Maltese Terrier Fiyat 2022 - Şartları Neler

Maltese Terrier Fiyat 2022

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Anasayfa > Genel > Maltese Terrier Fiyat 2022
31 Ocak 2022
500 okunma
Maltese Terrier Fiyat 2022
Okuma süresi: 2 dakika

Maltese Terrier fiyatları 2022 yılında değişken fiyatlara sahip olmakla birlikte; ortalama fiyat aralığı 2bin TL ile 5bin TL arasındadır. Maltese Terrier fiyat 2022 yılında cinsine, yaşına, safkan olup olmadığına, nereden geldiğine bağlı olarak değişir.

Maltese Terrier Yavru Fiyatları 2022

Yavru Maltese Terrier fiyat 2022 yılında, aldıkları numaraya göre değişkenlik gösterir. Bunun yanında şecere durumu, eğitilebilirlik durumu, sağlıklı olup olmadığı, yetiştiricisinin saygınlığı gibi nedenler de fiyatlar üzerinde etkendir.

Yavru Maltalılar, ortalama 6bin TL ile 9bin TL arasında değişebilir. Bunun yanında fiyatlara erişkinlik yaşına gelme döneminde geleceği ağırlık da etki eder.

Maltese Terrier Evde Bakılır mı?

Oyuncak köpek ırkından olan Maltalılar; beslenmesi, egzersiz ihtiyaçları, boyutları gibi birçok nedenden dolayı tercih ediliyor. Teacup köpekler olarak da adlandırılan Maltalılar, en çok evde bakılmaya uygun köpek ırklarındandır.

Maltese Terrier Fiyat 2022

  • Oldukça aktif ve enerjisi yüksek bir ırk olduklarından, egzersizlerine önem verilir. Egzersizleri düzenli ve doğru yapılmazsa, davranışsal sorunlar gösterebilirler.
  • Ortalama 12 ila 15 yıl yaşam süreleri olan Maltalılar; sağlıklı bir ırktır ve çoğunlukla göz ve diş problemleriyle, diz sağlığına önem verilmelidir.
  • Çok fazla kalabalık ortama girerlerse, sürekli havlama eğilimi gösterebilirler.
  • Uzun süre evde yalnız kalırlarsa terk edilme korkusu yaşayabilirler. Ancak yavruları daha uzun süre evde yalnız bırakılabilir. Özellikle yavrular; 6 aya ulaştıklarında, ortalama 2 saat boyunca, kıdemli olanlar ise 8 saat evde yalnız bırakılabilirler.

Küçük boyutlarına rağmen, büyük hayvanlara baş kaldırabilir ve yabancılardan rahatsız olurlarsa, havlarlar. Zeki hayvanlar olduklarından, eğitimleri kolaydır ve bir apartman dairesinde rahatlıkla bakılabilirler.

Maltese Terrier Fiyatları Sahibinden

Maltese Terrier fiyat 2022 yılında değişken fiyatları dolayısıyla, birçok hayvan severi farklı arayışlara itebilir. Ancak Maltalıları, uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz sahibinden ilanlarıyla bulabilirsiniz.

Sahibinden alacağınız daha uygun fiyatlarla, bu sevimli teacup köpekleri, ailenize katarak, uzun yıllar neşeli, sevimli ve sadakatli bir dost edinebilirsiniz.