Yeni Ayakkabı Modelleri 2020 | Yeni Ayakkabı Modeli

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Anasayfa > Genel > Yeni Ayakkabı Modelleri 2020 | Yeni Ayakkabı Modeli
17 Aralık 2020
207 okunma
Yeni Ayakkabı Modelleri 2020 | Yeni Ayakkabı Modeli

Ayakkabı, özellikle biz bayanlar için bir tutkudur ve ayakkabı koleksiyonumuza yeni bir parça ekleme noktasında elimize geçen hiçbir fırsatı kaçırmama noktasında büyük çaba harcarız. Çünkü bizler şunu iyi biliyoruz ki; şıklığın ve zarafetin yolu ayaklardan geçmektedir. Peki, 2016 yılında hangi ayakkabı modelleri trend haline gelecek? Sizi fazlaca merakta bırakmadan şunu söyleyelim; yeni ayakkabı modelleri 2020 yılında oldukça iddialı tasarımlarla karşımıza çıkacak.

Ayaklarınız Bayram Edecek; Yeni Ayakkabı Modelleri 2020

Geçtiğimiz sezonun yıldızı olan ve diğer bütün modelleri geride bırakarak bayan ayakkabı modasında zirveye çıkan sivri burunlar, bu sezonda yerini daha da sağlamlaştıracak ve yaygınlaşarak kullanılmaya devam edecek. Şimdiden söyleyelim; yeni sezonda her model ayakkabı çeşidinin sivri burunlarla karşınıza çıkması karşısında şaşırmayın. Daha önceki dönemlerde özellikle moda ikonu olan isimlerin ayağında sıklıkla gördüğümüz ve bu andan itibaren adeta bir virüs gibi yayılan bağcıklı ayakkabılarda 2016 modasında popülaritesinden hiçbir şey kaybetmeyecek. Diz hizasına kadar çıkabilen bağcıklı ayakkabı modelleri bir yandan feminen bir görüntü ortaya koyarken diğer yandan içinizdeki asi ruhu sergilemenize olanak tanımaktadır. yeni ayakkabı modelleri 2020 modasında sizlere tavsiye edeceğimiz bir diğer model; özellikle son yıllarda büyük bir çıkış yakalayan ve en az topuklu ayakkabılar kadar yaygın hale gelen düz ayakkabılardır. Şıklığın yanı sıra rahatlığını da önemseyen bayanların vazgeçilmezi olan düz ayakkabılar, bilhassa yaz aylarına damgasını kuvvetli bir şekilde vuracak.

En iyi ayakkabı markası hangisi?
Kemal Tanca. Crockett & Jones Compton. Adidas. Nine West. Louis Vuitton. U.S. Polo ASSN. Nike. The North Face.
Munich ayakkabı ne malı?
1939 yılında İspanya’nın Sant Boi de Llobregat kasabasında küçük bir atölye olarak kurulan Munich Ayakkabı, İspanya iç savaşının hemen ardından profesyonel ayakkabı üretimi konusunda yatırımlar yaparak kısa sürede sektörün önemli oyuncuları arasında yerini aldı. 1953 yılında atletizm sporu için çeşitli tasarımlar yapar.
Escarpin ayakkabı nedir?
Deri ya da deriye benzer bir malzeme yapısı altında üretimi gerçekleştirilen iskarpin ayakkabı çeşitleri, Avrupa’dan Türkiye’ye ulaşmış bir ayakkabı türüdür. Venedik döneminden gelen ve ‘Scarpin’ ismi üzerinden Türkçeye çevrilen iskarpin, diğer bir ismi ile klasik ayakkabı olarak da bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/instagramda-en-cok-takipcisi-olan-unlu/

https://sartlari.com/anlatimli-orgu-bebek-botlari/

https://sartlari.com/anlatimli-orgu-bebek-patik-modelleri/

https://sartlari.com/yeni-mont-modelleri-2020-yeni-mont-modeli/

https://sartlari.com/en-guzel-resimli-bayram-mesajlari/