Maltipoo Fiyat 2024 Yavru Maltipoo Fiyatları 2022 - Şartları Neler

Maltipoo Fiyat 2024

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Anasayfa > Genel > Maltipoo Fiyat 2024
31 Ocak 2022
901 okunma
Maltipoo Fiyat 2024

Maltipoo fiyatları 2022 yılında; safkan olup olmadığı, yetiştiricisi, yaşı, cinsi gibi birçok nedene bağlı değişir ve ortalama fiyatları 2bin TL ile 4bin TL arasındadır. Maltipoo fiyat 2022 yılında eğitimli olan cinsleri ise, çok daha yüksek fiyatlara sahiptir.

Maltipoo Yavru Fiyatları 2022

Ortalama 1 ila 4 tane yavrulayan Maltipoo fiyat 2022 yılında yavru fiyatları da özellikle yetiştiricisine ve soyuna bağlı olarak değişkenlik gösterir. Yavru fiyatlarında soy ve yetiştiricisi yanında tüy rengi de büyük oranda etki eder.

Maltipoo yavruları ortalama 3bin TL ile 6bin TL arasında değişen fiyat aralığına sahiptir. Özellikle fazla tüy dökmemesi, gen yapısında Malta Teriyerinin genlerini taşıması dolayısıyla da fiyatları yükselir.

Maltipoo Evde Bakılır mı?

Diğer evcil hayvanlarla iyi geçinen, yabancılara karşı aşırı duyarlı davranan Maltipoo ırkı, oyuncak köpek ırkındandır. Kucak köpeği olmasının yanında tam bir aile köpeği özelliği taşıması, birçok hayvan sever tarafından tercih edilmesini sağlar.

  • Zeki hayvanlar olmasından dolayı, kolay eğitilebilir köpeklerdir. Pekiştirici eğitime karşı oldukça duyarlıdırlar.
  • Ev içinde eğitim biraz daha zorlayıcı olsa da zekâsı dolayısıyla komutlarınıza oldukça açık tavırlar sunarlar.
  • Sevgi dolu yapısı yanında duygusallığıyla da gönülleri fetheden Maltipolar, oyunculukları üst düzeyde köpeklerdir.
  • Sıkça uyuma isteği dolayısıyla, ev içinde rahattır ve kıvrılıp yatmaya bayılırlar.

Tüy yapısının ipeksi yapısı yanında kıvırcık olması, tüy renginin zengin olması, tüy bakımının rahat yapılması, alerjisi olan kişiler için ideal olması dolayısıyla, evde bakılması çok daha kolaydır.

Maltipoo Fiyatları Sahibinden

Birçok farklı etkenden dolayı değişkenlik gösteren fiyatları, bu köpeğe sahip olmak isteyenlerin, sahibinden arayışlarına sürükler. Gerek yavru gerek yetişkin Maltipoo fiyat 2022 yılında değişken fiyatlarıyla, birçok hayvan severin tercihleri arasındadır.

Ancak daha uygun fiyatlara sahibinden fiyatları bularak, bu sevimli ve sadık köpek cinsine sahip olabilirsiniz.