Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 1 dakika Axa sigorta müşteri hizmetleri 444, axa sigorta genel müdürlük iletişim, axa sigorta hasar dosya sorgulama iletişim

Anasayfa > Genel > Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri
21 Şubat 2019
82 okunma
Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 1 dakika

Axa sigorta müşteri destek hattı var mıdır? Axa sigorta müşteri hizmetleri iletişim numarası nedir? Axa sigorta; sigortacılık alanında hizmet vermekte olan köklü bir sigorta şirketidir. Dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden birisidir. İnsanların daha iyi bir yaşam sürmeleri amacı ile hayatlarını, mallarını sigortalayarak koruma altına almaktadır. Sigorta yaptırmak son derece önemlidir. Öyle ki hayatlarınızı, sahip olduğunuz mal ve varlıkları çeşitli sigorta çeşitleri ile koruma altına alarak olası yaşanabilecek kötü durumlara karşı maddi açıdan bir önlem almış olursunuz. Sigortası olan kimseler hayatlarını kaybetseler dahi arkalarında kalan çocukları, eşleri sigortadan ödeme alabilmektedirler. Axa sigorta ürün ve hizmetleri ve ok daha fazlası için Axa sigorta merkezlerine gidebilir ya da müşteri hizmetleri iletişim numaraları üzerinden kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Axa sigorta müşteri hizmetleri numarası nedir?

Axa sigorta sunmuş oldukları ürün ve hizmetleri desteklemek amacıyla müşteri destek hattına sahiptir. Müşteri hizmetleri iletişim numarası 0850 250 99 99 şeklinde olup, dilediğiniz zaman iletişim numaraları üzerinden müşteri hizmetlerini arayarak ürün ve hizmetlerin detayları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra kendi hizmetiniz hakkında sormak istedikleriniz, önerileriniz, talepleriniz ve şikayetleriniz için de aynı şekilde dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Profesyonel çalışan kadrosu ile müşteri hizmetleri sizlere en iyi hizmeti vermek adına hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir.

Axa sigorta müşteri hizmetlerine her saat ulaşabilir miyim?

Axa sigorta müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden kendilerine haftanın 7 günü saat 09:00 ile 00:00 arası dilediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Şikayetlerinizi, taleplerinizi ve sorularınızı yöneltmeniz halinde en etkili şekilde ve en kısa süre içerisinde cevaplandırılırsınız.

Axa sigorta müşteri hizmetleri telefonları hemen yanıtlıyor mu?

Axa sigorta müşteri hizmetleri departmanı uzman ve kalabalık bir çalışan kadrosuna sahiptir. Bu yönü ile müşteri hizmetlerini aramanız halinde hatta bekletilmeden anında cevaplandırılırsınız. Hatların yoğun olması durumunda birkaç dakikalık bekleme süresi olsa da bu süre daha uzun sürmemektedir.