile ilişkili şifrelerinizi kaybettiğinizde, telefon garantisi hakkında, ürün iadesi talepleriniz için, şikayetlerin kaydını Iphone müşteri hizmetleri 7/24tutmaktadır. Apple servisini telefonla arayabilirsiniz. Apple Müşteri Desteği, garanti kapsamında olmayan ve garanti kapsamında olan tüm ürünler için destek sağlar. Apple Stor mağazasında, satın almak istediğiniz tüm aksesuarları ve bileşenleri, Apple donanım ve yazılımını kullanarak satın alabilirsiniz. Apple Destek ayrıca telefonunuza iphone, imac, ipad, iwach gibi ürünler hakkında da bilgi verir. Çağrı merkezi personeli, Türkçe ve İngilizce dillerini desteklemektedir.

Apple Müşteri Desteğini Telefon İle Arayabilir Misiniz?

İstediğiniz zaman Apple desteğine başvurabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizi istediğiniz zaman yedi gün yirmi dört saat arayabilir ve şikayet, soruşturma veya yorumlarınızı iletebilirsiniz. Her türlü şikayet, talep veya görüşlerinize büyük bir ilgi eşlik edecek ve şüphe uyandırmayacaktır.

Apple Servisiyle Doğrudan Bağlantı Kurulabilir Mi?

Müşteri hizmetlerine doğrudan erişimi olan Apple markası için, bir müşteri temsilcisiyle iletişim kurarken her türlü Apple Iphone modelinde işlem yapabilirsiniz.

Apple iPhone müşteri hizmetleri bölümündeki çalışanların dünyasında bulunan dev telefon numarası 15 11 Türkiye 0216282 olarak bilinmektedir. Ayrıca, Türkiye ile istişare halinde 00800 448 829 873 numarasını girerek, iPhone’un Apple markasıyla ilgili tüm sorunlarınızı aktarabilir veya Apple iPhone ile ilgili herhangi bir konuda yardım alabilirsiniz.

Yukarıda listelenen müşteri destek numaralarını aradığınızda gerçek bir kişi olmak istiyorsanız ve ses kayıtlarınızla bağlantıda kalmak istemiyorsanız, aramanın saatini 09.00 ile 18.00 arasında gerçekleştirmeniz gerekir.

Online Mağaza İşlemleri De Yaptırılabilir Mi?

Apple markasının diğer hizmetleri ve ürünleri ile ilgili müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi numaralarını alabilirsiniz. Apple Online Mağaza işlemleri hakkındaki endişelerinizi müşteri temsilcinize aktarabilir ve bir çözüm bulmaya çalışabilirsiniz.

Apple iPhoneDesteği’ni aradığınızda, bir kredi kartıyla ödeme yapmak için 0’a basın, Apple Iphone satışları için 1’e, teknik yardım için 2’ye, garanti belgelerine ve ürün değişiklikleri için3’e, itunesicloudappstore için 4 tuşa basın. Tüm bu kolay ulaşım imkanı ile Iphone müşteri hizmetleri 7/24size yardım edebilecektir.