Vodafone Telefon Almak İçin Puan Sorgulama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Vodafone puan sorgulama 2019, vodafone telefon alma sorgulama, vodafone puan cetveli, vodafone puan nasıl kazanılır

Anasayfa > Genel > Vodafone Telefon Almak İçin Puan Sorgulama
12 Şubat 2019
420 okunma
Vodafone Telefon Almak İçin Puan Sorgulama
Okuma süresi: < 1 dakika

Vodafone telefon almak için puan sorgulama nasıl yapılmaktadır? Teknolojinin hızla gelişmesi ve pek çok akıllı telefonun piyasaya sürülmesi ile firmalar adeta rekabet içerisine girdi. Gün geçmiyor ki yeni bir model çıkmasın! Özellikle teknoloji düşkünleri her çıkan modele yetişmeye çalışıyor. Maddi durumu üst seviyede olanlar teknolojiyi yakalıyor, peki maddi durumu buna elverişli olmayanlar ne yapacak? İşte tam da bu noktada tüketicilere farklı kapılar açılıyor. Uzun zamandan beri sıkça kullanılmakta olan bir yöntem var ki o da faturalı hat üzerinden belirli taksitlerle cihaz almak. Bu şekilde kolay bir şekilde faturanıza ek olarak cihaz alabiliyor, aylık taksitler şeklinde ödemenizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Vodafone hat üzerinden telefon almak için puan nasıl sorgulanır?

Vodafone telefon almak için puan sorgulama işlemleri için Vodafone cep merkezlerine gidilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra müşteri temsilcileri de tam olarak göremeseler de yaklaşık olarak sizleri bilgilendirebilir. İnternet üzerinden çeşitli puan sorgulama siteleri olsa da bu sitelerdeki bilgiler yanıltıcı olabiliyor. Bu sebepten dolayı en garanti yöntem bir Vodafone cep merkezine gitmek olacaktır.

Vodafone hattımın üzerinden telefon almak için nasıl puan biriktirebilirim?

Vodafone’da puanınız olmadan hat üzerinden cihaz almanız imkansız. Söz konusu puanınızın artması için fiyat olarak yüksek ve zengin içeriğe sahip olan tarifeleri kullanmanızı öneriyoruz. Mesela Vodafone Red tarifesi bu tarifelerden bir tanesi olabilir. Vodafone’da kullanmış olduğunuz tarife ve düzenli fatura ödemeleriniz puanınızın artmasına sebep olmaktadır. Bu şekilde de cihaz alırken yeterli puana sahip olmanız durumunda dilediğiniz cihaza sahip olabilirsiniz.

Puanımın yeterli olması halinde cihazı hemen alabiliyor muyum?

Vodafone hattınızın üzerinden cihaz almak istediğiniz zaman müşteri puanınız göz önüne alınır. Cep merkezlerinden sorgulatabileceğiniz kullanıcı puanınız yeterli miktardaysa sizlere sunulan cihazlar arasından istediğinizi seçerek mağazada mevcutsa işlemlerin hemen ardından teslim alabilirsiniz. Mağazada mevcut olmayan ürünler için de siparişte bulunulur ve yine kısa bir süre içerisinde ürünün gelmesi ile teslim alabilirsiniz.