Tesettürlü Abiyeler  - Şartları Neler

Tesettürlü Abiyeler 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Anasayfa > Genel > Tesettürlü Abiyeler 
20 Kasım 2021
283 okunma
Tesettürlü Abiyeler 

Tesettürlü abiyeler çeşit olarak çok fazla kategoriye sahiptir. Bu nedenden dolayı tesettürlü bayanlar için her zevke uygun olarak abiye üretilmektedir. Abiye konusundaki çeşitlilik web sitemizin kategorilerinde bulunmaktadır. Gerek spor tesettürlü abiyeler, gerekse klasik tesettürlü abiyeler web sitemizin görsellerinde yer almaktadır.

Tesettür Abiye Modelleri Tesettürlü Abiyeler 

Abiye konusundaki çeşitlilik oldukça fazladır. Bu nedenden dolayı sizlere modeller konusunda biraz bilgi vereceğiz.

Spor tarz olarak kullanılan tesettürlü abiye genellikle açık ve hafif renkli olmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda spor abiyelerde pelerin, fiyonk, çiçekli kemerler gibi detaylar sıkça kullanılmaktaydı. Bu yıl da aynı detayların farklılaşması ile birlikte oluşturulan yeni tarzlar sayesinde abiye spor tesettür kategorilerindeki çeşitlilik azalmamaktadır.

Abiye konusunda klasik modellerde ağır danteller, küpürler veya parlak ve zengin görünümlü kumaşlar kullanılmaktadır. Bu kumaşlar tek parça halinde abiye elbise olarak kullanılabilirken elbise- ceket, etek- ceket veya elbise- pelerin olarak ayrı ayrı parçaların birleştirilmesi ile de kullanılmaktadır. Ayrı olarak kullanılan kumaşlar genellikle klasik abiye modelleri arasında bulunmaktadır. Taşlı, simli, ağır renkli ve ağır desenli olarak tesettür abiyesinde kullanılan abiye modelleri için, spor abiye elbiselerine nazaran daha gösterişli eşarplar veya şallar tercih edilmelidir. Klasik abiyelerde daha çok eşarp, spor abiyelerde ise daha çok şal tercih edilmektedir. Web sitemizde klasik ve spor olarak ayrı modellerde fikir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlginizi Çekilebilir;

En Son Yeni Abiyeler | Yeni Abiye Modelleri

Tesettürlü Abiye Modelleri | Abiye Tesettür Modeli

Tozlu Giyim Tesettür Etek Modelleri

En Son Örgü Kazak Modelleri | Örgü Kazaklar

Tesettür Şık Abiye Kıyafetler | Şık Abiye Tesettür Modelleri