Tesettür Uzun Hırka Modelleri -

Tesettür Uzun Hırka Modelleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Anasayfa > Genel > Tesettür Uzun Hırka Modelleri
19 Kasım 2021
189 okunma
Tesettür Uzun Hırka Modelleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Tesettür uzun hırka modelleri ile çok daha tesettüre uygun ve aynı zamanda tarz kombinler yapabilirsiniz. Kombinleriniz için özellikle uzun hırka kullanarak oldukça rahat bir giyim tarzına sahip olabilirsiniz. İlk olarak hırkalarınızı uzun kullanmak size daha çok kıyafet ile rahat kombin yapmanızı sağlayacaktır. Kombinleriniz için temel noktayı oluşturacak hırkanızdaki desenlere göre bir eşarp seçimi ve şal tercihi yapmanız mümkündür. Ya da özellikle son dönemlerde desenleri ile göz dolduran ithal eşarplar üstelik de eskiye nazaran çok daha uygun fiyatlar ile hareketlilik kazandırabilirsiniz.

Özellikle neredeyse yere kadar uzanacak kadar elbise gibi uzun hırka modelleri tercih etmiş iseniz bu kombinizi için dar paça pantolon tercih edebilirsiniz. Kombinlerinizi yapar iken moda renkleri de tercih edebilirsiniz. Haki yeşiller yanından zümrüt yeşiller oldukça popüler renkler olmaktadır. Bu renklerin yanı sıra pek tabi siyahlar lacivertler ve bordolar tercih edebilirsiniz.

Tesettür Başı Hakkında Bazı Bilgiler Tesettür Uzun Hırka Modelleri

Tesettür kombinleri için artık başörtüsü tasarımı için özel olarak çalışan çok sayıda tasarımcı bulunmaktadır. Özellikle pek çok sevilen başörtüsü tasarımı markası da ortaya çıkmıştır. Özellikle düğünler kınalar nişanlar için özel başörtüsü tasarımları yapılmaktadır. Başörtüsü tasarımları için özel olarak dünya genelinde büyük bir akımın var olduğu görülmektedir. Arap ya da Türk kökenli markalar özel olarak abiyeleri için değişik başörtüsü tasarımları kullanmıştır.

İlginizi Çekilebilir;

Açıklamalı Örgü Hırka Modelleri | Hırka Örnekleri 2021

En Son Örgü Hırka Modelleri | Hırka Örnekleri

Örgü Hırka Yapılışı | Örgü Hırka Nasıl Yapılır