Aydan Tesettür Giyim Modelleri - Şartları Neler

Aydan Tesettür Giyim Modelleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Anasayfa > Genel > Aydan Tesettür Giyim Modelleri
15 Ekim 2020
579 okunma
Aydan Tesettür Giyim Modelleri

Aydan tesettür giyim modelleri ile çok hoş seçenekler ile tesettür giyim sektörüne yeni bir soluk getirmiş bulunmaktadır. Aydan tesettür giyim modelleri ile tesettürlü bayanlar için tesettürlerinden ödün vermeden oldukça şık bir giyime sahip olmaları için oldukça fazla sayıda çeşit vardır. Uygun fiyatları ile de pek çok rakip firmadan daha çok cazip imkanlar sunan Aydan tesettürlü giyim için merkez adreslerden biri olmaktadır.

Tesettür Giyimde Son Trendler Nelerdir

Tesettür giyimde pek çok hazır giyim ürününde son moda trendler arasında ponpon kullanmak gelmektedir. Özellikle pek çok tunik kaban yelek çanta ayakkabı ve daha pek çok üründe ponponlar kombinlere uygun renklerde tercih edilebilir. Yakın zamanda çok görmeye başlayacağımız ponponlar vitrinlerde yerlerini almış bulunmaktadır. Kışın moda renkleri haki yeşiller de ve mavinin koyu tonlarında gördüğümüz ponponlar yaz aylarında çok daha cıvıl cıvıl tonlara sahip olarak karşımıza çıkacaktır. Renkli ponponlar ile sade kombinkerinize bir hareket katmayı tercih edebilirsiniz.

İlkbahar yaz sezonunda sarı ve açık pembe renkler çok moda durumdadır. Bu renkler ile donatılan ve içimizi açacak olan vitrinler yakında caddeleri ve tabi ki Avmleri süslemeye başlayacaktır. Bu renkler aynı zamanda oldukça genç bir hissi verecektir. Bu renkler ve farklı tonlarında uçuş uçuş ve özellikle pileli elbiseler ile yaz aylarında modaya uygun bir şekilde özellikle deni kenarlarında ve tatillerde fotoğraf çekilebilirsiniz.

Islami tesettür giyim nasıl olmalı?
Kur’ân-ı Kerîm’in tesettür emrinde açık ve net olarak anlaşılan şudur: – El, ayak, yüz görünecek. – Uygun bollukta olacak, vücuda yapışıp hatlarını göstermeyecek. – İnce olup da altını belli etmeyecek tarzda giyinecek.
Doğru Tesettür nasıl olmalı?
Elbisenin vücudu gösterecek tarzda ince, Nazar-ı dikkati çekecek kadar süslü ve renkli, Vücudun hatlarını gösterecek şekilde dar olmaması gerekir.
Islamda tesettür var mı?
Her samimi Müslüman İslam’ın 5 şartı olduğunu bilir. Bunlar, Kelime-i şehadet getirmek, Namaz kılmak, Zekât vermek, Hacca gitmek ve Oruç tutmaktır. Din sömürüsü yapanlar ise bu şartlara bir de türbanı eklediler. Oysa ne şartlar arasında ne de Kur’an’da türban türünden bir örtü yoktur

 

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/category/resimli-sozler/resimli-etkileyici-sozler/

https://sartlari.com/kredi-kartsiz-taksit-yapan-teknoloji-magazalari/

https://sartlari.com/egzersiz-nabiz-ve-soluk-alip-verme-arasinda-nasil-bir-iliski-vardir/

https://sartlari.com/en-guzel-elbise-modelleri-tesettur/

https://sartlari.com/tozlu-tesettur-giyim-elbise-modelleri-ve-fiyatlari/