Tozlu Tesettür Elbise Modelleri | Tozlu Tesettür Elbiseleri -

Tozlu Tesettür Elbise Modelleri | Tozlu Tesettür Elbiseleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Anasayfa > Genel > Tozlu Tesettür Elbise Modelleri | Tozlu Tesettür Elbiseleri
27 Ekim 2020
856 okunma
Tozlu Tesettür Elbise Modelleri | Tozlu Tesettür Elbiseleri

Son yıllarda bayan tesettür giyiminde yaşanan gelişmeler hepimizin malumu. Hızla büyüyen ve gelişen bir pazar halini aldı.  Tesettür giyim pazarı, biz tesettürlü bayanların zevklerine uygun tasarımlar ortaya koyma noktasında da oldukça başarılı bir görüntü sergilemektedir. Bu pazarın önemli isimlerinden olan Tozlu da genç-yaşlı fark etmez. Tesettürlü her kesime yönelik koleksiyonlarıyla dikkatleri üzerinde toplamayı başarır.  Giyim alışkanlıklarımız konusunda elimizi fazlasıyla güçlendirmektedir. Müşterilerine sunmuş olduğu tozlu tesettür elbise modelleri ile tesettür modasının nabzını büyük bir başarıyla tutar. Bunu gösteren Tozlu, bu konuda trendleri belirlemeye devam ediyor.

Tesettür Giyiminde En Son Trendler Tozlu Tesettür Elbise Modelleri

Tozlu’nun yeni sezon tesettür elbise çeşitlerini incelediğimizde özellikle yakalarda aksesuar ve broş benzeri ayrıntıların fazlaca kullanıldığı ve bunların da elbiselere modern bir hava kattığı ilk anda dikkat çekmektedir.

Bu detayların yanı sıra Tozlu yeni sezonda dantel detayını ön plana çıkararak zarafete giden yol dantelden geçer düsturunu benimsediğini bizlere göstermektedir. Kimi elbiselerde kolda dantel detayına yer verilirken kimilerinde yaka kısımları dantel ile zenginleştirilmiş.

Bunlarla birlikte özellikle ilkbahar-yaz dönemi için dizayn edilen çiçek desenli tozlu tesettür elbise modeli ile baharın iç açıcı özellikteki renkleri tesettür zarafetiyle son derece başarılı bir şekilde buluşturulmuştur. Ayrıca tesettür şıklığının olmazsa olmazı konumundaki takım biçimindeki elbise modelleri de Tozlu’nun bizler için hazırlamış olduğu kreasyonlarda kendisine fazlasıyla yer bulmaktadır.

Tesettürlü giyim ne demek?
Tesettür kelimesinin ana anlamı ele alınacaktır. Dini kurallarımıza göre bu, vücudunun her yerini örtmesi gereken kadınlar anlamına gelir. Muhafazakar bir yaşam tarzını benimseyen kadınlar mevsime göre atkı, şal, etek, pardösü ve pardesü giymeyi, kendi yaşam tarzına göre giyinmeyi tercih ediyor.
Tam tesettür giyim nasıl olmalı?
Müslüman kadın, el ve yüzü müstesna bütün vücudunu örtmek mecburiyetindedir.
Tesettür abiye nedir?
Gösterişli, ışıltılı, göz alıcı hafif dekolte kıyafet anlamındadır. Özel gün ve geceler için giyilen kıyafettir. Abiye elbisenin birçok çeşidi vardır. Kısa abiye, uzun abiye, balık abiye, tesettür abiye, büyük beden abiye, nikah, nişan, kokteyl, gece, parti ve mezuniyet abiyeleri.
Tesettür ne anlama geliyor?
Örtünme, gizleme, setretme. (din) Tesettür genel anlamda, bir bayanın, bir erkeğin şehvetle bakmasına mani olacak şekilde bedensel örtünmesini ifade eder.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/tozlu-tesettur-giyim-elbise-modelleri-ve-fiyatlari/

https://sartlari.com/tozlu-giyim-tesettur-tunik-modelleri/

https://sartlari.com/en-guzel-elbise-modelleri-tesettur/

https://sartlari.com/anlatimli-orgu-bebek-elbise-modelleri/

https://sartlari.com/en-guzel-bebek-elbiseleri-bebek-elbise-modelleri/