Outlast Gerçek Mi?, Gerçekten Var Mı? - Şartları Neler

Outlast Gerçek Mi?, Gerçekten Var Mı?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Outlast gerçek mi sorularına dair incelemeler halen yapılmaktadır. Nitekim bu iddia adına herhangi bir kesinliğin ortaya çıkması da zor olacak gibidir.

Anasayfa > Soru- Cevaplar > Outlast Gerçek Mi?, Gerçekten Var Mı?
27 Mayıs 2024
87 okunma
Outlast Gerçek Mi?, Gerçekten Var Mı?

Outlast Gerçek Mi; Outlast oyunu Red Barrels şirketi tarafından kurgulanmış bir oyundur. Oyun bir akıl hastanesinde geçmektedir. Hayatta kalma üzerine mücadele edilen oyun da gerilim seviyesi de bir hayli yüksektir. Miles Upshur adlı bir gazetecinini akıl hastanesi üzerine haber yapmak istemesi üzerine oyuna başlangıç yapılmıştır. El kamerası ile tüm hastaneyi çekmektedir. Nitekim bu işlemler sırasında başına bir takım olaylar gelmekte ve hastaneden çıkamamaktadır. Bu sorunlar adına mücadele etmeye başlar ve hayatta kalmak adına herşeyi dener. 2013 yılından bu yana hizmet veren oyun korku ve psikoloji unsurlarına fazlasıyla sahiptir.

Outlast Gerçeklik Unsurları

Outlast gerçek mi soruları bu oyundan sonra fazlasıyla yankı bulmuştur. Nitekim oyunda geçen akıl hastenesine benzer bir alanın var olması kuşkuları arttırmıştır. Bu sebepten dolayı incelemeler yapılmış olsa da henüz gerçekliği kanıtlanmamıştır. Nitekim oyunu ortaya çıkaran Red Barrels şirketi tarafından bu iddia reddedilmekte ve kanıtların da üstü bir şekilde ört bas edilmektedir. Outlast gerçek mi sorularına dair incelemeler halen yapılmaktadır. Nitekim bu iddia adına herhangi bir kesinliğin ortaya çıkması da zor olacak gibidir. Nitekim bir takım engellemelere maruz kalınmaktadır. Oyunun filmi de yapılmıştır. 2 seri olarak ele alınan filmde de soru işaretleri söz konusudur. Outlast gerçek mi sorusuna karşılık hem film hem de oyun üzerinden belli başlı kıyaslamalar yapılmaktadır. Bu kıyaslamalara nazaran da akıllarda soru işaretleri kalmıştır. Nitekim şirketin bu konuda fazlasıyla titiz davranması da iddiaları güçlü kılmaktadır. Henüz gerçek olup olmadığına dair bir bilgi edinmemiş olsa da yine de oyunu oynayanlar veya filmi seyredenler kuşku duymaktadır. Oyunun ilgi duymasından dolayı da Playstation 4 sürümünde de ele alınmıştır. 2014 yılından bu yana bu sürüm ile de oyundan faydalanabilinmektedir.