Samoyed Fiyat 2024 Yavru Poodle Fiyatları - Şartları Neler

Samoyed Fiyat 2024

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Anasayfa > Genel > Samoyed Fiyat 2024
31 Ocak 2022
899 okunma
Samoyed Fiyat 2024

Samoyed fiyatları 2022 yılında değişken fiyatlarıyla ortalama 4bin TL ile 7bin TL arasındadır. Tüy renkleri, soy ağacı, sağlık durumu, cinsiyeti, tüy rengi, kayıtlı olup olmadığı gibi etkenler, Samoyed fiyat 2022 yılında fiyatların daha da artmasına neden olur.

Samoyed Yavru Fiyatları 2022

Düzenli bakıma ihtiyacı olan ve çift katlı kürkleri dolayısıyla tüy bakımının ciddiye alınması gereken yavru Samoyed fiyat 2022 yılında, ortalama 5bin TL ile 8bin TL arasında değişmektedir.

Bu fiyatlar; safkan olup olmadıklarına, itibarlı bir yetiştiriciden olup olmadıklarına, sağlık durumlarına, çoğunlukla yaşı ve bakım zorluk derecesine göre değişkenlik gösterir.

Samoyed Evde Bakılır mı?

Samoyed köpek ırkı; enerjik olması dolayısıyla, fazla aktivite ve egzersize ihtiyaç duyar. Ancak bu durum, apartman dairesinde yaşaması için bir engel değildir. Ancak apartman dairesinde, aktivite ve egzersizleri ya da oyun için, kendine ait bir alanının olması önemlidir.

Samoyed Fiyat 2022

Samoyed Fiyat 2022

  • Çok zeki hayvanlar olması dolayısıyla, kolaylıkla eğitilebilirler.
  • Sinirli oldukları dönemlerde, agresiflikleri üst seviyede olabilir. Bu dönemde eğitilmeleri oldukça zordur.
  • Güçlü avlanma yeteneğine sahip olduklarından, avcılıkla ilgili oyunlar, çok daha ilgisini çeker.
  • Diğer köpeklerle pek geçinemez. Çünkü liderlik vasıfları ön plandadır ve bu yüzden diğer köpeklerle çekişme yoluna gidebilirler.
  • Özgürlüğüne aşırı düşkün olan Samoyedler, başına buyruk tavırlarıyla, özellikle acemi sahipler için biraz daha zorlayıcı olabilir.

Dişi samoyedler, erkek samoyedlere oranla çok daha uysal ve uyumlu köpeklerdir. Çocuklarla arasının iyi olması; özellikle çocuklu aileler için, mükemmel bir aile köpeği olma özelliğine sahip olmalarını sağlar.

Samoyed Fiyatları Sahibinden

Güçlü ve lider yapısı, zeki tavırları ve neşeli halleriyle, birçok kişiyi kendine hayran bırakan Samoyed fiyat 2022 yılında sahibinden fiyatlarıyla çok daha uygun maliyetlerde olabilir.

Özellikle itibarlı bir yetiştiriciden alındığında, fiyatların çok daha yüksek olduğu samoyedler, sahibinden olan ilanlarla, daha uygun fiyatlara ulaşabileceğiniz fiyatlara sahiptir.