Sizi Üzen Birine Okunacak Dua

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Üzen kişiyi pişman ettiren dua, size haksızlık yapan birine okunacak dua, vicdan azabı çekmesi için dua, yaptığına pişman ettiren dua, sana kötülük yapana okunacak dua

Anasayfa > Genel > Sizi Üzen Birine Okunacak Dua
16 Şubat 2019
2.526 okunma
Sizi Üzen Birine Okunacak Dua
Okuma süresi: < 1 dakika

Sizi üzen birine okunacak dua nedir konusunda aslında tek bir dua olduğunu söylemek mümkün değildir. Dua ruha şifa olan, insanı besleyen, umutlandıran, amaçlarına ulaştıran bir olgudur. Dinimiz gereği dua etmek herkesin ellerini açarak yaptığı bir eylemdir. Bazen Arapça bazen Türkçe dualar ederek Allahtan yardım isteriz. Bu konular iş sahibi olmak, eş sahibi olmak, iyi bir insan olmak, hayırlı insanlarla karşılaşmak gibi çeşitlendirilebilir. Konumuz olan sizi üzen birine okunacak dua ise kalp kırıklıkları için istenen duadır.

Kalp kırıklıkları için kul kalpten inanarak dua ederse Allah bu duaları geri çevirmeyecektir.

Sizi Üzen Birine Hangi Duayı Etmeniz Gerekir?

Dua istektir, umuttur ve Allah kullarının bu isteklerini geri çevirmez. Eğer sevdiğiniz biri tarafından üzüldüyseniz, o kişinin artık sizi üzmemesi için dua edebilirsiniz.

Bu Duraları isterseniz namaz kıldıktan sonra, isterseniz günün herhangi bir saatinde edebilirsiniz. Dua etmek, yol bulmak, kalbinizi iyileştirmek için dua etmek en güçlü silahınızdır.

Eğer birisi sizi çok üzdüyse ve onun için bir dua kapısı arıyorsanız muhtemelen bu kişi sizin için çok değerli birisi. Bu nedenle kalbinizin ne kadar kırıldığını tahmin edebiliyoruz. Yüreğinize biraz olsun su serpebilmek için sizlere dua önerilerimizi hazırladık.

Sizi Üzen Kişi İçin Edeceğiniz Dualar

Sizi her ne sebepten olursa olsun üzen birisinin hatasını anlayarak sizden özür dilemesini ve kapınıza gelmesini istiyorsanız, bu kişiyle barışma yolları arıyorsanız, o kişinin size iyi davranmasını ve hislerinize karşılık vermesini istiyorsanız Kenzül Arş Duası, Ayetel Kürsi Duası ve Vefk Duasını okuyabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda bazı insanlar büyüye başvurmaktadır. Fakat büyü ne bu dünyada ne de ahirette sizin peşinizi bırakmayacak kötülükler getirecektir.  Sizi sevmeyen birisini kendinize büyü yoluyla bağlamak yerine Allah’tan umut ederek elinizi açıp dua etmeniz daha doğru olacaktır. Çünkü büyü ile yapılan sevginin gerçek olmadığını bile bile kendinizi mutlu edemezsiniz.

Büyü niteliği taşımayan Havas İlmi dualarından yararlanabilirsiniz. Havas ilmi dualarında Aşk Vefkinden medet umarak Allah’a dua edebilirsiniz.