Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Ücretsiz anket doldurarak para kazandıran siteler, anket doldurarak para kazanma, anket doldurarak para kazanma yorumları, anket doldur para kazan sahtekarlığı, en iyi anket siteleri 2019, anket doldurarak para kazanma gerçek mi

Anasayfa > Genel > Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler
14 Şubat 2019
290 okunma
Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler
Okuma süresi: 2 dakika

Bir anket doldurarak para kazanmak, son yıllarda iyi bir gelir getiren iştir. Ek gelire ihtiyaç duyan vatandaşlarımızın çoğu gelir getirecek bir iş arıyor. Anket şirketleri halka açık olan bazı soruları açar ve doldurdukları formlarla insanlar için gelir kapıları açar. Özellikle internette çok fazla zaman harcayan insanlar için bu yöntem çok faydalıdır. Böylece zamanınızı değerlendirip oturduğunuz yerden bir taraftan da para kazanacaksınız. Çoğu şirket, sistemin ödediği para ve anket miktarlarında farklı değerde ödemeler yapar. Bu nedenle, kazanacağınız miktar hakkında kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Bununla birlikte, anket doldurarak para kazandıran siteler üzerinde sistematik olarak çalışıyorsanız, asgari ücrete yakın bir ücret almanız garanti edilir.

Güvenilir Siteler Hangileridir?

Ek iş için başvuran şirketleri seçmek sizin kararınızdır. Yukarıda belirtilen ayrıntılara dikkat ederseniz, kendinizi zor durumda bulamazsınız. Peki bu siteler hangileridir?

Anket Noktası: Bu, birkaç nakit ödeme sitesinden biridir. Araştırmamıza göre, bu site çok güvenilir, cevapladığınız soru sayısına bağlı olarak, ücret hesabınıza dolar olarak yatırır. Başvuru bilgilerinizi kaydettirdiğiniz site en kısa sürede size geri dönecektir. Bu arada, istenen şartlar size sunulacak.

Yabancı Siteler Var Mı?

Amerikan Panel: Yabancı sermayeli çoğu site size çok fazla iş verir. Güvenilirliği onaylanan bu site, anket için en az 5, en fazla 25 ABD doları ödemiştir. Kazançlarınız yaklaşık bir ay içinde hesabınıza geçecektir. Veya adresinize çek olarak gönderilecektir.

Polldoldurkazan: Bir Türk sitesi olan bu araştırma şirketi size iyi ya da kötü yorumlar hakkında bilgi veriyor, halkı halka açıyor, günlük kullanım için her türlü ürünü soruyor. Paranız aynı gün banka hesabınıza yatırılacaktır.

Toluna: Bu, anket sistemi için büyük yararlar sağlayan bir sitedir. Yeni ürünlere ilham vererek ve şaşırtıcı özelliklere tepki vererek gelir elde edebilirsiniz. Anket başına 5 dolar kazanabilirsiniz. Ankette kazandığınız çekler bir ay içinde adresinize gönderilir.

Myiyo: Bu şirket, bir çalışma için 4 dolar veya hediye ürünler sunan ve sorulara gerçek cevaplar veren güvenilir sitelerden biridir. Posta ile gönderilen anketlere cevap verirseniz, teslimat ödeneği alabilirsiniz.

Anket Yapan Güvenilir Siteleri Nasıl Ayırt Ederiz?

Şu anda, fazladan iş yapmak isteyen birçok kişi güvenilirliği araştırmaktadır ve biraz da riskleri göze almaktadır. Kazandığınızı söylerken para kaybetmemek gerekir. Her zaman için kendiniz için bazı önlemler alacaksınız. Anketi tamamlamak için birkaç siteye üye olun. Hangisi daha iyi ise, o sitede istikrarlı olarak bulunun. Bazı sahte anket doldurarak para kazandıran siteler başlamadan önce ödeme yapmanızı ister. Bu tuzaklara düşmeyin.