Balık Yükselen Burcu | Balık burcu yükseleni hangisi? - Şartları Neler

Balık Yükselen Burcu | Balık burcu yükseleni hangisi?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Balık Yükselen Burcu Özellikleri Neler? Hangi Hastalıklara Karşı Korunmalı ? Balık Yükselen Burcu ile ilgili merak edilenler içerikte.

Anasayfa > Genel > Balık Yükselen Burcu | Balık burcu yükseleni hangisi?
15 Eylül 2020
927 okunma
Balık Yükselen Burcu | Balık burcu yükseleni hangisi?

Balık yükselen burcu, genel özellikleri bakımından zarif, hassas ve değişkendir. Balık yükselen özellikleri taşıyan kişi hayal kurmaya, rüyalara ve hatta illüzyona meraklıdır. Oyunculuğa yatkındır çünkü başkalarının kimliğine çok kolay bir şekilde bürünebilir. Diğer genel özelliklerini sıralayacak olursak;

*Sevecendir, her şeyi ve herkesi sever ve sevilmeye muhtaçtır.

*Fedakârdır, çevresindeki insanların üzülmesine katlanamaz.

*Evcimendir, evini ve misafir ağırlamayı çok sever. Evinde konforlu ve rahat bir ortam yaratır.

*Sezgiseldir, hatta psişik özellikleri bile gelişmiş olabilir. Güvenilir bir altıncı hissi vardır.

*Duygusaldır, her duyguyu sonuna kadar yaşar. Aynı zamanda kırılgandır da.

*Değişkendir, ruh hali sürekli değişir.

Enerjiisini Nasıl Kullanmalı?

Balık yükselen burcu, sezgilerini doğru yönetmeyi öğrenirse alacağı kararları mantık çerçevesine oturtabilir ve kendi kötü yönlerini bu sayede görebilir. Değişken olan ruh halini kontrol altına alabilmesi de sezgilerine kulak vermesinden geçmektedir.

Hangi Mesleğe Yatkındır?

Yardımseverlikleri sayesinde hizmet sektörüne kolaylıkla tutunabilirler. Anaokulu öğretmeni, hasta bakıcı, sosyal hizmet uzmanı gibi insanların sorunlarına çözüm üretecek mesleklerde başarılı olurlar.

Bunun yanında sanata olan ilgisi ve duygusunu kolaylıkla dışa vurabilen yapısı sayesinde oyunculuk, yazarlık, seslendirme, mimarlık gibi mesleklerde mutlu olabilir.

Balık Yükseleni Nasıl Bir Partnerdir?

Balık burcu, aşka önem verir. Balık yükseleni özellikleri taşıyan kişilerde de bunun yansımaları görünür. Aşkı çok tutkulu yaşar ve romantizm konusunda kimse eline su dökemez. İlişkilerinde balık yükselen burcu;

*Partnerinden tutkulu olmasını bekler ve bağlılığını kanıtlamasını ister.

*Duygusal bağları çok güçlüdür, partnerine çok bağlıdır.

*Değişken bir yapısı olması nedeniyle yanlış anlaşılabilir, bu durum tartışmalara yol açabilir.

*Bazen gereksiz alınganlıkları olabilir.

*Saygılıdır, ilişkisinde de karşı taraftan dürüstlük bekler.

Hangi Özelliklerini Törpülemeli?

Balık yükseleni hayal âleminde yaşar. Bu dünyadan kopuk yaşamaları amaçlarına ulaşmasını hatta bir amaç belirlemesini bile zorlaştırır. Hayal kırıklığı yaşamaya yatkındır. Bu sebeplerden, hayallerini somutlaştırması gerekmektedir. Güçlü sezgisi ve mantığa da biraz kulak vererek kendisine güzel bir hayat yolu çizebilir ve başarıyı yakalayabilir.

Kendini bulma amacı ile değişken yapısı sürekli çatışır. Kimlik bunalımına yakalanabilir. Bundan sakınmak için başka insanların kendisine yüklediği sıfatlar ile gerçekte kim olduğunu çok iyi tartmalıdır.

Hangi Hastalıklara Dikkat Etmeli?

Balık yükseleni ayak bilekleri, ayakları ve sinir sistemine dikkat etmelidir. Daha çok sinirsel hastalıklara yakalanır ve bağımlı olmaya yatkındır.

Balık Burcu Yükseleni Hangisi?
Yükselen burcu Aslan olan kişiler iyi niyetli, sevecen insanlardır. En büyük arzuları, çevrelerinde saygı gören insan olmaktır.
Balık Burcu 2022-2023 Neler Bekliyor?
Balık burcu 2020’ye göre daha özgür ve başarılı bir yıla giriş yapıyor. 2022-2023 yılı başlangıçta size karışık gelebilir. Yılın başında, yönetici gezegeniniz Jüpiter sizlerin 11. evinizde hareket edecek. Bu süreç Nisan 2021’in sonuna kadar devam edebilir ve ardından gelir akışınız artabilir, bir istikrar kazanabilir.
Yükselen Burcu Nasıl Belli Olur?
Yükselişinizi belirlemek için doğum zamanınızı bilmeniz gerekir. Akşam ezanına doğru, akşam ezanı ve onu takip eden belli bir zamanda olan doğumlarda, iç burcun 180 derece karşısına gelen burç, bir öncesi veya bir sonrasındaki burç yükselen burç olacaktır.
Balık Burcu Hangi Burçla Evlenmeli?
Balık-Koç =Uyum noktaları tutku ve cinsellik olursa ilişkileri yürüyecektir. Balık-Boğa=Bu ikiliden cinselliği güçlü bir ilişki ve tatmin edici evlilik çıkacaktır. Balık-İkizler=Ortaya kısa ama ateşli bir ilişki ve mutsuz bir evlilik çıkabilir.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/balik-burcu-erkegi/

https://sartlari.com/balik-burcu-kadini/

https://sartlari.com/basak-burcu-erkegi/

https://sartlari.com/aslan-yukselen-burcu/

https://sartlari.com/yengec-yukselen-burcu/