TNT Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Tnt müşteri hizmetleri direk bağlanma, tnt müşteri hizmetleri mail adresi, tnt müşteri hizmetleri telefon

Anasayfa > Genel > TNT Müşteri Hizmetleri
18 Şubat 2019
287 okunma
TNT Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

TNT Express, 200’den fazla ülkede nakliye ve lojistik hizmetleri veren ve yaklaşık 60.000 çalışanı olan bir şirkettir. Günlük milyonlarca teslimat yapıyorlar. TNT kargolarını ayıran en önemli özelliklerden biri özel çözümler sunmasıdır. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde, TNT ile anlaşmalar yaparak ürünleri teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz. Dünyanın önde gelen lojistik şirketleriyle çalışan TNT Express ile siz de çalışabilirsiniz. Hizmet açısından TNT müşteri hizmetleribüyük bir açığı kapatmaktadır. Türkiye’de, özellikle kurumsal şirketler tarafından çokça tercih edilen bir yapıya sahiptir.

Teslimat Şirketinin Önemi Nedir?

Belki de insanlık tarihi kadar eski eserlerden biri ulaşım ve kurye işidir. İnsanlar uzun süre bir yerden bir yere bir şey göndermek zorunda kalırlar. Elbette, zamanla her sektörün kendini geliştirdiği gibi, lojistik sektörü de modern teknolojilerin ve elektronik cihazların avantajları nedeniyle gelişti ve daha profesyonel hale geldi.

Bu sektördeki her oyuncu için aynı şeyi söyleyemesek de, TNT Kargo gibi büyük şirketler sektörü her gün ileriye taşımaya devam ediyor.

TNT Şirketini Özel Kılan Nedir?

TNT tüm dünyada büyük bir lojistik şirketi olmasına rağmen, kuruluş tarihçesi çok ilginçtir. II. Dünya Savaşı’nın sona ermesinin hemen ardından, TNT Macar doğumlu göçmen George Rocchi ve Peter Abeles tarafından kuruldu; 1980 yılında dünyanın en büyük ikinci lojistik şirketi oldu. Bugün dünyanın 180 ülkesinde faaliyet göstermektedir. TNT, dünyanın en büyük şirketlerinden biridir. Elbette, TNT bu sektörde çok fazla yenilik yapan ilk şirketti, çünkü bu alandaki en büyük şirketlerden biriydi.

TNT Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

TNT tarafından oluşturulan teknolojik altyapı ile; TNT, müşterilerine mümkün olan en kısa sürede, en son nerede satıldığı ve ne zaman geleceğini bilgileri paylaşma fırsatı sağlamaktadır. Bunun için Android ve IOS, işletim sistemleri için bile mobil uygulamalar hazırlanmıştır.

TNT Kargo geniş bir hizmet yelpazesine sahip olsa da, profesyonel ithalat desteği ve ihracat desteği, köklü teknoloji sistemleri, mobil uygulama desteği vb. uygulamaları için bilgi almak adına herkes TNT müşteri hizmetleriile iletişime geçmekle yükümlüdür.