Avast Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 1 dakika Avast üyelik iptali, avast sorunları, avast müşteri hizmetleri telefon no

Anasayfa > Genel > Avast Müşteri Hizmetleri
18 Şubat 2019
226 okunma
Avast Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 1 dakika

Avast çağrı merkezi sayesinde merak ettiğiniz soruları sorabiliyor, anında destek alabiliyorsunuz. Güvenlik söz konusu olduğunda Avast en iyi hizmeti veriyor. Çoğu kişi bilgisayarlarını siber bir saldırıdan bu sistem sayesinde korumayı başarıyor. Satın almış olduğunuz ürün hakkında detaylı bilgiye ihtiyacınız olabilir. Aynı zamanda herhangi bir sorun da yaşıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Avast müşteri hizmetleri paneline gelmeniz, sorunu çözüme ulaştırabilmeniz adına çok önemli bir adım olacaktır.

Çağrı Merkezine Nasıl Ulaşırım?

İlk olarak Avast’ın web sitesine girmeniz gerekiyor. Buradan iletişim bölümüne gelmelisiniz. Tıkladığınız zaman müşteri hizmetleri bölümünü görebiliyorsunuz. Oraya girdiğiniz zaman ilk olarak Türkçe dil seçeneğinin olmadığını öğreneceksiniz. Yani buradan yardım almak istiyorsanız işlemlerinizi İngilizce yapmanız gerekiyor.

Dil seçeneğini işaretledikten sonra devam tuşuna basmalısınız. Nasıl yardımcı olabiliriz bölümü karşınıza çıkıyor. Ürün etkinleştirme, satış ve faturalandırma ya da ürün iade konularında yardım alabiliyorsunuz. Bunlardan birini seçmeniz isteniyor. Herhangi birine tıkladığınız zaman Windows, IOS, Android ya da MAC için farklı bilgiler alabiliyorsunuz.

Müşteri Hizmetlerinde Telefon Numarası Yok Mu?

Bilgi almak istediğiniz zaman sizlere bir telefon numarası sunulmuyor. Firma yabancı olduğu için ofisleri de Türkiye’de yer almıyor. Dolayısıyla eğer ki İngilizceniz yoksa bilgi almanız söz konusu olamıyor. Çağrı merkezi elemanı ile detaylı şekilde sorunlarınızı tartışamıyorsunuz.

Çağrı merkezi olmasa bile sistemde sorunlarınızın çözümü için sizlere bilgiler veriliyor. Sık sorulan sorular kısmı gibi bir alanları var. Bu alanda aklınıza takılan sorunlar hakkında çözüm bulabiliyorsunuz. Aynı zamanda Google’ın çeviri özelliği sayesinde Türkçe hizmet alabiliyorsunuz.

Müşteri Hizmetleri Kullanışlı Mı?

Sistem kendine oldukça güveniyor. Herhangi bir sorunun ortaya çıkmayacağından emin olduğundan çağrı merkezi hizmeti vermiyor. Bunun yerine sık sorulan sorular kısmını sunuyor. Buraya girerek merak ettiğiniz soruların yanıtlarına ulaşabiliyorsunuz.

Kişiler Avast müşteri hizmetleri bölümüne geldiğinde İngilizce olarak hizmet alabiliyor. Başka dil seçenekleri de var ancak, aralarında Türkçe dil seçeneği ne yazık ki karşınıza çıkmıyor. Sorunlar yaşadığınız zaman siteye girerek destek bölümüne gelmeniz yeterli olacaktır. Avast tüm soruların yanıtlarını sitesinde yayınlıyor.