Anlatımlı Örgü Bebek Elbise Modelleri | Örgü Bebek Elbiseleri -

Anlatımlı Örgü Bebek Elbise Modelleri | Örgü Bebek Elbiseleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Anasayfa > Genel > Anlatımlı Örgü Bebek Elbise Modelleri | Örgü Bebek Elbiseleri
09 Ekim 2020
829 okunma
Anlatımlı Örgü Bebek Elbise Modelleri | Örgü Bebek Elbiseleri

Bu yazımız kız bebek annelerini çok mutlu edecek. Birbirinden şık ve cici bebek elbise modelleri ve yapılışları bu yazımızda sizlerle. Günlük yaşantınız için, bayramlarda giydirmek için ve her türlü özel gün için güzeller güzeli kız bebeğinize yakışacak güzellikte bebek elbise modelleri bu yazımızda sizlerle. Özellikle kış aylarında örgü elbiseler her zaman en çok tercih edilen elbiseler olmuştur. Anneler bebekleri için güzel kıyafetler giydirmek ve örmek isterler ama öncelikleri her zaman sağlıkları olmuştur. Bu örgü elbiseler bebeklerinizi hem sıcacık tutacak hem de çok güzel gösterecektir. Anlatımlı örgü bebek elbise modelleri yazımızda çocuk mağazalarında gördüğünüz güzellikte elbiseleri sizlere sunuyoruz. Bu elbiselere o kadar çok para vermek yerine evde kendiniz örebilir ve el emeği göz nurunuzu bebeğinize giydirebilirsiniz.

Anlatımlı Örgü Bebek Elbise Modelleri İle Cici Bebek Elbiseleri

Anlatımlı örgü bebek elbise modellerini verdiğimiz bu yazımızda birbirinden şık ve güzel elbise modellerini bebeğiniz için bulabilirsiniz. Bu modeller sizlere görseller ile sunulmuştur. Siz bu modellerden bebeğiniz için en güzel olanı seçebilir ve hemen örmeye başlayabilirsiniz. Anlatımlı olarak verdiğimiz bu modelleri örmeniz hem daha kolay hem de daha zevkli olacaktır. Bebeğiniz için öreceğiniz elbisenin rengini seçmek tamamen size kalmıştır. Bu elbise modellerini pembe tonlarında, mor tonlarında, beyaz tonlarında ya da kırmızı tonlarında ipler ile örebilir ve kız bebeklerinize giydirebilirsiniz.

Örgü Elbise kaç ilmekle başlanır?
100 ilmek ile başlanır. Örnek kurulur. 22 cm örülüp,2 li lastik örmeye başlanır.5cm lastik örülür. Lastik örgünün tam ortasında bağcık için delikler açılır.
Erkek bebek hırka kaç ilmekle başlanır?
73 ilmek başlanır
4 yaş yakadan başlama hırka kaç ilmek başlanır?
3-4 yaş Çocuk Yeleği Yapımı için 4,5 numara misinalı şiş ile 70 ilmekten Yeleğe başlanıyor
Bebek hırkası kaç santim olur?
3 ay için 24 cm. 6 ay için 24-25 cm

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/en-guzel-bebek-elbiseleri-bebek-elbise-modelleri/

https://sartlari.com/tozlu-tesettur-elbise-modelleri/

https://sartlari.com/en-guzel-elbise-modelleri-tesettur/

https://sartlari.com/orgu-elbise-yapilisi/

https://sartlari.com/tesetturlu-elbise-modelleri/